ALL.BG форуми
Връзки: » Статии
» Обяви
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
teodora333
неориентиран

Регистриран: 02.04.2015
Re: Официален уеб сайт за бъдещи студенти
    #3266143 - 02.04.2015 23:06 [Re: violin]

Здравейте, аз искам да кандидатствам магистратура в САЩ, избрала съм си си университет в Delaware. Университетът е сравнително евтин и приема даже без gmat. Въпроса ми е дали това е от значение за получаването на f-1 виза,а и също така бях в САЩ миналото лято с j-1 и се върнах на време.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
luki1980
неориентиран

Регистриран: 11.10.2016
От: Sofiq
    #3373108 - 26.10.2016 11:22 [Re: Raya15]

Здравейте, ето и моя въпрос сина ми записа във Дания колеж но изкара там само 2 семестъра прекъсна и се прибра в България ,та питането ми е може ли да се прехвърли да учи във колеж във САЩ и въобще има ли право да се прехвъли ?

MiraUSA
пристрастен

Регистриран: 01.06.2014
    #3373114 - 26.10.2016 14:19 [Re: luki1980]

На въпроса ви най-добре и само може да ви отговори колежът, който си е избрал в САЩ. За предпочитане е специалността да е cxодна до тази от Дания за да му приемат класовете които е вземал там. Колежът също ще ви каже как да процедирате с академичната справка - дали ще приемат такава направо от датското учебно заведение или ще трябва да се приравнява от определена компания в САЩ. Всеки колеж/университет си има различни изисквания за кандидатстване и съответно такси за кандидатстване. Преди да започнете да подавате молби си изяснете всички подробности, включително и финансовите . Като чуждестранен студент ще плаща по-високи такси и няма да има право на работа или ако има ще са някакви минимални часове. Да не говорим че самолетните билети са много по-скъпи от тези до която и да било точка в Европа. Защо си мислите че като се отказал от Дания, няма да се откаже и от САЩ?

luki1980
неориентиран

Регистриран: 11.10.2016
От: Sofiq
    #3373115 - 26.10.2016 14:23 [Re: MiraUSA]

Благодаря за отговора. Отказа се от Дания по здравословни причини така се наложи,и сега когато е вече може се замисля за колеж в САЩ.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 20 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 22658

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.008 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.