ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Откачалки

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
Бяла горила и Върховната руна на жизнеността
    #3419298 - 20.11.2017 09:43

В България се счита, че да видиш бяла лястовица е на голямо щастие. Аз лично съм виждал бяло врабче - предполагам, че също е на щастие. Но нещата се променят. Вече много хора по света търсят бялата горила.
Цитат:

Пък може да има. Може. Бял бивол, бяла мишка и бяла врана - има. Може да има и бяла лястовичка. Пък и трябва да има, щом се е чуло...

Та щом се е чуло - трябва да има и бяла горила, ако не в джунглата, то в някоя интернет игра.
Бялата горила съчетана с върховната руна на жизнеността отнема много време...за да се намерят...дали си струват обаче пътя и търсенето?
Цитат:

- Боже, колко мъка има по тоя свят, боже!

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Grim

Регистриран: 13.04.2007
Re: Бяла горила и Върховната руна на жизнеността
    #3419301 - 20.11.2017 10:40 [Re: Бяло Конче]

тримата глупчовци!

концептуална приказка

живели неотдавна в едно близко село в края нашата галактика трима глупчовци вишисти - адмиралчо, ненчо и кончо те били толкова глупави, че били известни надлъж и нашир като тримата тенори на глупотата от мъглявината на глупавината .... най-глупав от сички бил адмиралчо, никога нищо не му било ясно, затова винаги питал хиляди пъти едно и също и задавал безброй въпроси из сички по-известни форуми и социални мрежи в галактиката втория по глуповатос бил ненчо, той бил толкова глупав, че само четял, толкова сичко му било неясно, че дори не разбирал кво тряя да попита третия глупчо - кончо, бил пословично глупав по рождение, толкова бил глупавичък, че си мислил че сичко му е ясно в тоя живот и затова яросно пишел деноношно и обяснявал на сички главочи по форумите цялата истина за нещата от живота съселяните им били изключително доволни понеже тримата били станали страшно извесни по медиите и милярди туристи от цялата галактика идвали на глупотуризъм в селото хората забогатели яко и решили да им издигнат някъв глупав паметник на глупостта от стиропор - по-глупав материал просто не могли да измислят

ахахахаааааа

следва продължение някой ден .....

Бяло Конче
раванлия

#3419302 - 20.11.2017 11:21 [Re: Grim]

Кончо е глупав, но е виждал бяло врабче, пък на. И с'я търси бялата горила и върховната руна на жизнеността.
От друга страна пък е добре човек да е глупав. Колкото по-глупав, толкова и шанса да научи нещо нараства. Стига, обаче да н'е тъпо-вдлъбнат. Тогава варианта е да вижда сичко черно - било лястовици, врабчета, биволи. Тъпо-вдлъбнатия жентълмент няма как да научи нещо, защото той вече знае сичко.
Дам! Не го пожелавам на най-големия си враг да е тъпо-вдлъбнат. Всъщност аз нямам враг, как тогава да имам най-голям враг? Упс! Простете, то от глупостта ми, така се получава...

--------------------

Бяло Конче
раванлия

#3419303 - 20.11.2017 11:29 [Re: Grim]

Бялата горила
(някаква си там приказка)
В една далечна жунгла, в една далечна държава, на един далечен континент, на една далечна планета, в една далечна галактика - живяла една бяла горила. Била само и единствена една. Уникално една. Другите горили си били черни.
Бялата горила сред черните горили се чувствала некомфортно.
-Ох, свети Отче на сите горили - молила се тя - защо не ме направиш черна или да направиш останалите горили бели, та да не ми опънат кожата над някое огнище.
И тогава чула глас с више. Дали бил свише или защото имала више, така и не станало известно на широката публика, но гласът и казал:
- Много черни маймуни има на тоз свят чедо, много са. Но ти си бяла, за да потвърдиш правилото.
– Ма Божке - рекла бялата горила - ко ще да е туй правило пък с'яяя?
Продължението следва...

--------------------

Grim

#3419304 - 20.11.2017 11:49 [Re: Бяло Конче]

едно правило има ли изключения - не е никакво правило

Бяло Конче
раванлия

#3419305 - 20.11.2017 12:57 [Re: Grim]

За това и няма правила, а само илюзия за правила. Още ено време Буда го е разбрал под сянката на ено дърво. Като си стоиш на сянка - идват ти разни мъдри мисли. Аз не съм много мъдър през лятото, защото обичам да стоя на слънце, но зимата помъдрявам, че съм си на сянка.

--------------------

kapitan Nemo
пич

Регистриран: 16.01.2010
От: Да ге, България
    #3419316 - 20.11.2017 14:32 [Re: Grim]

Гримич,
Бате ти Нено е виждал бела лястовица.

Бяло Конче
раванлия

#3419325 - 20.11.2017 17:08 [Re: Grim]

Като заговорихме за умни и прости, та ето и при магаретата го има този феномен:

--------------------

Бяло Конче
раванлия

#3420256 - 30.11.2017 15:49 [Re: Бяло Конче]

В ена далечна Галактика в ено далечно време на ена далечна планета, която обикаляла около ено далечно слънце живеело едно интересно същество. Наричало се Гала Алка Къ.
Това същество притежавало уникални качества - било много бързо, много любопитно и много лакомо. Всъщност не чак толкова уникални, но усъвършенствани от Еволюцията до крайност.
Толкова бързо се обличало, че винаги си обличало първо всички дрехи наопаки, след това налице и след това отново наопаки.
В бързината почти винаги завързвало връзките на обувките от едната си обувка за тези от другата си обувка. Миело си зъбите с пяна за бръснене, а се бръснело с паста за зъби.
Винаги, когато се хранело поглъщало по няколко вилици и няколко лъжици, за това винаги си пропускало полетите. Скенерът на митницата пищял бойна тревога и Гала Алка Къ го задържали до изясняване на обстоятелствата т.е., че е погълнал лъжици и вилици.
Любопитсвото му се изразявало в любов към пътешествие и любов да си вре малката зурличка навсякъде, където можел.
Всъщност името му Гала Алка Къ било съкратено. Удължената версия била Галактическа Откачалка Къртица или Галактически откачен кърт, казано по друг начин.
И в един хубав, слънчев ден, когато имало изобилни слънчеви изригвания съчетани с изригвания на вулканите Попо Акъл Пепел и Пепел Акъл Попол, нашата Алка Къ получил едно знаменателно писмо, което предопределило и белязало неговият живот завинаги.
Следва.

--------------------

Grim

#3420278 - 30.11.2017 18:29 [Re: Бяло Конче]

животът е кошмарен из цялата вселена, секи яде всеки като легнеш да спиш – още по-големи кошмари сънуваш а хората си праят усмихнати селфита и ги пльокват с много надежда на какво се хилиш бе? на кого, о безумни? мракът е изпълнил цялата вселена , томичукалата идат, Исуската иде и той да запали земята за да покрие идиотските творения на баща си, не знам бункери ли кво ли да строим под земята – царството на червеите! то не е една беля, както е казал поета – умрял ме роди майко, жив ше умра! дай да пием по една ракия, че не остана закога..

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
1 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5346

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.031 seconds in which 0.01 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.