ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Откачалки

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Forton
Alte Schlampe

Регистриран: 24.10.2006
От: Резерватa на таласъмите
Re: Бяла горила и Върховната руна на жизнеността
    #3421021 - 06.12.2017 13:08 [Re: Бяло Конче]

Цитат:

...... кога ще ги настигнем китайците!?

А ще трябва ли да си дръпнем очите?

--------------------
Quietly brilliant....

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #3421023 - 06.12.2017 13:27 [Re: Forton]

Тц, само ориз ще трябва да папаш.

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #3421027 - 06.12.2017 15:28 [Re: Forton]

Е, да, разбира се. Сещам се за онзи виц - как руснаците ритали американците във Виетнам. Когато ги попитали, защо така - само с ритници, руснаците отговорили, че ръцете им били заети, за да си държат очите дръпнати. Та и ние така...

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Пипи^
суросинкява на цепленки

Регистриран: 09.04.2003
    #3421035 - 06.12.2017 16:38 [Re: kapitan Nemo]

Цитат:

Как да бъде днес тук Грим като требва да почерпи. Нали е празникът на Бургас.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, БУРГАС!

Ай ся, се едно не знаеш каква скръндза е бай ти Грималди

--------------------
Ние сме ора естете.

Grim

Регистриран: 13.04.2007
    #3421036 - 06.12.2017 16:43 [Re: kapitan Nemo]

Цитат:

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, БУРГАС!

черпя една индийска приказка

нищо няма значение на оня свят, нищо няма значение и на тоя свят, защото ако и всичкото нещо да изскача от нищото, нещата колкото и да се оплескат, няма как да ги заметеш обратно в нищото и така.. в голяма индийска къща на един завой на древния път на копривата живяла една малка булка на име Шармила Футка, или преведено на колониален английски – Срамежливата Стъпка, в това не можело да има и грам съвпадение или съмнение единствено младежа Акаш Пунит изпитвал някво противоречиво недоверие което му пречело на чистите намерения да напусне селото и да почне да снима филми в боливуд. За да осъществи своите мечти да се оженят, той решил да направи сценична героична постановка на улицата баш когато Шармила Футка минавала, примерно да спаси живота й и тя да се влюби в него, планът бил изключително прос, трябвало да застане в горния край с камиона си за разнос и доставка на крави, пълен с крави догоре естетсвено за по голям калабълък и мащаб и Шармила Футка като тръгне да пресича улицата да я връхлети отгоре, уж са му отказали спирачките щял да крещи предупредително през прозореца и като наближи на един метър да скочи от стъклото отпред пред камиона и да грабне светкавично момата и да се изтласкат на безопасно разстояние, щяло да е блестящо изпълнение, като на филм накрая Шармила Футка се свестява влюбено в ръцете му и той още там на място и нахлузва годежния пръстен, после заминават двамата за боливуд и праят велик филм по тоя случай приказката е с отворени краища, който иска мое да и турне по някой негов си край, че аз нямам време от пиене

Бяло Конче
раванлия

#3421038 - 06.12.2017 17:08 [Re: Grim]

Много рязко недовършена индийска мелодрама, но до 1234599912399976545-та пред-пред-пред-пред - последна серия има още много вода да изтече и в Инд, и в Ганг.
Но нищо - ей го на втория епизод.
Шарман Пунт минал камиона си кравеносец на технически преглед, за да е сигурен, че Футка няма даде Фира. Дори платил 33 рупии, вместо обичайните 25, за да стане всичко бързо.
След това взел големия черен такаламит и гресирал де що има за гресиране по камиончето, подкарал го, като преди това го натоварил с най-любимите си свещени крави, вързани през вратовете със сини и червени звънчета. Запял любимата си песньовка - "Харе Кришна, Хари Рама, Аре Бате, ай дай малко слама..." и дал газ към мястото на инсценировката. Спрял и зачакал в засада Футка. Милата мургава - Футка...
А Шармила през това време гнясала мляко с ориз - четвърта порция, защото нещо и било криво...и закъсняла за срещата....
И докато Акаш чакал, Шарнила гнясала ориз с мляко...и така слънцето се скрило и двамата младежи отчаяни се обляли в сълзи. Акаш - защото Футка не дошла и му осуетила плановете, а Футка, защото преяла с ориз и я заболял корема.
Край на втори епизод.

--------------------

Пипи^
суросинкява на цепленки

#3421039 - 06.12.2017 17:16 [Re: Grim]

Цитат:

Цитат:

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, БУРГАС!

черпя една индийска приказка

нищо няма значение на оня свят, нищо няма значение и на тоя свят, защото ако и всичкото нещо да изскача от нищото, нещата колкото и да се оплескат, няма как да ги заметеш обратно в нищото и така.. в голяма индийска къща на един завой на древния път на копривата живяла една малка булка на име Шармила Футка, или преведено на колониален английски – Срамежливата Стъпка, в това не можело да има и грам съвпадение или съмнение единствено младежа Акаш Пунит изпитвал някво противоречиво недоверие което му пречело на чистите намерения да напусне селото и да почне да снима филми в боливуд. За да осъществи своите мечти да се оженят, той решил да направи сценична героична постановка на улицата баш когато Шармила Футка минавала, примерно да спаси живота й и тя да се влюби в него, планът бил изключително прос, трябвало да застане в горния край с камиона си за разнос и доставка на крави, пълен с крави догоре естетсвено за по голям калабълък и мащаб и Шармила Футка като тръгне да пресича улицата да я връхлети отгоре, уж са му отказали спирачките щял да крещи предупредително през прозореца и като наближи на един метър да скочи от стъклото отпред пред камиона и да грабне светкавично момата и да се изтласкат на безопасно разстояние, щяло да е блестящо изпълнение, като на филм накрая Шармила Футка се свестява влюбено в ръцете му и той още там на място и нахлузва годежния пръстен, после заминават двамата за боливуд и праят велик филм по тоя случай приказката е с отворени краища, който иска мое да и турне по някой негов си край, че аз нямам време от пиене

--------------------
Ние сме ора естете.

Пипи^
суросинкява на цепленки

#3421040 - 06.12.2017 17:17 [Re: Бяло Конче]

--------------------
Ние сме ора естете.

Grim

Регистриран: 13.04.2007
    #3421041 - 06.12.2017 17:19 [Re: Бяло Конче]

пече се, пече се тва не е втори епизод а е обемно допълнение към началото, по-голяма яснота в картинката и по-задълбочена вътрешна визия на образите чесно да ти кажа и на мене ми е мноо люопитно кво става с летящия камион с кравите и дали Акаш Пунит успява да скочи навреме да избута Шармила Футка някво ацко мазало ми се привижда, особено в тон с философския ми увод на приказката

Бяло Конче
раванлия

#3421046 - 06.12.2017 17:41 [Re: Grim]

Обикновенно в индийските, латиноамериканските, турските и пр. подобни мелодрами - увода - действието преди самото действие се разтяга, разтяга, разтяга....
Това го установих покрай майка ми - мина да я видя, тя гледа мелодрамата Х в която гори пожар(например), главните герои са в къщата и не могат да излязат, пищят отчаяно, скубят си косите, размазват сажди по челата, а успоредно с това злодейката подпалила къщата се хили, потрива ръце и сипе люти клетви... и така - няколко серии...

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 8 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5684

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.039 seconds in which 0.018 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.