ALL.BG форуми
Връзки: » Статии
» Обяви
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Жоро Камерата
ентусиаст

Регистриран: 12.01.2007
Re: за развод при зелена карта
    #1614761 - 29.01.2007 00:11 [Re: and]

Той явно. Той пръв е влязъл септември.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Reks
Evil Guild Member

Регистриран: 04.06.2004
От: Pergamum, the satan's place
    #1614785 - 29.01.2007 00:34 [Re: c´est moi]

Това беше тъпо да напишеш мнение и после да го изтриеш - така и моето мнение дето беше в отговор на него се загуби, а го писах цели няколко минути . Виждаш сама, че когато си под емоционален стрес правиш грешки и това, че побликуваш името и телефона на човек без неговото съгласие хич не е добре. Разбирам, че си ядосана и ти е гадно, но ако питаш мен половината писали в тая тема дават глупави съвети и си нямат идея как стоят нещата а виждаш, че и ти правиш глупави неща. Затова първо се успокой, а после потърси помоща на професионалист. Всеки проблем си има решение и мисля, че това е правилния път и за теб. Успех .

--------------------
Some people are just evil - that's their nature

Haya

**

Регистриран: 04.12.2004
    #1614809 - 29.01.2007 01:04 [Re: Reks]

Подкрепям Рекс за мнението му.

Първо трябва да се успокоиш.

Изтрий, ако можеш името на съпруга си от първият пост, все пак е баща на детето ти. Не знам, но винаги съм била против даване на такъв вид публичност, на неща, касаещи много лично дадено семейство.

Плюс, думата пачавра за жената – тя може да е такава, да. Ами, представи си, че не знае, че мъжът ти е женен? Много мъже обичат да се представят за ергени.

Най-важното за тебе сега е да оздравееш, а другото ще се нареди. Ще е трудно, но няма да си нито първата, нито последната.

И аз си отгледах сама детето, трудно е, тежко е, но стискаш зъби и продължаваш напред. Важното е да не изпадаш в самосъжаления.

По повод извеждането на детето извън страната – ако бащата откаже да подпише декларация, си има процедура, чрез съда. Май е доста тромава и дълга, но все пак е изход в ситуацията.

Успокой се и най-вече скорошно оздравяване ти желая.

c´est moi
;)

Регистриран: 11.12.2006
    #1614820 - 29.01.2007 01:22 [Re: Haya]

Toчно така Раха,ако въпросната жена не знае,че е женен време е да го научи.И само допреди 15 дена бяхме ЗАЕДНО и правихме планове за живот заедно.А заболяването ми не е от сега,дори в посолството когато бяхме на интервю ме посъветваха да оправя нещата в България(в клиника ВИТА видяха всичко) и съпруга ми го ЗНАЕ.

--------------------
But she did ask...and well she is special

mikey
заблуден

Регистриран: 17.10.2004
От: Kennesaw, GA
    #1614849 - 29.01.2007 02:35 [Re: c´est moi]

Здравей....
Чета мненията на останалите и се чудя....колко от тях са минали през развод....и какви мнения дават..
Ето ти едно на човек...с развод в щатите след 8 годишен брак..
Това което се е случило..не е станало със щракване на пръстите,нали?Ако си помислиш...ще се досетиш за много неща..които ти говорят че нещата между вас са куцали...ако не се сетиш за такива ..сигурно си била много залюхана...и си ги отхвърляла несъзнателно
Америката е наи големия атестат за това дали семеиството ти е ок или не...просто ако не е...то не издържа изпитанието,мисля че точно това се е случило и при теб.
Според мен е излишно да се слагат етикети....мухли,пачавра и все от този род.
Ако можеш да мислиш рационално..помисли си дали искаш да идваш тук....или не.Ако искаш....обади се и съвсем спокоино говори на бившият си/тои според мен е бивш вече..освен ако не искаш да си го прибереш обратно...щото и до там може да се стигне понякога.../
Обясни му че си разбрала..и че го разбираш ...и че място за истерии няма...
обясни му че ако помогне да стъпите в щатите...ти самата ще направиш развода много лесен и изпълним.Таксата е 80 долара,документите ще си ги направите сами..по взаимно съгласие ще ви разведат...за нула време..и тои насетне е свободен.Тук е момента обаче да се разберете за издръжка и виждане на детенцето..тук вече съвети няма..не знам кой колко си обича децата..и така нататък..сигурен съм че можете да се разберете..
Разведете се по живо и по здраво...и си хващайте пътищата....и ти сама ще видиш че ще е по добре..
Не казвам че ще е лесно...
просто ще е по добре..
Ако тои има връзка с друга жена...и както ти е поискал развод...ако му говориш и му обясниш че в америка ще е 100 път по лесно...ще видиш как ще стане по благосклонен..и ще съдеиства да доидете тук..и на място да решавате нещата.
Пусни го да върви и си поемай животеца сама...ти наи добре знаеш как семеиството ви не е вървяло....

пп.прегледах всичките ти мнения....и за болестите и за пътуванията..и за фантазиите...Дано....нищо..карай,то ще си покаже...

--------------------
An American by choice!
IF IT IS TO BE IT IS UP TO ME

Редактирано от mikey (29.01.2007 02:56)

mikey
заблуден

Регистриран: 17.10.2004
От: Kennesaw, GA
    #1614880 - 29.01.2007 03:57 [Re: c´est moi]

Извинявам се...просто би ли повторила каква помощ търсиш?
Ако..въпроса ти е..как да си върна съпруга...ще ти отговоря честно...незнам.
Ако искаш да излезеш от тоталния "DENIAL"...в които си изпаднала...скритата публичност на форума ще ти бъде много полезна...за това смело напред..питай и ще ти бъде отговорено по един или друг начин...

Това което е било..никога няма да се върне...важно е какво е сега,а това което ще бъде-никой не може да ни го каже...

--------------------
An American by choice!
IF IT IS TO BE IT IS UP TO ME

c´est moi
;)

#1614912 - 29.01.2007 05:11 [Re: mikey]

Извинявам се но 2-та ми въпроса са формулирани точно и ясно в края на първия ми пост към темата.Не ми приписвайте въпроси които не съм задавала ,.
Не е важно какво искаш,а когато си го постигнал да продължаваш да го искаш . И откъде накъде да искам да задържам човек който не е наясно със чувствата си и емоциите си Съжалявам ама многоженството е разрешено при арабите,не при американците(нищо,че и двете са с А).

--------------------

Редактирано от c'est moi (29.01.2007 05:27)

Dr. Zeusss, Ph.D.
Експерт по живота

Регистриран: 08.07.2005
От: САЩ
    #1614928 - 29.01.2007 05:49 [Re: c´est moi]

Вижте какво аз много ви съчуствам и ми е жал за вас обаче вие имате зелена карта за разлика от нещастни хора които не могат дори да получат печалба от лотарията защото са нелегални. Така че вместо да се оплаквате я се стегнете. Взимате си адвокат, развеждате се в България, идвате в Америка и го съдите за децка издръжка и това ще го разкатае. Мой познат така жена му го разката. Той отиде в България да се разведе с нея набързо въпреки че и двамата бяха тука и после обаче онази като намери една лезбийка адвокатка тука направо му разказаха играта. Той си мислеше че като се развежда в България тука нищо няма да му търсят. Обаче явно е грешка защото съда тука казва че понеже детето е тука има право тя да иска издръжка което е двайсе процента от нетната заплата. Да ви кажа плаща и ушите му горят. Така че недейте да хленчите я погледнете колко хора са тука без документи. Вземете се в ръце. Оная беше земала заповед от български съд че може сама да извежда детето и разката моя човек. Разказа му фамилията. Затова е много важно да си в добри отношения с жената защото става опасно с тези женски свободи тука. Аз съм за свободата а не за свободията обаче да му зимат двайсе процента на човека и то от нетната изобщо е долен закон.

Israel
от време на време

Регистриран: 28.06.2005
От: here,there and everywhere
    #1614952 - 29.01.2007 06:34 [Re: Dr. Zeusss, Ph.D.]

за това първо се мисли много,ама много хубаво.защо да е несправедливо?само майката ли да понася отговорността?
c'est moi,успокой се и помисли кой е най-добрия вариант за теб и детенцето ти..така никога няма да сгрешиш и няма за какво да съжаляваш по-късно.когато целта е ясна,пътищата се намират лесно.

c´est moi
;)

#1614961 - 29.01.2007 06:41 [Re: Dr. Zeusss, Ph.D.]

Здравейте гръмотвержецо Зевс(много ми писаха за вас на лични сега разбирам защо )!!!Само,че защо всички си мислят че само пари са ми в главата Защо не осъзнаете ,че това от което имам нужда в момента е спокоиствие и вяра в лекарите?А за плащането кой каквото си е дробил това ще сърба(при нас процентите ще са доста повече понеже имамеи кака студентка,а детето ми е с увреждания които изискват специални грижи).А ако съм изглеждала леко в стил "Искрено и лично",хм било е от шока Много Ви благодаря,след безсънната нощ ми подействахте като чаша страхотно кафе(уф,пак фантазии за желани и забранени неща )...

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
1 регистрирани и 12 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 7378

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.243 seconds in which 0.226 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.