ALL.BG форуми
Връзки: » Статии
» Обяви
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
BIANKA

Регистриран: 17.09.2016
Re: Туристическа Виза
    #3367786 - 17.09.2016 16:15 [Re: Nadin]

ИЗВИНЯВАМ СЕ ПРОСТО НЕ БЯХ МНОГО НА ЯСНО КЪДЕ КАКВО ПИША. БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТА

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
BIANKA

#3367787 - 17.09.2016 16:17 [Re: BIANKA]

ТОВА,ЧЕ СЪМ ПО ЗАМЕСТВАНЕ НЯМА ЛИ КАК ДА ГО СКРИЯ, ТОЕСТ В СЛУЖЕБНАТА БЕЛЕЖКА ОТ РАБОТОДАТЕЛЯ ДА ПИШЕ САМО,ЧЕ РАБОТЯ ТАМ

Milano
твърдоглав чешит

Регистриран: 10.07.2005
От: The Sunshine State
    #3367795 - 17.09.2016 18:08 [Re: BIANKA]

Хайде, по-спокойно, нЕма нужда ДА КРЕЩИШ С ГЛАВНИ БУКВИ.
Най-вероятно няма да ти дадат туристическа виза. Ти си образец на потенциален имигрант.
Ако толкова си липсвате, нищо не му пречи на приятеля ти да си идва в България.

--------------------
"А днес моят собствен наследник извършва геройски бели.
Не съм се изгубил безследно, щом той ме повтаря, нали?"
- Миряна Башева

sdimov
рекордьор

Регистриран: 18.04.2013
От: Wilmington,NC
    #3367827 - 18.09.2016 01:18 [Re: Milano]

Те в банката големите букви са им по подразбиране едва ли го прави с цел да крещи. И според мен, както и Надин е казала, шанса да й откажат е ако спомене, че отива при гаджето си, които има зелена карта. Ако го играе, че отива при братовчедка си да разгледа и не е злоуботребявала с J1, няма причина да й откажат, но твоята сигурност ме кара да мисля, че имаш някаква вътрешна информация.

Друг е въпроса, дали идеята им не е тя да отиде с туристическа виза и да стои докато той вземе гражданство.

gaiety
ZаплЕ$

Регистриран: 29.06.2006
От: вече на изток от....
    #3367832 - 18.09.2016 01:54 [Re: sdimov]

Цитат:

Друг е въпроса, дали идеята им не е тя да отиде с туристическа виза и да стои докато той вземе гражданство.

Това беше идеята , но поста отлетя в небитието, както и останалите 138 идентични, разпръснати рандомли из темите на първа страница.

Тя по презумция е глътнала бастуна, онези кучета ще я надушат от километри, така че не залагам много на положителен резултат от начинанието
Отделно и трябва да има щур късмет след всичката тая информация да са я проспали четящите на щат.

Момиче, трябва да демонстрираш абсолютен непокизъм и самочуствие на интервюто и да показваш убеденост в отговорите си, защото туристически визи са давали и на безработни и на студенти и на неженени, докато други с хиляда бизнеси и работници са отрязвали без видима причина.

Абе ти не беше ли онази дето искаше да ходи при братовчедката, ама ни баламосваше, че годеника е в БГ

--------------------
Не съм вещица....Изморена фея съм...

BIANKA

#3367884 - 18.09.2016 13:56 [Re: gaiety]

нямам намерение да оставам при приятеля ми, просто докато вземе гражданство да мога да ходя през определено време.

sickmind
нерегистриран

Регистриран: 14.03.2010
    #3370141 - 03.10.2016 19:23 [Re: BIANKA]

Цитат:

нямам намерение да оставам при приятеля ми, просто докато вземе гражданство да мога да ходя през определено време.

Просто кажи, че отиваш при братовчедка ти и тя ще те развежда някъде по САЩ. Била си в вече в сащ и ако тогава си се върнала на време би било плюс. Според мен действай смело.

Silverfish

Регистриран: 02.05.2012
От: София
    #3370425 - 05.10.2016 14:59 [Re: BIANKA]

Не мисля, че представянето на интервюто играе особено голяма роля (стига разбира се тотално да не сгафиш при отговорите). Според мен още преди самото интервю съдбата ти ще е предопределена. Поне така беше с мен - и в случая, при който получих отказ и в последствие когато ми дадоха 10 годишна виза. Както и Nadin ти каза - няма как да разбереш без да опиташ. Най-много да изгубиш парите за кандидатстване и разбира се надеждата, че ще ходиш при приятеля си.

Carpathia

Регистриран: 29.10.2014
    #3377624 - 23.11.2016 10:11 [Re: Silverfish]

Здравейте,
Моето питане е: Ще кандидатствам за туристическа виза заедно с двете ми деца. Аз съм на 38.Децата на 14 и 10г. Имаме паспорти и декларация от другия родител, че ги пуска. В момента работя на 2 места, едното е Личен Асистент на детето ми, което е на 10г. То е с аутизъм (има телк).На другото място съм от 2г.
Целта на ходенето - около 20 дневен престой (по средата на учебната година, а едното дете е 4 клас, другото 7 клас, т.е. и на двете им предстои матура и са важни класове) в който ще посетим специалисти, училища и организации за обследване на детето и мнения как да се подходи занапред и съвети за него. Вземам и другото дете, защото не искам да ги деля, а и е чудесна възможност за по-голямата да види свят.Не съм женена за бащата на децата. Нямам банкова сметка (само дебитна карта със средна сума пари в нея.Нямам имот или кола.Родителите ми са живи, тук в БГ са, както и всичките роднини които имам. Досега не съм кандидатствала за никакви визи. Не сме ходили в САЩ. Нямаме роднини там. Самолетните билети и престоя там ще бъдат поети от приятел с който се познаваме от 5г. по интернет, това лято беше в БГ да се види с неговите роднини тук, видяхме се, поговорихме. Има възрастен брат в същото състояние като детето ми и предложи помощ. Има възможност. А знам, че там нещата се случват по много различен начин отколкото тук (относно аутизма). На хартия и тук всичко е 6, но на практика не е.
Имам ли шансове за туристическа виза според вас?

Ян Бибиян™©
вагабонтин

Регистриран: 15.05.2004
    #3377653 - 23.11.2016 16:39 [Re: Carpathia]

Така представено , ти отиваш за да оставаш , така че освен ако консула не ти е първи братовчед няма как да получиш виза !

На въпрос - Защо пътувате в средата на учебната година , какво ще отговориш ? Аутизма не е нещо което трябва да се лекува ала минут !

Също за работата/ доходите - самотна майка с две деца работи на две места за да издържа децата си, нали . Как тогава ей така намери пари за туризъм в САЩ и то по средата на годината ? Приказките че брат ти , или приятеля от интернет от 5 години ще помогнат не минават !

--------------------
Лоша ракия и хубава мотика НЯМА

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 23 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 6310

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.02 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.