ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Откачалки

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
Re: ЛОГИЧНО
    #3442902 - 31.07.2018 15:07 [Re: Grim]

Аз пък съм сменен с друг. Както и оня кон с бялата муцуна, гледам се в огледалото и си викам: "Е гаси, това е друг кон, не съм аз!" Някой бог ме е подменил в пространствено-времевата си игрална дъска, щото препил с Амброзия.
Уж съм аз, но не е същото, както когато бях аз. По-бавно мисля, повече ме мързи, по-голям апетит имам. Станал съм, като сврака. И аз взех да си купувам всякакви непотребни шарении, а след това пак отивам и купувам още.
А, като дойде оня, истинския аз, който пък си е жив анахорет и все иска да живее в бъчва(празна), ще изхвърли всичко на боклука и ще направи гледката приятно-аскетична и ще си медитира с часове в някой ъгъл в поза усукан скакауец.
Но след кратка и мързелива гимнастика ще изсърбам едно-две кафета със специален пчелен мед от Шеруудската гора, и ще му мисля, кой съм аз!

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Grim

Регистриран: 13.04.2007
    #3442904 - 31.07.2018 15:16 [Re: Бяло Конче]

бе то и аз съм анахорет бе, чесно мене дори не ми се живее, даже и в бъчва, ма не ми се дават 8000 евро да ида в швейцария да са евтаназирам, чакам тука да я въведат, че тогава

Бяло Конче
раванлия

#3442907 - 31.07.2018 15:26 [Re: Grim]

Това няма общо. По единия път - швейцарската ефтаназия - отиваш в Пъклото, а по другия естествено-натуралния аскетизъм - още не е много ясно.

--------------------

Grim

#3442962 - 01.08.2018 10:02 [Re: Бяло Конче]

Бандата с джапанките

Викали им бандата с джапанките щото атакували камионите на Чистота догонвайки ги с леки китайски джапанки изскачали ненадейно от храстите когато минавал камион с боклук, затичвали се бързо след него, покатервали се отзад, тва били по ред на номерата нено , кончето, адмирала и хосето припълзявали безмилостно до кабината и изфърляли шофьора на некое кафе после давали газ към някое закътано местенце и изсипвали боклука да го тарашат за ценни неща и за годна храна били опасни и неуловими и напрайли милиони, продавали ценните неща през сайт за стоки втора употреба и никой не можел да им хване спатиите, никой не можел да се усъмни в тях защото през останалото време ходели със скъпи английски обувки Каримор за да не правят печетление

admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #3442964 - 01.08.2018 10:42 [Re: Grim]

Цитат:

ходели със скъпи английски обувки Каримор за да не правят печетление

Така де, няма да ходим кат Грим със сини китайски галоши, дет от пръв поглед им личи, че са правени за еднократна употреба.

Купи си свестни обувки, бе Гримчо, щом искаш сини, ей тез ти ги препоръчвам:

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Бяло Конче
раванлия

#3442965 - 01.08.2018 15:24 [Re: Grim]

Как ме хвана на гримската въдица. Викам си" "Брат Грим е намерил полезна, ценна, умопомрачителна и ужаснящаваща история в пресата." Ма то в пресата може ли да намериш нещо полезно? Както е казал Конят: "Ао искаш новина, напиши си я сам."
Но си допуснал лека грешка. Обувките са Кларк, а Каримора касае спорта и туризма. Трябва някой път да отидеш до Ландън на шоп-туризъм. Върви в Стратфорд - там е най-големият европейски МОЛ. Та тръгваш тъгъдък-тъгъдък-тъгъдък и някъде за тря дни ще си го обиколил.

--------------------

Бяло Конче
раванлия

#3442966 - 01.08.2018 15:39 [Re: Grim]

Да ти разкажа една кратка история:
Конят беше облечен с изискан сив панталон, сиви чорапи, обувки Кларк, керемидено-червена риза на бели ивици и керемидено-червен каскет. Бързаше. Мина по поляната, извади от джоба смартфона си, погледна го и каза: "Време е!" Изчатка с предните си копита и изведнъж се пренесе в някаква жълто-червено-сива пустиня в която растяха гигантски кактуси. И заради дрехите си Конят беше незабележим, почти невидим.
Под най-близкия кактус стояха четири колоритни фигури, които бяха запалили огън, незнайно защо, понеже температурата на въздуха беше към 40 градуса и пиеха кактусова саморъчно направена от тях ракия. Това беше бандата на Адмирала. Тя се състоеше от Спецназ - брат Грим, Военно-Въздушни Сили - Нено и Кашимерия - Хосето. Всички носеха големи каубойски шапки и брояха парите, които току-що бяха обрали от банката на Джо Кривата Монета.
П.П. Продължението следва!

--------------------

admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #3442968 - 01.08.2018 16:03 [Re: Бяло Конче]

Цитат:

Трябва някой път да отидеш до Ландън на шоп-туризъм.

Ба-а, че оди друг пат, он не знае шопски, бре, как че оди у Ландън на шоп-туризъм?

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Grim

#3442972 - 01.08.2018 16:29 [Re: Бяло Конче]

нямам никво намерение да стъпвам не в ландън, ами и в цяла англия, и в норвегия не съм ходил, и в други страни макар и да съм имал толкова покани за безплатни полети и безплатно спане, даже до леля ми в германия не ми се ходи, хем се скъса да ме кани ей сега таничка да ме покани и да ми поеме всички разходи да я придружа до париж - пак няма се вдигна да летя варя патешки сърца в момента и предимно ме интересува няква яка рецепта да намеря в нета ше им летя аз - как ли пък не последната ми покана от оня ден е да летя до софия, едно приятелче по случай първото си бебе си купил 140 квадрата апартамент, със спецялна стая и отделна баня за мене, ше има да ме чака бе ше литна и аз някой ден, може директно за рая

Бяло Конче
раванлия

#3442973 - 01.08.2018 16:32 [Re: admiral]

Е, да! Секи не може да оди на шоп-туризъм.
Ние сме избрани шопи. И аз съм шоп, макар и само почетен такъв, оти ми е много твърда главата.

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
2 регистрирани и 15 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 4041

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.034 seconds in which 0.014 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.