ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Откачалки

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
Re: Леко закарфичена тема
    #3412059 - 05.09.2017 06:25 [Re: Grim]

Сети се Мара да се побара! Ние, г-н Конят вече се връщаме от Ландън, а онези, незнамкои сега са тръгнали...Ми Крралицата не ще Европа...Иска си Брекзита...
А аз ще си преместя опашката отляво надясно!
Аре, септември ще съм на северното българско Черноморие, да хапна прясно опържена топла цаца и да я полея с прясна наливна биричка...И точно тогава ще кажа на делфините в морето ена строго пазена тайна - от работа не се богатее, а се става гърбав. Ако си сменя ника на камила, значи и аз съм се изгърбил, но щом все още съм кон - бива.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Grim

Регистриран: 13.04.2007
    #3412064 - 05.09.2017 09:23 [Re: Бяло Конче]

добре сме ние с тебе конче, нямаме истерични женки на главите да ни опяват да не пийм, да не се развяваме къде си искаме, да ни ревнуват от 23 годишни сервитьорчици аз па викам да зема да мръдна до гърция, има няма кинти, не ме интресува, сульо и пульо, сичкото сиган се развяват сека седмица по гръцките плажове, само аз не съм ходил в гърция и хоп, веднага вселената ми прати една япончица ми изскочи от листите , ше ме спонсорира за една яка почивчица, както си му е реда иска да и пратя разни неща от бг, тя ше ми прати голяма пачка, винаги е била точна иеаааа красив романс е пачкатааааа

Grim

#3412065 - 05.09.2017 09:35 [Re: Grim]

бе за секи случай ше метна в багажника двайстина лютеници, двайстина пакета сухари, няколко водки, пакет кока кола, минерална вода, пакет цигари, пакет весници за постилане, пачките е хубаво максимално да се спестяват, не е само тъпата гърция на тоя свят

Бяло Конче
раванлия

#3412067 - 05.09.2017 15:08 [Re: Grim]

И аз не съм ходил в Гърция. Мен ми е далечко. Трябва да проверя дали няма самолет Варна - о. Тасос. Стига с тази кола съм въртял хиляди километри. Очите ми точно на лютеница стават от нощното шофиране...
Ми няма женички за добро или лошо. И сам конят, пак си е кон. Като нинджа се изнасям и се връщам. Само черна сянка може да забележи някоя жена с по-остро зрение.

--------------------

Grim

#3412075 - 05.09.2017 16:56 [Re: Бяло Конче]

бе тее наште бг селяци квото я превъзнасят гърция, боби ходи преди две години, гажето му го натисна да я води на предсватбен месец, ходи с кола, че на някви фериботи се качвал до някъв известен остров, хем с един милион дойлера за харчене замина, вика ебаси тъпотията е таа гърция, нашия район тука е по-гот вярвам му, ма ше ида да проверя лично, навих се, даже дати си набелязах, дано не се откажа само конче, мое се засечем някъде, като вървиш из плажовете хвърляй къчове да мое те забележа, ношно време е достатъчно само да цвилиш с английски акцент

Grim

#3412076 - 05.09.2017 17:09 [Re: Grim]

надявам се на фантастичен сезон иначе, не като наште гадни сезони тука

Ivo Siromahov

БЪЛГАРСКИТЕ СЕЗОНИ
ИВО СИРОМАХОВ
В нормалните държави сезоните протичат спокойно и без истерии. Само в България не е така. Тук всеки сезон е мъчение за народа и повод за нечовешко напрежение и драми.

БЪЛГАРСКАТА ЗИМА е адска зима. Студено е и вали сняг. А не като в нормалните държави – да е топло и да пече слънце. Братчеда ходи да бачка три години в Германия и вика: “Да видиш ква зима имат германците – 30 градуса, слънчице, германките ходят по бански. А не кат нашта загубена зима тука...”

БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ е най-отвратителната пролет в света. Снегът се топи, газим в киша до колене, почват да цъфтят некви неприятни цветя и да се разлистват некви скапани дървета. За кво изобщо трябва да се разлистват? Това е безсмислено. Ще се покрият с листа, наесен тия листа ще окапят и ще трябва някой да ги чисти. Егати тъпата пролет. Освен това тополите цъфтят и на хората им тръгват алергиите.
Баджанака бачка в Чикаго и вика: “В Щатите е абсолютно забранено да имаш алергия от тополи. Ако фанеш алергия от тополи, директно влизаш в затвора от пет до десет години. Затва хората там са дисциплинирани и стискат. А не кат нас с наште загубени алергии тука...”

БЪЛГАРСКОТО ЛЯТО е най-гадното лято в света. Жега, слънцето пече безмилостно, баби припадат в градския транспорт, кучета получават слънчеви изгаряния, хамстери псуват грозно, зловещо. А в нормалните държави лятото е хладно, с температури от минус 5 до плюс 4 градуса. Комшията беше пет години в Испания и вика: “Да видиш испанците кво лято са си направили, братче – хладинка и сянка, даже не ти се допива биричка. Ако температурата случайно се качи над 15 градуса, от общината излизат и почват да фърлят лед по улиците... А на всеки гражданин му назначават една лична асистентка от общината, която ходи до него по монокини и му вее с ветрило, за да го охлажда. Е тва е лято. А не кат нашто загубено лято тука...”

БЪЛГАРСКАТА ЕСЕН е най-противната есен, която може да съществува. Дъждове валят, колите ръждясват, листата на дърветата падат. Пълна простотия! А в нормалните държави няма такива работи. Шурея гледал по дискавърито един филм за Япония и вика: “Да видиш японците ква есен имат!... Направили са едни такива специални платформи, които улавят дъжда още във въздуха, преди да падне на земята. И гледаш – вали яко, а долу улиците са сухи. И като го уловят тоя дъжд платформите, го засилват директно в една пивоварна и го правят на биричка. И държавата безплатно я раздава тая биричка на хората, щото за кво й е на държавата толко биричка? А па над дърветата са монтирали едни такива гигантски прахосмукачки и като тръгнат листата да падат, не падат надолу, ами падат нагоре, директно в прахосмукачките. Изобщо японците имат бахти яката есен, а не кат нашта загубена есен тука...”

Grim

#3412077 - 05.09.2017 17:24 [Re: Grim]

бе малко му е тъп матриала на сиромахов, аз ако седна да напиша нещо за българските сезони, ше е далече по-забавно и смешно

Grim

#3412079 - 05.09.2017 17:41 [Re: Grim]

лъснах банята, изпрах, изсуших, сички сметки платени, кредити нямам една стотинка, готов съм за гърция

ох, нямам паспорт, ама пише че само с лична карта може

Редактирано от Grim (05.09.2017 17:43)

admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #3412130 - 06.09.2017 00:48 [Re: Grim]

Ко ша праиш у Византийско, бре, седи си дома, ей сезон за чушки, лютеница, туршии, варене на ракия се задава.

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Бяло Конче
раванлия

#3412153 - 06.09.2017 06:33 [Re: Grim]

Къчове може да хвърлям безброй. Проблеми нема. Само да няма някой около мен, та да не го улуча с тези ми ти железни подкови, че не може да го съберат и сглобят след това!
Иначе нормално си ходя или на нашто си Черноморие или на испанското - Палма де Майорка. Само веднъж за един месец бях на плаж на Индийския океан - много топа водата там. А жените си се къпеха с дрехите - сарита - марита, кавото си носят. Будистки, нек'ви! Ма тто и мюсюлманки да са - пак с дрехите ще си се къпят. Добре, че не се къпят облечени с балтони, че ще им е наистина трудно движението във водата. Ма, както си искат, така да си се къпят. Ако ще и с ушанки на главата.

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 7 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5727

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.01 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.