ALL.BG форуми
Връзки: » Статии
» Обяви
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Гената

Регистриран: 26.08.2011
Re: Зелена карта след подадена петиция I-130 - част 3
    #3407655 - 11.07.2017 19:10 [Re: Ян Бибиян™©]

Пак не ми отговори! Документа го нямам под ръка, казах защо, ако наистина няма да го искат, защо да го набавям, бе? Ако слушам теб, трябва да звънна на NVC за съдействие, там не се знае какво ще ми кажат, ако го набавя и го занеса в посолството и те не го поискат, какъв е смисъла от цялата гимнастика? Аз видях, че го има в списъка, но други хора потвърдиха, че не го искат. Абе, ти май само пречиш и философстваш, май си от тези хора, които приказват, ама нищо смислено не казват/пишат. Не ме занимавай повече. Ходи си намери нещо по-смислено да правиш, вместо да разтягаш локуми тук.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Гената

Регистриран: 26.08.2011
    #3407656 - 11.07.2017 19:12 [Re: Ян Бибиян™©]

Пак не ми отговори! Документа го нямам под ръка, казах защо, ако наистина няма да го искат, защо да го набавям, бе? Ако слушам теб, трябва да звънна на NVC за съдействие, там не се знае какво ще ми кажат, ако го набавя и го занеса в посолството и те не го поискат, какъв е смисъла от цялата гимнастика? Аз видях, че го има в списъка, но други хора потвърдиха, че не го искат. Абе, ти май само пречиш и философстваш, май си от тези хора, които приказват, ама нищо смислено не казват/пишат. Не ме занимавай повече. Ходи си намери нещо по-смислено да правиш, вместо да разтягаш локуми тук.

Хайди
почетен член

Регистриран: 16.06.2005
От: The City That Works
    #3411937 - 02.09.2017 02:15 [Re: gaiety]

Може би знаете вече, че възрастните ни родители над 79 год и деца под 14 години няма нужда да се явяват на интервю за неимигрантска виза
I-160 таксата е 160 долара...Ако някой знае дали това важи и за имигранска виза с апликейшън I-130 и такса 535 долара
т.н. Зелена карта , моля да сподели ...http://www.ustraveldocs.com/bg_bg/bg-niv-visarenew.asp

gaiety
ZаплЕ$

Регистриран: 29.06.2006
От: вече на изток от....
    #3411938 - 02.09.2017 03:27 [Re: Хайди]

За нуждите на емиграцията всеки кандидат за емигрантска виза е нужно да се яви лично на интервю и да положи пръстови отпечатъци, за бебетата до 1 г не съм сигурна за отпечатъци, но трябва да присъстват.

--------------------
Не съм вещица....Изморена фея съм...

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)

Допълнителна информация
2 регистрирани и 50 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 13333

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.02 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.