ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Откачалки

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Arlekin

Регистриран: 22.02.2004
Re: Гутен сабахлем
    #3423522 - 09.01.2018 22:28 [Re: Бяло Конче]

Моята котка,страшно добричка сиамка, живя при нас 19 години. Отиде си от старост! Погребахме я подобаващо! Много ми е мъчно!

--------------------
Като не можеш да бъдеш добър пример, бъди ужасно предупреждение!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #3423524 - 09.01.2018 22:31 [Re: Arlekin]

Котките са ми слабост. Имал съм и кучета, но някак с тях нямаме толкова общи интереси.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Бяло Конче
раванлия

#3423862 - 12.01.2018 15:00 [Re: Бяло Конче]

Не мога да накарам майка ми да се откаже да виси по два часа в пощата, за да си вземе пенсията. Има банкомати...но тя, не че, не.

--------------------

Пипи^
суросинкява на цепленки

Регистриран: 09.04.2003
    #3423941 - 12.01.2018 23:13 [Re: Бяло Конче]

Ох, да не ти казвам пък аз колко пъти и обяснявам на майка ми, че не е добре да държи листчето с ПИН кода заедно с картата си.
Иначе, аз тегля пари от картата и, тя така и не се научи да се справя с тези неща.

--------------------
Ние сме ора естете.

kapitan Nemo
пич

Регистриран: 16.01.2010
От: Да ге, България
    #3423986 - 13.01.2018 09:04 [Re: Пипи^]

Цитат:

Ох, да не ти казвам пък аз колко пъти и обяснявам на майка ми, че не е добре да държи листчето с ПИН кода заедно с картата си.
Иначе, аз тегля пари от картата и, тя така и не се научи да се справя с тези неща.

За по-сигурно напишете ПИН-а направо на картата защото може да изгуби листчето.
Онзи ден и моята кака се съгласи да и направя "превозка" как се теглят пари от банкомат. Понеже бях позакъсал малко здравословно, кой знае какво си е помислила.

Бяло Конче
раванлия

#3423989 - 13.01.2018 12:47 [Re: Пипи^]

Аз имах една история с пин в Англия.
Бяхме направили един петъчен тийм билдинг - хора от работното място. Нашите шефове бяха много доволни - извикаха ни след работа в залата за конференции, поръчаха няколко огромни пици и безалкохолно и хапнахме за сплотяване на колектива. От там нататък обаче лека полека взех да се возя на влакчето на ужасите. Та един по една:
След пиците в офиса, група ентусиазирани служители отидохме на пъб(английска кръчма) и изпихме по няколко бири за загрявка, след това отидохме в един колега и след бирите последва вино, след това уиски, а след това спомените ми леко избледняват, но по някакъв начин съм успял да се кача в насипно състояние на оувърграунда(надземно влакче от сорта на метрото) и някак си съм се държал прилично, до момента до който слязох на моята спирка и установих, че парка през който обикновенно преминавам е заключен с едни огромни метални врати.
Тогава започна борбата с оградата. Качвах се до половината, падах, пак се качвах, бях упорит...докато в един момент се събудих заспал до същата ограда и видях, че е към 2 часа през нощта. Опитах се да заобиколя парка, успях да се загубя, след това по горещите следи се завърнах на мястото откъдето съм тръгнал. Всичко това за час. Последваха нови опити за прескачане на оградата и в един момент успях. Прекосих парка, прескочих другата врата и се прибрах рано сутринта.
Към обяд се събудих и установих, че ми липсват всички пари и документи - лична карта, шофьорска книжка, банкова карта, карта за метрото. Радост в къщи. Успях да намеря само портфейла ми - захвърлен и празен в същия злополучен парк, и в него за моя радост беше останало само листчето с пин кода, който държах при документите си. Крадците са решили, че не представлява интерес за тях.
Как възстанових документите и как се обяснявах в полицията и посолството е вече друга тема.
Та тогава реших, че трябва да намаля рязко пиенето и да го откажа.

--------------------

ModernGirl
so pretty

Регистриран: 20.12.2016
    #3423991 - 13.01.2018 13:03 [Re: Бяло Конче]

Мале, Конче, това голям екшън аз като знам, че ще излизам с наквасване , взимам само кеш и закътвам една кредитна карта на тайно място в чантата. Книжка, документи и други дреболии умишлено оставям в къщи. Досега съм нямала фал, за щастие

ModernGirl
so pretty

Регистриран: 20.12.2016
    #3423993 - 13.01.2018 13:07 [Re: ModernGirl]

Котито ми е влюбено в компа излегнал се е пред него, едната лапичка отгоре, едната от долу и спи, мискинина. Даже като пиша не ще да се мръдне котак с котаците

Бяло Конче
раванлия

#3424003 - 13.01.2018 13:53 [Re: ModernGirl]

Вече и аз го знам. В Англия след това излизам само с английската си шофьорска книжка, понеже тя там върши работа на документ за самоличност от една страна, а от друга - и да я загубя - бързо ще си извадя нова - само по пощата.
А банковата карта - веднъж след, като я загубих и си изкарах нова, след година един банкомат в центъра на Бостън си ми я лапна и не ми я върна повече.
Но банкова карта също се вади бързо. Специализирах се. Блокирам веднага старата по телефона, а след няколко дни ми издавата новата.

--------------------

Бяло Конче
раванлия

#3424004 - 13.01.2018 13:54 [Re: ModernGirl]

Пази Коти да не подгони мишката(на компютъра).

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 6 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 6654

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.009 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.