ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Откачалки

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Grim

Регистриран: 13.04.2007
Re: Бяла горила и Върховната руна на жизнеността
    #3421055 - 06.12.2017 18:45 [Re: Пипи^]

таа певачка ми беше съседка едно време

звучи по бургаски - все пак стефан диомов им го е написал

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
kapitan Nemo
пич

Регистриран: 16.01.2010
От: Да ге, България
    #3421062 - 06.12.2017 19:47 [Re: Бяло Конче]

Индийските са уникални. Започва епизодът, главните герои мълчат и се гледат в очите. И така до края на серията.

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #3421068 - 06.12.2017 20:21 [Re: kapitan Nemo]

Излезе на екран и третата серия от Първи(Уводен) сезон на Индийска приказка на брат Грим. Ето я:
Шарман Пунт се събудил на следващото утро, наплюнчил дългите си изящни пръсти, сресал рунтавите си бенгалски вежди, натоварил свещените си крави - неми свидетели на вчерашното му фиаско - на камиончето и отпрашил към улицата, която се очаквало да пресече Срамежливата Футка - неговото прекрасно мургаво слънчице.
В същото това време Шармила Футка се събудила - разчорлена, с подути очи, газове в корема и веднага се отправила към тоалетната. Оризът, мислела си тя по време на дългия си престой в мястото, където и царят ходел сам, оризът е виновника или пък млякото, а може и ориза, не, не - млякото...И така си излязла от ВЦ-то - с неразрешена дилема...
После си облякла модерното спортно сари за разходка, взела малката си палава маймунка на рамо и напуснала дома си.
Напрежението се сгъстявало и сгъстявало...Футка плюс маймунка крачели към улицата на която ги чакал влюбеният Шарман плюс свещени крави и камион.
Но...тук, дами и господа, драги зрители, и скъпи съфорумци от сенките на мрака, от дебрите на ада, от пустинята на нашето недоволство, пълен с гроздове на гнева - на сцената излиза един злосторник с чалма и шалвари, бастунче в ръката и черни мисли в главата.
Край на трети епизод.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Бяло Конче
раванлия

#3421381 - 08.12.2017 23:21 [Re: Grim]

Брат Гриме - индийската приказка те очаква. Вкарвай героите в действие, че иначе така ще ги подредя, че свят ще им се завие. Няма да ми е много жал за тях!

--------------------

Grim

Регистриран: 13.04.2007
    #3421632 - 13.12.2017 13:39 [Re: Бяло Конче]

Цитат:

Брат Гриме - индийската приказка те очаква. Вкарвай героите в действие, че иначе така ще ги подредя, че свят ще им се завие. Няма да ми е много жал за тях!

и така.. в една далечна форумна галактика преди милиард години имало една империя, император бил Нено, седял в облаците на безмоторен самолет и оттам ръководел галактиката , негов пръв главнокомандващ бил Дарт Адмирал който гонел бунтовниците с една голяма яхта с вграден бинокъл на кърмата и голям перископ на мачтата бунтовниците Джар Джар Кон, Бар Бург Грим със свойте летящи хондички и принцеса Модерн Гърл живеели на луната, принцесата се грижела за деликатесното хранене и реда в кухнята в космическото пространство наоколо се моткал и контрабандиста трафикант Хосе Соло със своя верен помощник Зара Хуана, ТриПипиО била робота един хубав ден сичките се засекли случайно в космическия бар брадър на Йода Арлекинът в края на галактиката и скочили да се изпозастрелят както си му е реда, като свършили патроните извадили лазерните саби и битката неусетно се превърнала в страхотен танц със саби от арам хачатурян пълно болеро станало и таман да седнат да си починат малко и да пият по едно и Хосе Соло който често не знаел в кой космически квадрат се намира взел че се натресъл по погрешка с хипер светлинна скорос с кораба си в бара и в миг унищожил цялата империя барабар с всички бунтовници и планети единствено таласъма Фортън успял да се изстреля със спасителна капсула в далечния космос за да подготви спасителна мисия очаквайте скоро трилогията Завръщането на Фортън в миналото преди събитията, очаквайте и нови декори, спиращи дъха сцени, изумителни реплики и диалози, неочаквани развои, селфита, селфи ефекти и лица

Бяло Конче
раванлия

#3421643 - 13.12.2017 17:02 [Re: Grim]

О, Йе!
П.П. То добре, но аз кой съм? Джар Джар Кон ли? Много второстепенна роля биии!
Трябваше да напишеш как гоня из Швейцария(планетата де) Дарт Адмирал и му дрънча за шоколадче.

--------------------

Бяло Конче
раванлия

#3421655 - 13.12.2017 18:43 [Re: Grim]

--------------------

ModernGirl
so pretty

Регистриран: 20.12.2016
    #3421657 - 13.12.2017 19:00 [Re: Бяло Конче]

Бате Грим е написал вече Сътворението

Цитат:

1 В начало Мишо създаде сайта и форума
2 А форума беше пуст и неустроен; и празнина покриваше сайта; и Мишовия Дух се носеше над all- а.
3 И Мишо каза: Да бъде виртуал. И стана виртуал.
4 И Мишо видя, че беше добро; и Мишо раздели реала от виртуала.
5 И Мишо нарече Реала Виртуал , а Виртуала нарече Реал. И стана вечер, и стана утро, ден първи.
6 И Мишо каза: Да бъдат Разни Раздели посред Форума, които да разделят тема от тема.
7 И Мишо направи раздели; и раздели Разделите, които бяха отгоре, от разделите, които бяха отдолу; и кошче постави и стана така.
8 . И стана вечер, и стана утро, ден втори.
9 И Мишо каза: Да се съберат на едно място никове, които са от изток, да се явят и никове от запад; и стана така.
10 И Мишо нарече никовете юзъри, и събраната паплач форумци ; и Мишо видя, че беше добро.
11 И Мишо каза: Да произведат юзърите от форума сочни теми, теми приятни и достъпни, които да раждат диспут, според вида си; и стана така.
12 Форума произведе сочни теми; и Мишо видя, че беше добро.
13 И стана вечер, и стана утро, ден трети.
14 И Мишо каза: Да има Модератори на Форума; нека служат за охрана на форума през времената, дните и годините;
15 и да бъдат за пример из форумния простор, да наглеждат деноношно форума, и стана така.
16 Мишо създаде неколко яки модератора: едни, за да модерират през деня, и други за през нощта; създаде и троловете.
17 И Мишо ги постави Модераторите над обикнивените юзъри, за да се грижат за форума, и да им турят баннове ако потребе
18 през деня и нощта, и Мишо видя, че беше добро.
19 И стана вечер, и стана утро, ден четвърти.
20 И Мишо каза: Да произведе форума изобилно множества сбирщайн, И поздрави ги Мишо, казвайки: Плодете се, размножавайте се и напълнете форума с теми; нека се размножават и темите у коша.и каза Мишо – ето – давам ви сека една тема за разговор , но да ги пускате у правилния форум, защото в мига в който пуснете в грешния непремено ше бъдат изтрити, пренасочени или пратени в кошчето, а тее дето мноо се отварят непременно ше бъдат баннирани вовеки веков по айпи и прокси мрокси хостинг домейн и уърлд уайд уеб!амин

http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/3240005/an/0/page/7#Post3240005

Бяло Конче
раванлия

#3421665 - 13.12.2017 20:00 [Re: ModernGirl]

Яяяя! Чудна работа!Кой да види? Оправих нещата.

--------------------

ModernGirl
so pretty

Регистриран: 20.12.2016
    #3421715 - 14.12.2017 14:18 [Re: Бяло Конче]

Най-важното е, Конче, нещата да са ред винцето да е на масата, зелето да е втасало. Всичко друго, е бош работа

ПС. Два пъти правих туршия от карфиол, два пъти я изяждах остава да се пробвам с кисело зеле

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5680

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.035 seconds in which 0.015 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.