ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Откачалки

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
Конско
    #3421423 - 09.12.2017 16:09

Време е за Конско-то Евангелие.
Глава Първа, опашка 1-ва, крак четвърти - отляво - гласи:
Цитат:

Ако няма други животни на форума, освен Коня, то и Конят е Цар! Да си нямаш друг, който да ти чете Евангелие освен Коня. Не осъждая Коня и не го убивай!

Дами и Господа, когато Конят кара Фелосипед, за чийто транспорт е платил цели 25 паунда, не му пресичайте пътя, особено когато сте без предимство.
Карам си днес фелосипеда, защото по-лесно се спортува седнал, отколкото прав, по голям път с предимство, когато от една от малките пресечни улички ме засича господин Х мен. Викам му "Альоууу! Път с предимство!" А той отговаря: "Внимавай на завоя!", като че аз завивам. Викам му: "Альоууу! Ей сега слизам и ти пиша глобата!" а оня си знае: "Внимавай на завоя!" Очевадно е, че виното е превряло.
Излизам вън от града, вън от селото сред природата, въртя си педалите в тази късна, красива есен с топло слънчице и жълти листа, с катерички с пухкави опашки и дебнещи ги невестулки. Идилия!
И в този тъй прекрасен миг ме удря воня на пръч и 100 кози. О миг! Изчезвай - ти! Юмрук в носа!
Но това не плаши душите наши - продължавам да въртя педалите, когато огромен пес, като че от нищото изскача с грозен лай и се спуска върху Коня т.е. мен. Мисля си, че Баскервилското куче вече е разобличено от сър Холмс. Това трябва да е друго, за това рязко обръщам и се насочвам строго към песа, който прави пет метра спирачен път, рязко завива и се превръща в черна точка в далечината.
Продължавам напред! Човекът е човек(или кон), когато е на път! Казал го е Пеньо Пенев и аз съм съгласен с него.
Край!

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
Re: Конско
    #3421441 - 09.12.2017 23:48 [Re: Бяло Конче]

Цитат:

Карам си днес фелосипеда, защото по-лесно се спортува седнал, отколкото прав

няма да споменавам, как кОпам...

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Grim

Регистриран: 13.04.2007
    #3421467 - 10.12.2017 08:51 [Re: Бяло Конче]

добрутро

човек като иде на запад му дават веднага къща и кола, а не като тука-колело с две големи колела като две големи нули, едно голямо нищо на запад ако някой не ти харесва, подаваш сигнал по телефона и веднага идват го прибират, а не като тука да ги търпиш и да им гледаш тъпите селски физиономии на запад ако детето ти те дразни, обаждаш се на закрила на детето, че си лош родител и веднага идват и те отървават от малкото идиотче на запад ти дават 10 пъти по-голяма заплата за едно и също количество работа, затова всеки мое се облече марково целия отгоре додолу в адидас и да ходи да почива по седем осем месеца в годината на канарските острови на олинклузив а не като тука да ходиш да ровиш по казаните за да си извадиш хляба на запад ти дават големи кредити по стотици хиляди евро с малка лихва да си купиш готини спортни коли и готина кухня, тука теглиш 100 лв бърз кредит да си платиш водата и после връщаш 5000 лв цял живот накрая там ти тръснат една огромна пенция да обикаляш света до края на живота си, кораби, купони, потресаващо яки тоалети от вишата мода като на депутатката тука ти фърлят 200 лв. и докрая на живота си отделяш половината да събереш за прилично погребение

admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #3421468 - 10.12.2017 12:41 [Re: Grim]

Цитат:

да събереш за прилично погребение

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Бяло Конче
раванлия

#3421469 - 10.12.2017 13:10 [Re: admiral]

Шопите имат най-здравата българска житейска философия. Уж дървени глави, а какви здрави мисли. Винаги съм се възхищавал на шопското житейско кредо: "Мога да копам, а мога и да не копам."
Всичко за живота е казано в едно изречение. И хващаш смисъла на нещата от раз...

--------------------

Бяло Конче
раванлия

#3421470 - 10.12.2017 13:15 [Re: Grim]

От Запада по на Запад няма. С'я може да е под въпрос дали Япония е Запад, а може и да не е, защото Япония е на Изток.
Да Запада има много предимства...особено в сферата на потреблението...Може да се пазарува, шопингува, молства, битаква и пр., и пр. Може да се заровиш с куп безполезни предмети...без особено да се напрягаш.
Друго си е на село у нас. Малко неща вършат много работа - мотика, чук, тесла, лопата...какво му трябва на човека?

--------------------

Grim

Регистриран: 13.04.2007
    #3421474 - 10.12.2017 15:08 [Re: Бяло Конче]

Цитат:

Може да се заровиш с куп безполезни предмети..

мразя безполезни предмети ама ходих на шопинг баш неделя по никое време, и аз като останалите дебилни 80% беха запушили светофара към паркингите деееба дебилите и се отказАх

ма метро беше празен и потроших 12 кинта

Хуанита
couch potato

Регистриран: 08.12.2004
От: Центъра на Вселената
    #3421477 - 10.12.2017 16:09 [Re: Grim]

Цитат:

Яко си се охарчил.

Бяло Конче
раванлия

#3421481 - 10.12.2017 16:48 [Re: Grim]

Цитат:

и аз като останалите дебилни 80%

Много сме и сме силни, макар и дебилни!

--------------------

kapitan Nemo
пич

Регистриран: 16.01.2010
От: Да ге, България
    #3421483 - 10.12.2017 17:13 [Re: Хуанита]

Цитат:

Цитат:

Яко си се охарчил.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5791

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.03 seconds in which 0.009 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.