ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Откачалки

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Пипи^
суросинкява на цепленки

Регистриран: 09.04.2003
Re: И аз така
    #3376100 - 14.11.2016 12:13 [Re: Бяло Конче]

Па то ние закачали ли сме изобщо?
Добър ден!

https:// />

--------------------
Ние сме ора естете.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #3376118 - 14.11.2016 14:01 [Re: Пипи^]

Доброто старо AC/DC. Хайде, хайде, парите говорят, слушайте, парите говорят. Малко момиче, искаш всичко. Не спазваш закона. Крадеш от всички нас. Долара отива нагоре, надолу, за това дръжте си парите в паунди.
Оки. Обаче една поправка. Паунда тръгна надолу, за това дръжте си парите в евро. Пък, който има злато да си държи парите в злато.
Викам си. Когато си говоря на себе си:
- Алоууу...Мнооо харчиш, биии. Що не вземеш да ги събираш тези пари в една стая. На куп. Когато купът стане голям - да се хвърляш в него и да хвърляш пари навсякъде, а те ще приказваааат...Мазните, малки хартийки...
Какво му е нужно на човек - нищооо, освен една гола стая с куп пари в средата. Банкноти с голеееееми числа изписани на тях и английската кралица, леееко да ти намига от средата на банкнотата.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Grim

Регистриран: 13.04.2007
    #3376130 - 14.11.2016 16:28 [Re: Бяло Конче]

добър ден, днешните финансови кон-султации с мен Кон-стантин Кара-гримов както целия консултански свят във фейса разбра, неска съм цял ден на легло след тежкия комунистически удар нанесен ми от бат нено уормашината от бандата на летците, да караме по съшество – инвестиции в злато препоръчвам само на банки, не и на финансови дружества , фирми и малки хора златото не носи доход, даже напротив – само разходи по опазването му, не съм роден политик и не знам коя политика е по-правилна – вътрешната или външната, затова и избягвам да прогнозирам движенията на ценните метали, ако трябва все пак да кажа нещо – златото се движило основно от изток на запад и от юг на север, който има нещо между ушите – да слуша! не препоръчвам инвестиции в еко и био земеделие, никой не прай разлика между двете думички, требе да се инвестира допълнително в разяснителни кампании които ше ви докарат директно до социални помощи, зачеркваме и инвестициите в имоти, имота вода и храна не иска, но идва един ден когато ремонта му щи излезне през носа и ше се наложи да го продадеш на загуба и да излезнеш на улицата при останалите клошари за пари на влог е излишно да коментираме при сегашните лихви, вътре си с двата крака, после си знаеш – там край казана става купона, в бой със котки за храна, ах край казана! животновъдство и земеделие – в никъв случай – циганите дебнат в мрака, ти ше развъждаш, те ше те наобикалят деноношно и ше умират от преяждане, забрави! магазинче не! – едно ше ти платят, две ше изнесат под балтоните си, вътре си с двата крака по презумция, акции и ценни книжа – нееееее – нали сте чели разказа на адмирала за акциите , дотука беха съветите в какво да не инвестирате, другия постинг ше ви дам съвети в какво да инвестирате за да излезнете на добри печалби

Бяло Конче
раванлия

#3376136 - 14.11.2016 17:07 [Re: Grim]

А аз се чудя къде изчезна баба Абсурдана, но се оказва, че не е изчезнала. Майтапче бииии.
А за комунистите и руснаците, какво да ти кажа - проверявай редовно под леглото си, да не са се скрили там 101 кремълски шпиони, чисти комунисти, които естествено са виновни за всичките ти нещастия. За целта остави една чинийка сол под леглото. Тя ги отблъсква, ша знайш.
Да уточня, че пак се шегувам...щото знам ли...
П.П.Но за всеки случай обърни внимание и на гларусите около теб. Ако имат червени петна по перата си, почти невидими за човешкото око, бъди сигурно, че са комунистически, пратени от Кремъл, за да ни създават проблеми...

--------------------

Grim

#3376140 - 14.11.2016 17:17 [Re: Бяло Конче]

бе стига си уточнявал, че се шегуваш бее, ти квото се наплаши, горкото ми конче не се сърдя на шеги с мене, даже и аз се хиля мое си изтърва нервите некой път, но то е по-скоро заради определено поведение, незадължително свързано с мене, шегувай се спокойно, хич не му мисли

Бяло Конче
раванлия

#3376143 - 14.11.2016 17:26 [Re: Grim]

Ооообичам хора, които носят на майтапи.
Иначе повечето хора обичат шегите, стига да не са насочени към тях. Това съм забелязал по време на краткия ми, но съдържателен живот.

--------------------

Grim

#3376307 - 15.11.2016 10:21 [Re: Бяло Конче]

добре дошли коледни пости цун цун цун - 40 дена никво пиене, никъв нет, смирение, молитви, поклонения и яко самобичуване света гора мноо далече за поклонение, па и граници не ми се минават, има едни храсти зад блока, мое там да ида, требе некви тежки качествени вериги с шипове да видя из магазините за самобичуването и да потърся из нета некоя готина кратка молитва, три четри думички, че да я запомня, нещо като мантра, господи помилуй мееен и секи фееен

Grim

#3376308 - 15.11.2016 10:27 [Re: Grim]

между другото от самобичуването има голяма полза, като почнеш се налагаш с тежките вериги да ти се впиват шиповете в гърба, раните активират засилено движение на бели кръвни телца, целия организъм ти се обновява и подмладява, дига се имунната система на макс, те затва учените казват че боя лекува сичко

Бяло Конче
раванлия

#3376313 - 15.11.2016 13:04 [Re: Grim]

Ш'са пости. Аз пък ще си закача две гюллета по 15 кг за краката и така ще ходя до Коледа.

--------------------

admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #3376443 - 15.11.2016 21:24 [Re: Бяло Конче]

А вертикално раирана пижама имаш ли си?

--------------------
Komu Pán Boh, tomu všetci svätí.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 6 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 8143

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.013 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.