ALL.BG форуми
Връзки: » Статии
» Обяви
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
vavavovo
неориентиран

Регистриран: 09.05.2011
Re: спешно -годеническа виза на САЩ
    #2855045 - 02.12.2011 13:44 [Re: grahche]

Цитат:

Ако става въпрос за интервю в София се чака около 3 дни докато ти дойде паспорта с визатал Аз вече няколко дни чакам плика с инструкциите... Някой знае ли дали идват с нашите обикновенни пощи или с куриер?

Ами да за интервю в София става дума...за I-130 обаче...мои приятели бяха на интервю, но за зелена карта, визата им дойде зо 5 дни...какво да му е различното сега,и дано в оня форум аз да съм неразбрала нещо....
Аз до колкото знам, идва с обикновена поща..

Редактирано от vavavovo (02.12.2011 13:46)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
grahche
неориентиран

Регистриран: 26.02.2009
    #2855058 - 02.12.2011 14:46 [Re: vavavovo]

Щом сте минали интервю няма логика. Задържаха ли ти паспорта в консулството ? А за тази форма I-130 тя също се одобрява и се чака Може би нещо не си разбрала http://www.visajourney.com/content/k3flow

vavavovo
неориентиран

#2855063 - 02.12.2011 14:59 [Re: grahche]

Цитат:

Щом сте минали интервю няма логика. Задържаха ли ти паспорта в консулството ? А за тази форма I-130 тя също се одобрява и се чака Може би нещо не си разбрала http://www.visajourney.com/content/k3flow

Нещо не можахме да се разберем
Аз не съм минала интервю още, даже може да се каже , че е далече,просто питам информативно за да съм подготвена...
Благодаря ти за линка!Оценявам всяка помощ

grahche
неориентиран

#2855067 - 02.12.2011 15:12 [Re: vavavovo]

Нещо не се разбрахме наистина .. Ти си в началото на пътя за съжаление той е дълъг. Чети Visajourney наистине е много полезен ,следи Timeline за формите Успех и много търпение!

sami79
ентусиаст

Регистриран: 14.08.2010
    #2855083 - 02.12.2011 16:00 [Re: vavavovo]

Цитат:

А да питам, понеже вчера четох във Visajourney.com, че след като ти мине интервюто, се чакало и около 90 дни за самата виза?Вярно ли е това?Чудя се,някакви добри новини дали ще чуя някога....

По принцип, паспорт с виза пристига една седмица след интервюто. Рабира се, винаги има има изключения, когато визата може да се забави поради ред причини. При моя случай чакането беше 3 месеца, като се има в предвит това, че ми беше казано от посолството след интевюто, че ще ми бъде изпратена визата до една семица
Бъдете спокойни и търпеливи........годеническа виза се взима лесно

vavavovo
неориентиран

#2855118 - 02.12.2011 17:59 [Re: sami79]

Цитат:

Цитат:

А да питам, понеже вчера четох във Visajourney.com, че след като ти мине интервюто, се чакало и около 90 дни за самата виза?Вярно ли е това?Чудя се,някакви добри новини дали ще чуя някога....

По принцип, паспорт с виза пристига една седмица след интервюто. Рабира се, винаги има има изключения, когато визата може да се забави поради ред причини. При моя случай чакането беше 3 месеца, като се има в предвит това, че ми беше казано от посолството след интевюто, че ще ми бъде изпратена визата до една семица
Бъдете спокойни и търпеливи........годеническа виза се взима лесно

При мен вече има сключен брак...но да..търпение е това,което трябва.Аз да стигна до одобрението първо...пък после ще мислим за следващия етап.

grahche
неориентиран

#2855236 - 03.12.2011 08:20 [Re: vavavovo]

Получих плика с инструкциите ,но сега просто попълвам онлайн форма DS-156 и се обаждам за интервю...?Някой ако си спомня моля за мнение. Не пише да пращам предварително документи в консулството ...Аз ли посочвам дата за интервю или те ми казват кога? Предварително благодаря!

ghall
неориентиран

Регистриран: 15.07.2010
    #2855406 - 03.12.2011 19:04 [Re: grahche]

Просто си набавяш,всички документи,които ти искат в инструкцията,попълваш DS-156 и принтиш страницата с баркода и след като си готов/а със всички документи се обаждаш за дата за интервю.При мен те ми насрочиха дата,като ест те питат дали ти е удобно(аз се обадих в петък,те ми казаха да отида в понеделник,но аз им казах,че предпочитам сряда,тъй като не бях минала на преглед)Носех два плика с документи и доказателства,но те ми поискаха само документите упоменати в инструкцията и общи снимки от САЩ и БГ.Самото интервю минава за 5-10мин.,мен ме питаха как и къде сме се запознали,кога е рожденния ден на годеника ми и какво съм му подарила за последния такъв,какво той е подарил за моя последен рожден ден и какво работи той.Ако добре си спомням това бяха всички въпроси,които ми зададоха.Никакви документи не се пращат предварително,носиш всичко с теб в деня на интервюто.Бтв,аз имах малък проблем с акта ми за раждане(бил от старите образци),в него не фигурираха имената на родителите ми,а само ЕГН-тата им и в посолството не ми го приеха,след като мина интервюто аз си извадих дубликат с имената им,преведох го и го изпратих в посолството и след около седмица те ми изпратиха визата.Пожелавам ти успех и няма място за притеснения,щом до тук си стигнал

grahche
неориентиран

#2855448 - 03.12.2011 21:51 [Re: ghall]

Благодаря ви много !

Регистриран: 12.01.2012
    #2864540 - 12.01.2012 15:59 [Re: grahche]

искам да попитам има ли някой, който да е получил туристическа виза за САЩ а след това вече започнал процеса на годеническа виза?

Защото ми се иска да си направя туристическа виза докато чакам моя приятел да получи американско гражданство,и след това вече да се почва с всички документи ,може би някой тук вече имал подобна ситуация?Много ви благодаря предварително!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 24 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 22116

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.034 seconds in which 0.016 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.