ALL.BG форуми
Връзки: » Статии
» Обяви
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
and
Нострадамус

Регистриран: 28.09.2003
От: Финикс, Аризона
Re: за развод при зелена карта
    #1615828 - 29.01.2007 17:42 [Re: Ян Бибиян™©]

Цитат:

и откъде изведнъж всички сте сигурни че точно той е " боклука " в тази връзка ???

Бибияне, в повечето случаи аз бих реагитал като теб, защото наистина не е ясно кой е виновния в една връзка, а и имаме само едната гледна точка.

Но в този случай, когато ТЯ има сериозен здравословен проблем, той да я зареже - това не е мъж, а боклук, както по-нагоре казах! Мъжете се познават по мъжките постъпки, а не по размера на бицепсите - така си мисля аз де...

--------------------
"Не е важно колко си продал, важно е колко си купил!"

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Ян Бибиян™©
вагабонтин

Регистриран: 15.05.2004
    #1615834 - 29.01.2007 17:47 [Re: and]

абсолютно съм съгласен с теб - но ме съмнява той да е взел решението да я зареже заради здравословния и проблем - решение за развод ( още повече когато има и деца ) не се взема току така .... а ако верно иска да се разведе само заради здравословното и състояние той верно е помияр

--------------------
Лоша ракия и хубава мотика НЯМА

c´est moi
;)

Регистриран: 11.12.2006
    #1616385 - 30.01.2007 02:07 [Re: and]

Когато си поставен в такава ситуация не по свое желание просто нямаш избор.А няма нишо почтено ,нито пък мъжко да си с жена с която си от 21 години да я желаеш и непрекъснато да и го показваш,да говорите каква квартира ше наемате лятото за да е в по-добро училише детето ви,да знаеш какви са и проблемите даи звъниш непрекъснато и да и повтаряш че я обичаш и в един момент-рев и сълзи "имам връзка ама,тя нищо не значи","аз сигурно ще я прекъсна" ,"оная" и т.н. .Просто не на мене тия.

--------------------
But she did ask...and well she is special

mikey
заблуден

Регистриран: 17.10.2004
От: Kennesaw, GA
    #1616432 - 30.01.2007 03:52 [Re: c´est moi]

ахам......вървим от

Цитат:

И ето днес ми се обажда съпруга ми и ми казва,че има връзка с някаква българка и иска развод.

към..

Цитат:

рев и сълзи "имам връзка ама,тя нищо не значи","аз сигурно ще я прекъсна" ,"оная"

Това ли значи .."пак да искаш това което си постигнал"?
Съжалявам за главоболията който имаш...но наистина си мисля че не ни казваш всичко/то не е и необходимо/...и че проблемите са по дълбоки от колкот на теб ти се иска...
Тази връзка...как беше скрита от тебе..през 3 седмици престой...а сте от 21 години заедно...
Или връзката се заформила след като сте си тръгнали от щатите...за 3 седмици..и тои поиска развод..след 3 седми4на нова връзка?
Да питам ли още?

--------------------
An American by choice!
IF IT IS TO BE IT IS UP TO ME

mikey
заблуден

Регистриран: 17.10.2004
От: Kennesaw, GA
    #1617847 - 31.01.2007 01:47 [Re: c´est moi]

Днес научих нещо ново ....и полезно...за което ти благодаря..Имаш пълната ми подкрепа в начинанието си, ако мога да бъда с нещо полезен....насреща съм.Уважавам хорарта които знаят какво правят...и защо го правят.

--------------------
An American by choice!
IF IT IS TO BE IT IS UP TO ME

styllisima
coyote ugly
**

Регистриран: 26.08.2006
От: По света и у нас!
    #1618771 - 31.01.2007 17:18 [Re: c´est moi]

Здравей, съчувствам ти за случващото се около теб, дано да се справиш с всички проблеми!
Изчетох всичко тук и знаеш ли, мисля си че наистина нещата не са били толкова скрити колкото ги описваш. Не мога да си представя че не си усещала нещо като си била тук или пък това с другата се е случило след като сте си заминали
Надявам се да се стабилизираш здравословно и да оправиш живота си пък дори без мъжо
Незнам какви са законите тук около разводите ама доколкото виждам тук няма да му е лесно на твоя човек ако решиш да го съсипеш
А сега гледай да се излекуваш, пък после седни сложи на масата всички плюсове и минуси, спомни си всички неща които са те радвали и натъжавали от връзката ви и накрая удари по масата и си кажи тежката дума като майка на децата ти и най-вече като жена
От мен успех, няма да ти е лесно да загърбиш толкова дълга връзка но няма да си нито първата нито последната!

--------------------
Когато искаш нещо-намираш начин, когато не искаш-намираш причина!

vili1976
Chicago
**

Регистриран: 03.05.2006
    #1619068 - 31.01.2007 20:36 [Re: c´est moi]

Здравей!!!Аз ще пиша от отбора на разведените.БЕЗПЛАТЕН ОБЯД НЯМА!!!Направи всичко възможно да си получиш това което ти е нужно.Издръжки,документи и т.н.Тук в България без да сте разведени още можеш да го осъдиш за солидна издръжка за малкото си дете,а щом е със здравословни проблеми и бъди сигурна,че парите няма да са мизерни.Дъщеря ти която е студентка може да го осъди също за издръжка и докато учи висшето има право на нея.Там за Америка незнам как са нещата, но така като го описваш всичко ще е в твоя полза.Не се отказвай и разколебавай нито за миг!!!Или извода от всичко до тук казано е:Направи му живота черен .
Аз за моето дете изкарах безсрочна декларация за напускане на границата,може би и ти е трябвало така да направиш.Пожелавам ти всичко да се реши в твоя полза!!!!

dyrt
новак

Регистриран: 17.04.2007
    #1725874 - 24.04.2007 18:32 [Re: c´est moi]

Мило момиче,отговарям ти със закъснение защото не бях сигурен дали си ти.Помниш ли Българина в кипарис парк-казах ти,че познавам всички сънародници във Флорида.Та поразпитах тук и там за твойта половинка-не му е чиста работата на твоя човек,хванал се е с една аслъ пачавра-40 годишна с голям син за който казаха
че е наркоманче.Повече данни ще ти изпратя на лични-но знай,че въпросната личност е недолюбвана от много нашенци заради поведението и.Моят съвет е ела сама,знаеш много добре ,че дипломата ти е конвертируема,а специалността ти търсена.
Осъди го твоя човек за 50% издръжка и го остави да си блъска главата с една курва.Ако няма къде да отседнеш,обади ми се,и не забравяй,ти си една изключителна млада жена,майка и човек!

c´est moi
;)

#1726682 - 25.04.2007 08:39 [Re: dyrt]

Разбира се,че те помня бате В***о.При мен нещата са все още на кантар,след няколко дена нова биопсия,август още една...Страхуват се от рецидив...Затова съм в Орландо август месец(с еднопосочен или двупосочен билет в зависимост от състоянието).С детенце или не в зависимост от семейното положение(както се разбрахме с таткото).Благодаря на всички които ме подкрепиха,за топлите писма,за ценните съвети(правни и житейски),за американските адвокати с които ме свързахте...
Днес препрочетох цялата тема и искам да кажа на тези които мислеха само за финансовата страна,че таткото за осем месеца не е дал и лев.Мисля,че това оборва твърденията на някои форумци за моята меркантилност.
Благодаря и на тези които предложиха да отседна при тях да се надяваме да не се стигне до това.Колкото до гузната съвест,тя не е мой проблем.
Цитат:

ти си една изключителна млада жена,майка и човек!

това са думи които чувам непрекъснато напоследък(и които ми вдъхват сили).
На всички ви желая усмихнат и спокоен ден .

--------------------

c´est moi
;)

#1729398 - 26.04.2007 19:53 [Re: c´est moi]

Чикагци помагайте,издирвам съпруга си Красимир Димитров Димитров който е на 43 години и живее с жена на име Красимира.В момента са във вашия град.Този човек не е плащал издръжка за децата си осем месеца,и отказва да ни даде ССН(и двете неща са подсъдни по американските закони).
Освен това крие местонахождението си.Ако не го издиря до понеделник,се обръщам към американските власти за съдействие.

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
2 регистрирани и 12 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 8509

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.044 seconds in which 0.029 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.