ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Откачалки

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
Re: Училищно-(не)логически дребни историйки
    #3449885 - 08.11.2018 13:32 [Re: Grim]

Не е толкова трудно. Тук ръгам основно домашно вино. Иначе по нашите магазини може да се купи доста добра чешка и немска бира. По кръчми не ходя в момента, че ме е затрупала работата. Дори и пицата си я поръчвам за в къщи, а не я ям в ресторанта.
Като се влоши времето и вънка сняг забръска - тогава ще се отчета. Набелязал съм си едно прилично ресторантче в което доста добре правят рибена чорба и има различни видове добра риба. И добри кебапчета знам къде се пекат, защото, макар че се водя вегетарианец, понякога изяждам по едно прясно опечено кебапче.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Grim

Регистриран: 13.04.2007
    #3449893 - 08.11.2018 16:23 [Re: Бяло Конче]

добре си ти, имаш си ремонти за занимавка, аз го обърнах тука на тридневен запой, шес ракии изръгах снощи една бутилка водка остана, и гажето има и тя една бутилка водка, ше се наръгаме яко за последно и от утре коледни пости , ми ти никъв отчет не даваш докъде стигна с ремонтите, оградата я видяхме, приятна е, макар аз да съм фен на плътните здрави огради, не искам никой да ме гледа от пътя, да ме заговаря, да ме поздравява, да ме сваля и да ми остроумничи докато си пийвам край басейна, а може би строиш английски пъб, а? да ти е комфортно , земи построй отгоре и две три евтини стаи за нощувки, гарантирам ти – често ше се отбивам, и без това нямам никви идеи къде другаде да ходя, зареди и хубава домашна ракия да има, нищо че не е мноо пъбско, ей така, за всеки случай, цените пак мое да ги държиш в паундове, няма проблеми, вече го виждам мислено тоя пъб – при веселото конче! по стените снимки от казармата, от университета, софийската закусвалня, зоопарка, селфита от ландън, статуя на негър берач имам страхотен майстор художник, прави невероятни скулптури, съсед ми е, ше ти го докарам като стигнеш до дизайна, половината статуи в слънчев бряг той ги е правил, сина му е един от най-добрите татуисти в бг, може и него да докарам да ти направи татуировка, ти на ква тематика ги предпочиташ? Македонска? Откачалска? Войнишка? Пиянска? Кралска? Конска? едно подиумче мое да спретнеш – за гост музиканти, аз също мое да изнасям по някое представление като ръгна некое уиски, съвсем безплатно разбира се, ше подготвя репертоар, десетина парчета от всички стилове, имам си ел китара и усилвател, само един микрофон трябва да поставиш, ше ги побъркаме като се разчуе ше се стичат тъпчовци от цялата околнос, ше касираш яко, и на комедийно шоу мое да го обърнем, томболи, таланти, най-добър танцьор, имитатори, след дванайсчаса дискотека – модърн токинг – шери шери лейде, джеронимос кадилак, кавалери канят, дами плащат и един малък параклис отстрани може да избачкаш - за сключване на бракове сутринта

Бяло Конче
раванлия

#3449897 - 08.11.2018 16:38 [Re: Grim]

Ще ме умориш някой ден! Къде ги виждаш тези негри берачи. Аз през целия си живот не съм видял негър да бере нещо. Е, да си призная на кино съм виждал и съм чел по клнигите - "Чичо Томовата колиба". Там наистина са описани негри, които берат памук, но също така е казано, че не са го правили доброволно!
Иначе ремонтите не са свършили и няма да свършат докато съм жив, освен, ако не ударя шестица от тото. Некое тото милионче ще ми помогне веднъж завинаги да построя всичко за което е мечтал стария ми прадядо. Упс! Всъщност той не е мечтал за това, а основно е свирил на цигулка, пеел и се веселял, така че успешно е изпълнил мисията зададена му от Ценъталния Компютър, а аз да му мисля.
За "Веселото конче" е добра идея и със сигурност ще стане, ако ми удари рамо някой богат руски или американски евреи. Но, като се има предвид, че те за това са богати, защото не дават пари, тогава въпроса за спонсорството остава.
Всъщност може да построим кръчма от тръстика. Ще е много шик-оригинална. А тръстика в Сребърна, колкото искаш. Едно време правеха мебели от камъш...

--------------------

Grim

#3449953 - 09.11.2018 11:16 [Re: Бяло Конче]

Вися и чакам куриер на спиди
Чистачката направи палачинки
Може да си ги увия с миди
И с некви други животинки

Обаче хич не ми се чака
Ми ако мине към шеснайсе?
Шуми навън примамливо листака
А аз изглеждам пак на осемнайсе

Бе ше изляза малко с тихи стъпки
Ше се разходя гъвкав и социален
Ше ида малко на покупки
През десет преки в склад специален

Пликове, торби и купища пластмаси
Не съм въобще екологичен
Обичам яките запаси
Обичам да съм лъснат и практичен

Сто плюс сто торби ще купя
Ще ги попитам – как стеее? Добър ден
После бързо ще се чупя
Като някой дрипльо възроден

Grim

#3449972 - 09.11.2018 16:34 [Re: admiral]

Цитат:

ще се посъветвам с администрацията как се подхожда в случай на хакнат откачалски профил.

здравейти, здравейти, аз съм новата модераторка Ama_Zlobarke_Malka от администрацията ме пратиха да оправя кашата с тоя хакнат профил, докато я оправям ше пийна някоя и друга ракия бех на мол и си купих нови маратонки – да ги полея какво забелязвам дотука в тоя форум – най-голямо впечетление ми прави адмирала, страшно е симетричен и е бог на ситуационните въпросчета адмирале ти не ме познаваш, но аз те познавам от социалните мрежи, вярвам си забелязал напористите ми анонимни лайкове, трябва да излезем някой път на форумна среща на хубав ром да почерпиш, имаме доста неща да си кажем , само като влезнем в някое заведение и извадиш да размахаш 500 евро и сички моми са наши ти само глей кво става, аз като се натокам с новите маратонки и като си ударя една контра и ги вадим моментално навън гажетата фанати на влакче директно на първия полет с нас за швейцария едни ше разпределим за чистачки, други за сервитьорки, масажистки, танцьорки, диджейки пък ние с тебе необезпокоявани от никого ше си пием рома до припадък

Бяло Конче
раванлия

#3449978 - 09.11.2018 17:19 [Re: Grim]

--------------------

Бяло Конче
раванлия

#3449979 - 09.11.2018 17:22 [Re: Бяло Конче]

Пия си вино Кадарка. Кадарка - стара отварка.
Сладко, сладко ама улавя и после с теб се гъбарка!

Ееееех, сетих се за старата марка Кадарка и си викам - Дай да видя, как беше, ве!
И нищо! Проба-грешка...проба-грешка - това е живота на картофа...и на Коня!

--------------------

Grim

#3450197 - 12.11.2018 18:10 [Re: Бяло Конче]

Цитат:

Пия си вино Кадарка. Кадарка - стара отварка.
Сладко, сладко ама улавя и после с теб се гъбарка!

аз отказвам пиенето и лиготиите до нова година, писна ми да се лигавя и почти да няма кой да ме гледа тука , ти си пий виното, яж си вегетарианската рибка, ама да те светна, ти ше ме разбереш понеже си макробиолог океанската и морската риба е вредна храна за човека, и изобщо всяквите му там морски продукти са вредни, полезна е единствено речната риба през милионолетията развитие човека не е имал достъп до моретата и океаните, освен ако нещо не е било изфърлено умряло на брега, човека е ръгал речна риба понеже до нея е имал винаги достъп, и може да пие само сладка вода, не че ме интерва дали ше се отровиш, ама нали гледам, че се стремиш да живееш здравословно мене небето ми ги казва тее неща освен това не яжте супи по китайските ресторанти, щото ги правят от остатъци гледам напълнило се е с клипове в тубата на разни българки и циганки дето бачкат като чистачки в ландън и се убиват да ни дават акъл как това бил пътя ако искаш да пробиеш почтенно със собствени усилия като гримьорка или певица на запад, нямало как да не се поработи и тая благородна професия в началото замалко докато научиш езика а злобарите и зависниците да не гледат и да не коментират щото ше си останат и ше умрат завинаги в родната кочина

Бяло Конче
раванлия

#3450204 - 12.11.2018 20:18 [Re: Grim]

Нямам проблем с морската риба, защото живея до Дунава и набивам предимно речна!
Но не в рибата е проблема, нито в картофите. И генерално не чак толкова в това, какво ядем, а по-скоро какво не ядем. Аз в моята детска крехка възраст съм ял доста интересни неща, като стрита тухла на прах, полусурови гълъби, кал, пил съм вода от различни локви, язовири и от Дунава, пушил съм фасове изхвърлени на земята и т.н. и още съм жив, всъщност се чудя, дали чак сега няма да започнат да ми въздействат, като оня белег от цирей, който имах от детска възраст, а оня ден се зачерви. Викам си, дали не е съобщение от миналото.

--------------------

Ооо ...
~

Регистриран: 06.09.2006
От: София
    #3450235 - 13.11.2018 00:55 [Re: Бяло Конче]

Остава да кажеш и че си ял за десерт кисело мляко със захар за да хвърлиш в ужас съвременния свят.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1578

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.038 seconds in which 0.016 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.