ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Откачалки

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Grim

Регистриран: 13.04.2007
Re: Какво си мислят роботите?
    #3415049 - 08.10.2017 16:23 [Re: Grim]

оф, така ме цепи тиквата от снощи от мача, бе доволен съм, все пак франция е, ше пийна една греяна водка, половин греян литър че гепя сички възможни вируси напоследък някви немузикални вируси – въобще не им се слуша никва музика на феновете във фейса не знам кво да им пускам вече, имам нови двеста съобщения, не смея ги отворя, изобщо за кво ми са, и без това съм пълен фалшификат, уж съм от източен ландън и съм завършил виенската филхармония, но временно съм на стаж главен готвач в един вървежен замък в центъра на ландън на река рейн, ше се изтрия пак че бая се оплетох

цък

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #3415051 - 08.10.2017 16:52 [Re: Grim]

Точно с такава водка си забърках последното ликьорче, заради което се изтървах от стълбата. Между другото, чудя се с какво биха се дрогирали роботите в бъдещето? Може би ще си пускат по-силен ток, който да ги друса, а след това ще пият пресечено, отработено масло...
Аз лично се дрогирам с интернет игра в която съм герой на име Тракиец и мачкам един куп чудовища и демони...вероятно е и роботите да правят същото. Понякога си задавам въпроса - човек ли съм или робот и дали изобщо има някаква разлика.
Твърде вероятно е ние да сме роботите наследили отдавна изчезнала цивилизация, която е оставена, като роботи от друга, а след нас ще останат нашите роботи, след тях - техните и така до безкрай...

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Grim

Регистриран: 13.04.2007
    #3415061 - 08.10.2017 18:51 [Re: Бяло Конче]

роботите утре са на работа да пием и попеем за творците на благата ни с уважение

Бяло Конче
раванлия

#3415069 - 08.10.2017 19:59 [Re: Grim]

Роботите са така програмирани - да работят. За това и се наричат роботи. Но някои от тях са леко дефектни, като мен и не работят залудо, а само когато те си решат.
П.П.Аз съм програмиран да работя за висша кауза и когато такава липсва - хваща ме благородната патина...

--------------------

xoce
coyote
**

Регистриран: 30.07.2009
    #3415076 - 08.10.2017 20:55 [Re: Бяло Конче]

Цитат:

Моята антивирусна ми казва, че не е добре да влизам в този сайт

Не правя реклама на сайта,no e нещо като kolibka/НАУЧНО-ПОПУЛЯРНИ ФИЛМИ/
Попаднах,една поредица от филчета,отнасящи се за TR-3B Anti-Gravity Spacecrafts.
И си умрех от мъка

https:// />

p.s
Ше махам тез антивирусни програми

--------------------
Hell Was Full So I Came Back

Бяло Конче
раванлия

#3415110 - 09.10.2017 11:39 [Re: xoce]

И аз имах подобни проблеми с Аренната от която си дърпах филми, докато бях в Англия. В един момент, като вляза в този сайт и ми се закачваха куп вируси, които ми създадоха куп проблеми до степен да си преинсталирам Уиндоуса. Та спрях да влизам в Арената заради банален страх от вируси. И много интересно - прибрах се в България - влизам в Арената - няма грам вирус. Явно онези били английски.
П.П.Роботски истории.

--------------------

kapitan Nemo
пич

Регистриран: 16.01.2010
От: Да ге, България
    #3415169 - 09.10.2017 22:02 [Re: Бяло Конче]

Просто на английските вируси тук не им понася климатът. Брекзит.

xoce
coyote
**

Регистриран: 30.07.2009
    #3415170 - 09.10.2017 22:02 [Re: Бяло Конче]

Цитат:

която си дърпах филми, докато бях в Англия

Погледни това

http://bgben.co.uk/index_temi.php?inside...%82%D1%82%D0%B0

-Британският закон за авторското право Copyright, Designs and Patents Act 1988 е един от най-рестриктивните в света откъм допустими нарушения в авторското право.
Така например, проект като GoogleBooks, който ви позволява да четете безплатно части от книги, цели книги или да търсите думи и пасажи вътре в тях, на теория тук е незаконен.
-След 4 години борба между доставчици на интернет и институции, най-накрая се стига до споразумение в средата на 2014 г. От юни 2015 г. насам е в сила правителствената инициатива CreativeUK. Тя на теория не отменя DigitalEconomyAct 2010, но в действителност прави именно това – премахва наказанията за потребителите, които се предвиждат в закона.
-
Какво да направим, за да прикрием идентичността си в интернет при теглене на филми?

http://bgproxy.org/

Източници: www.telegraph.co.uk, www.legislation.gov.uk, www.out-law.com, www.gov.uk

p.s

При мене проблемите ми се появиха,от както се върнах от Бг-то
Май ще оди лаптопа за пре инсталация.
Утре ще питам,колегите за /шефа/ тях Вермах ,за мене Абвер,кога ще си оди в къщи
Една базyка не мо`а си взема,да не говоримe за компота/лаптопа/

--------------------
Hell Was Full So I Came Back

Бяло Конче
раванлия

#3415214 - 10.10.2017 16:56 [Re: xoce]

Досетих се аз за тази работа. В Кралството по-приннцип са по-зле с интернет услугите от нас. Учудващо, но е факт.
А за БГ проксито - Благодаря. Смятам да го ползвам, макар че нямам повече планове за Англия, но все пак смятам да пошетам още из Европа.
Иначе наистина ти препоръчвам една добра преинсталация на компота и една платена добра антивирусна - поне моята не беше скъпа - за основното ниво и първия ъпгрейд съм платил към 30 доларчета за цяла година - нищо работа, но пък лапа топа ми е ток и жици.

--------------------

Бяло Конче
раванлия

#3415215 - 10.10.2017 16:58 [Re: kapitan Nemo]

Явно английските вируси са си домошари. Шетат си у дома и не си подават носа навън.
П.П.Но навярно не всичките.

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
1 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 6214

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.035 seconds in which 0.014 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.