ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Откачалки

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
Re: Музинки
    #3425354 - 26.01.2018 10:42 [Re: Grim]

Aз пък се занимавам с тъпи бюрократи. Аве шест години съм бил бюрократ в моя живот, но от добрите...А, какви чиновници са назначили днес на много важни места? Най-лошото от всичко е, че не си разбират от работата. Аве, как ще работиш ти нещо от което понятие си нямаш, ве оу!
Аре, ще взема Антидот:

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Grim

Регистриран: 13.04.2007
    #3425360 - 26.01.2018 12:10 [Re: Бяло Конче]

земята по целия свят надлъж и нашир е безплатна

но светът по цялата земя не е безплатен

няма измъкване от бюрократа лелеее какви отвратителни моми бачкат на паспортите, само една хубава имаше, вика ми - имаш ли гаже? и аз викам да ! ми как така? aз – кво как така, що да нямам гаже? кво гаже бе ефенди, питах дали имате друг паспорт, па аз нали ми се въртеше в главата че таа е яко гаже и ми се счуло че за гаже ме пита

но!

вече!

паспорта се печееееее
край бурното мореееее
О, моя, джулияяя

ах печи печи паспорта , джулия, пай сееееее, батка ефенди иде, ше ям в тъпата турця безплатна баклава и локум на корем, и ше си напълня багажника с екстра върджин зехтин, и най-страхотното кисело мляко, и евтини говежди салами и натурален сок по пейсе стотинки, и един тон халва ше натикам, и евтини ядки, и една чалма ше си купя за лятото,ючгюрдюлюн бадаръсъ кьофте фасуль чоджум , и ше ида в анадолаааа, чака ме туркиня гола, пълна къща със пари и турски лири, маанета искам да ми свири, и конвенкцията ше разпиша, ше ми викат грим дервиша , в босфора ше се изкъпя, на пазара ше пристъпя, свил десницата корава, пестелив до зла забрава, нищо няма да си купя!

Grim

#3425362 - 26.01.2018 12:24 [Re: Grim]

още отсега ми се въртят разни идейки за феновете във фейса готини снимки, яки статуси от турция – приятели, купона тук е денонощен, водата е лазурна, храната е уникална, прекарвам си чудесно, обслужването е на световно ниво, е няма такъв разкошен олинклузив даже и в дубай където мисля също да ходя със самолет, живот на макс светът е чудесен, обичайте се

Бяло Конче
раванлия

#3425372 - 26.01.2018 14:35 [Re: Grim]

Другия месец пък тръгвам за Палма де Майорка. Viva Espana! Me voy a las islas Baleares. Опреснявам по малко идиомата. Предния път, когато бях там ме бяха глобили за свръхбагаж. То бяха сувенири и чудила(както викаше една баба). Тая на гишето ми казва: Или плащайте глобата, или оставете багажа тук. Алоууу! Бе аз съм булгар. Булгар, булгар, който не си зарязва багажа на улицата. Изчервих се, като ален мак от яд, че заложих на "око-кантар", извадих еврата, надиплих ги и платих, кат поп. После в самолета заръчах бутилка вино. Викам си, като ще е харч, да е, като хората.

--------------------

Бяло Конче
раванлия

#3425373 - 26.01.2018 14:38 [Re: Бяло Конче]

Испански метъл.

--------------------

Grim

#3425461 - 26.01.2018 19:46 [Re: Бяло Конче]

оф, конче, ше се пръсна от завис че ше летиш там до къде беше да бачкаш, аз нито съм летял никога, нито съм бачкал, освен няколко месеца през целия ми живот, извън сякъв нормален свят съм, дори данъци не съм плащал, само здравни поне някви утешителни фенки ми се врът за приятелство във фейса, ма те мое са ми дъщерички като ги гледам, една мома, не е ли на 40 плюс, с купища психически и килограмови проблеми -пиша я игнор и изобщо не приемам никви приятелства във фейса, да мрът там

цък

Бяло Конче
раванлия

#3425525 - 26.01.2018 23:27 [Re: Grim]

То бачкането не е вълк да отиде в гората...Нормалният човек, като мен работи между другото и за импулс. Както е казал шопът - Можем да работим, а можем и да не работим. Но такъв е живота. А и зависи, кой какво възприема, като работа. Има хора на които им тежи да си вържат обувките, за това си купуват обувки без връзки.
Важното е да не се прекалява. Пробвал съм да видя, колко ще издържа без работа, а също така - колко ще издържа, ако работя по четиринадесет часа на ден и видях, че крайностите убиват всичко детско.

--------------------

Grim

#3425572 - 27.01.2018 07:12 [Re: Бяло Конче]

да се работи е срамно, най- срамно е да се работи за пари требе да взимаме пример от децата, те не работят, а си живеят спокойно и безгрижно и хич не им дреме ни за настояще, ни за бъдеще

Бяло Конче
раванлия

#3425588 - 27.01.2018 10:53 [Re: Grim]

Въпрос на гледна точка. За едни работата е удоволствие, а за други удоволствието е работа.
Аз работя предимно над себе си, но като се видя в огледалото, виждам, че не съм много напреднал...

--------------------

Бяло Конче
раванлия

#3425992 - 30.01.2018 00:45 [Re: Бяло Конче]

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
2 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3506

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.026 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.