ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Откачалки

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
Re: Просто споделям
    #3339327 - 17.02.2016 15:18 [Re: Grim]

Взех да се умирисвам на грозде от това вино, което го пия. Чувствам си устата, все едно е пълна с гроздов сик. Уригна се - на грозде е. Хлъцна - грозде. Пръдна - грозде. Отвсякъде ми е гроздено. Моят брат прави чудесно вино. Добре, че не го правя аз, че можеше да се удавя в бурето до сега.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Grim

Регистриран: 13.04.2007
    #3339357 - 17.02.2016 17:38 [Re: Бяло Конче]

Цитат:

Взех да се умирисвам на грозде от това вино, което го пия. Чувствам си устата, все едно е пълна с гроздов сик. Уригна се - на грозде е. Хлъцна - грозде. Пръдна - грозде. Отвсякъде ми е гроздено. Моят брат прави чудесно вино. Добре, че не го правя аз, че можеше да се удавя в бурето до сега.

хехе конче къде се слагаш и ти във висшата лига, не вярвам да вониш по-гадно от мене, на грозде бива, ама я тъпчи като мене по двайсе трийсе кликача на ден, пет шес бротоли, пушени сьомги, да видиш кво значи воня, през кожата ми избива няква гадна миризлива блатна слуз , от ушите ми се стича рядка каша като че забъркана с рибно брашно, отдалеч не се усеща много, уж кожата ми е мазна само и просто си лъщи заради хубавото време, косата ми седи на начупени тлъсти бичове, затва постоянно съм с шапка, като влезна някъде и като почнат едни кашлици, задавяници, повръщаници, припадъци, помятания крякат - кво стана бе, кво стана!? лукойл гръмна – тва стана, авария, изтече им газта ниско над града, току що писаха във фейса! аз и казах на мойто гаже, щото първо в нета се запознахме, казах и как воня, тя вика ахахаха, къв си майтапчия, значи ше ти пращам по честичко парфюми, викам – пращай, пращай, парфюми , маратонки, якенца, нямам място вече в гардероба къде да ги тъпча, ма тя мноо богата и като кацна тука на летището и хахааа.... абе ти верно вониш отвратително, ето затова толкова те обичам, шото винаги си честен с мене ама се овонях и аз на русалка докато ме докараш до вас, правилно значи наблегнах на парфюмите, хехе, абе парфюми марфюми, тва са дреболии и викам, аз съм едър играч, да не съм като онаа шматка продавачката долу, искам апартамент и рено меган три! тя ше ми купи де, а оная долу една повлекана, кво са е лепнала все да ми споделя идиотшините си, била влюбена в някъв по фейса от враца, никога не го е виждала на живо, оня някъв дребен тарикат – мило, изгоря ми ютията, и таа хоп, веднага му купува ютия и му я праща по еконт, на другия ден фурната му изгоряла, хоп – праща му нова фурна, после най-неочакавано и кафеварката му изгоряла айде една нова по еконт! легнал болен от грип, чак скайпа не можел да стане да си отвори, а и бил закъсал с парите – бам – 100 кинта му праща, после още сто шото не му стигнали понеже лекарствата за грип били адски скъпи пита ме за мнение като мъж, викам ахахаха, баси ква си тъпа, чесно! ми обичам го! Ми обичай си го, като ти е толкова акъла виж ме мене, знаеш как непоносимо воня, стоиш и отдалече ми споделяш да не ти стане прекалено лошо , но виж мойто гаже как ме търпи и ми купува парфюми и ме издържа, е тва е истинска любов а тва твойто си е чиста перверзия, дори не го знаеш как мирише и дали мирише изобщо

Бяло Конче
раванлия

#3339374 - 17.02.2016 18:38 [Re: Grim]

Искам да съм шантав и да се разходя по Юпитер. Чесно! Да преям, ако лъжа!

--------------------

Бяло Конче
раванлия

#3339376 - 17.02.2016 18:43 [Re: Grim]

А от друга страна ме караш да се замисля за философски и значими неща, като рибата, Вселената, човешките взаимоотношения, връзката ни с приказни същества, като русалки, змейове, самодиви, лами, хали и всичко останало.

--------------------

Grim

#3339388 - 17.02.2016 19:59 [Re: Бяло Конче]

Цитат:

А от друга страна ме караш да се замисля за философски и значими неща, като рибата, Вселената, човешките взаимоотношения, връзката ни с приказни същества, като русалки, змейове, самодиви, лами, хали и всичко останало.

или си магьосник или си мислител в тоа живот, кончо баси, кога я изръгах таа бутилка водка беее, и аз като тебе малко да джувна в прекрасната зима май за час и половина я изръгах ко някой ми намери по-добро изпълнение на това парче - пращам му една бротола лично с автограф от мене, по световните форуми моите автографи страшно се ценят

Бяло Конче
раванлия

#3339420 - 17.02.2016 21:21 [Re: Grim]

Докато тече процеса на отказването ми от алкохола се придържам към виното и винените дестилати - разните му там брендита - коняк, арменяк, плиска, преслав и т.н. Това зимата, а лятото - яко чешка бира.
Но всичко това под строг контрол и зоркото око на мъдреците от планетата Нибура, както и малките зелени, сини, посинели и позеленели човечета.
А парчето си е трепач. Като стана дума за риба се сетих за една изключително грозна и също толкова вкусна риба - дорада. Продава се в Палма де Майорка. Вкусотия, мммм! И задължително трябва да се полее с вино. Омар Хаям е бил мъдрец, нали?
Цитат:

Аз пия, но ни ден не съм във тежест ваша;
жадувам – за какво? За винената чаша!
Да, ще почитам виното до сетния си дъх,
за жалките си дни да мисли богаташ

--------------------

Grim

#3339496 - 18.02.2016 07:28 [Re: Бяло Конче]

тая дорада трябва да е ципурата, хубава е, ма мноо скъпа ми се вижда - 12 лв е най-дребната, по едно време само ципура плюсках, на скара става идеално, кликача и бротолата ги зимам по 5,50 от един склад, бяло чисто месо без кости, виното да си го пият древните мъдреци, съвременните ползваме виното само за готвене

Grim

#3339511 - 18.02.2016 11:47 [Re: Grim]

гледам че темичката е за споделяне, искам да споделя колко изключително тъп е нашия народ - ма требе си навре задължително тъпите некролози в очите на всеки, требе да облепи всичките дървета из квартала със снимки на мъртъвци, шото е ужасно важно да се знае кой умрял, кога умрял, на колко години, не стига това ми сека година ги подновявяват да ни уведомят колко години стават откак са умрели, десетилетия са минали разбираш ли – и пак лепи, лепи, лепи и няма край аз съм сигурен че голяма част от бюджета на българина отива за отпечатване на палети с новогодишни некролози шото няма по-важно от това да окачиш починалите си родители , деца, баби , дядовци по дърветата да ги гледат хората и да им се радват абе народе!!, лепете си винетките по стъклата на колите, оставете ги тее мъртви на мира беее, и аз имам починали близки, дори не ми е дошло на ум да ида да им отпечам снимките и да седна да лепя да ви ги навирам да ги зяпате по дърветата до края на живота си, то да имаше начин сигурно и труповете им шяха да балсамират директно да ги окачват по дърветата да ги гледаме, че никой нормален човек не му се бий път секи ден до гробищата да ви ги гледа баси терора!, докога бе? отидох изнервен в била и дигнах един скандал на касата и на охраната, че касиерката се изпари и ни остай часове да я чакаме, виках псувах, накрая си зарязах количката с цели пет стотинки вътре и покупките на лентата и се изнесох разтоварен от сичките тее житейски грижи и проблеми, и аспуха си пукнах, ше ида да го заварят, малко само да се успокоя

Бяло Конче
раванлия

#3339524 - 18.02.2016 14:43 [Re: Grim]

Така де. Умрелите са си умрели. Вечна им памет. Моят баща, Бог да го прости умря от инфаркт, но докато беше жив, казваше, че когато умре - не иска много шум около тленните му останки. И аз се съобразявам. То така и така той напомняше доста време след смъртта си, че не е баш умрял. Идваше и ходеше из къщата, чукаше, хлопаше, явяваше се в съня на мен и майка ми, кога с добро, кога ако не му хареса нещо, с лошо. Починалите, ако искат - сами напомнят за себе си, а ако не искат - не ги е грижа, те си имат собствени занимания.

--------------------

Forton
Alte Schlampe

Регистриран: 24.10.2006
От: Резерватa на таласъмите
    #3339586 - 18.02.2016 19:17 [Re: Бяло Конче]

И аз споделям:

Цитат:

Иванчо и попа се чудили кои е спал с пожече жени. Не могли да се разберат и отишли на площада. Уговорили се като мине жена с която са спали да кажат "цък". Добре, ама резултатът все бил на равно. По едно време минали жената и дъщерята на попа. Той победоносно казал"цък", а Иванчо го погледнал и казал "цък, цък"

--------------------
Quietly brilliant....

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 13197

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.04 seconds in which 0.019 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.