ALL.BG форуми
Връзки: » Статии
» Обяви
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Gargamel
ентусиаст

Регистриран: 04.04.2017
Re: Документи за NVC
    #3402051 - 19.05.2017 18:17 [Re: sineo4ka]

Цитат:

Аз превеждах и изпращах документи за ЗК преди около година. Не звам какво е твоето разбиране за скоро.

Благодаря, звучи скоро

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Gargamel
ентусиаст

#3402055 - 19.05.2017 18:46 [Re: sineo4ka]

Цитат:

Аз превеждах и изпращах документи за ЗК преди около година. Не звам какво е твоето разбиране за скоро.

Тези документи до NVC ли си пращала? И само бяха преведени?

gaiety
ZаплЕ$

Регистриран: 29.06.2006
От: вече на изток от....
    #3402056 - 19.05.2017 18:47 [Re: Gargamel]

нямам време да чета, пък и ти не отговори на Креми за петиция или лотария питаш, та казвам, за петиция в Сащ в НВС се пращат САМО фотокопия на оригиналите и прикрепени преводи, без никакви легализации, а на интервюто в София се носят ОРИГИНАЛИТЕ с фотокопия без преводи

не вярвай на бг преводачи и лелки в общини, чети си инструкциите мотамо, защото те са базата за получаване на зк

--------------------
Не съм вещица....Изморена фея съм...

Gargamel
ентусиаст

#3402057 - 19.05.2017 18:51 [Re: gaiety]

Цитат:

нямам време да чета, пък и ти не отговори на Креми за петиция или лотария питаш, та казвам, за петиция в Сащ в НВС се пращат САМО фотокопия на оригиналите и прикрепени преводи, без никакви легализации, а на интервюто в София се носят ОРИГИНАЛИТЕ с фотокопия без преводи

не вярвай на бг преводачи и лелки в общини, чети си инструкциите мотамо, защото те са базата за получаване на зк

gaiety, Петиция е. В pdf от NVC пише:Birth Certificate with translation, ........with translation и т.н. Пише само фотокопия както казваш ти и преводите. Благодаря ти сърдечно за включването! Преводите да искам ли да са ми подпечатани и подписани от превеждащата фирма?

gaiety
ZаплЕ$

Регистриран: 29.06.2006
От: вече на изток от....
    #3402058 - 19.05.2017 19:04 [Re: Gargamel]

да, преводите трябва да са на легализиран преводач

друго, списъкът с документи е общ, вие представяте само, което вас касае или само, което имате, не е нужно да се чудите откъде да набавяте всичко
внимавайте само с афидейвита, там стават най-много грешки

--------------------
Не съм вещица....Изморена фея съм...

Редактирано от gaiety (19.05.2017 19:09)

sineo4ka

Регистриран: 06.07.2009
От: Suburban
    #3402059 - 19.05.2017 19:14 [Re: Gargamel]

Пратeни бяха до USCIS с петиция I-130, но движих всичко от тук, не от БГ. Както казах, под превода се подписваш, че си fluent и на двата езика и че всичко е преведно точно. Ако ще използваш услугите на преводач, те ще трябва да направят същото.

--------------------
No one heals himself by wounding another - St Ambrose

Gargamel
ентусиаст

#3402100 - 20.05.2017 09:46 [Re: sineo4ka]

Благодаря ви, дами!
Действам по инструкции и по съветите Ви.
Още един въпрос, моля!
Петицията е пусната за мен от брат ми. В нея са посочени съпруга ми и дъщеря ми. Кой формуляр за Affidavit of Support I-864 трябва да се попълни - I-864 или някой от тези с буква отзад. Гледам I-864 Easy - но той сякаш е само когато е за един човек. Извинявм се предварително ако въпросът ми е неуместен. Благодаря ви за времето и напътствията!

sineo4ka

Регистриран: 06.07.2009
От: Suburban
    #3402137 - 20.05.2017 18:54 [Re: Gargamel]

Доколкото си спомням, ако той ще използва единствено собствения си доход за гарантиране, ви трябва единствено основната форма. Ако има включени допълнителни хора, ще трябва и тази с буквичсата за всеки допълнителен човек, който участва с доход или други assets.
1. If you included the income of your spouse listed in Part 5., Item Number 3., any child listed in Part 5., Item
Number 4., any dependent listed in Part 5., Item Number 5., or any siblings, parents, or adult children listed in Part
5., Item Number 7., each one of these individuals must be over 18 years of age and must complete Form I-864A.
2. If you included the income of the intending immigrant who is your spouse (he or she would be counted in Part
5., Item Number 1.), you must provide evidence that his/her income will continue from the current source after
obtaining lawful permanent resident status, and the intending immigrant must provide evidence that he or she is living
in your residence. He or she does not need to complete Form I-864A unless he or she has accompanying children.
3. If you included the income of the intending immigrant who is not your spouse, (he or she would be counted on Part
5., Item Number 1.), evidence that his or her income will continue from the current source after obtaining lawful
permanent resident status must be provided and the intending immigrant must provide evidence that he or she is living
in your residence. He or she does not need to complete Form I-864A, unless he or she has an accompanying spouse
or children.

Това е от инструкциите за попълване. Прочетете ги внимателно. Не забравяйте, че са адресирани до човeка, който гарантира, а ти и твоето семейство сте dependants.

Gargamel
ентусиаст

#3402151 - 20.05.2017 20:05 [Re: sineo4ka]

Цитат:

Доколкото си спомням, ако той ще използва единствено собствения си доход за гарантиране, ви трябва единствено основната форма. Ако има включени допълнителни хора, ще трябва и тази с буквичсата за всеки допълнителен човек, който участва с доход или други assets.
1. If you included the income of your spouse listed in Part 5., Item Number 3., any child listed in Part 5., Item
Number 4., any dependent listed in Part 5., Item Number 5., or any siblings, parents, or adult children listed in Part
5., Item Number 7., each one of these individuals must be over 18 years of age and must complete Form I-864A.
2. If you included the income of the intending immigrant who is your spouse (he or she would be counted in Part

5., Item Number 1.), you must provide evidence that his/her income will continue from the current source after
obtaining lawful permanent resident status, and the intending immigrant must provide evidence that he or she is living
in your residence. He or she does not need to complete Form I-864A unless he or she has accompanying children.
3. If you included the income of the intending immigrant who is not your spouse, (he or she would be counted on Part
5., Item Number 1.), evidence that his or her income will continue from the current source after obtaining lawful
permanent resident status must be provided and the intending immigrant must provide evidence that he or she is living
in your residence. He or she does not need to complete Form I-864A, unless he or she has an accompanying spouse
or children.

Това е от инструкциите за попълване. Прочетете ги внимателно. Не забравяйте, че са адресирани до човeка, който гарантира, а ти и твоето семейство сте dependants.

Благодаря ти, sineo4ka! Много ми помагаш! Бъди здрава!

just man
член

Регистриран: 16.05.2011
    #3402374 - 23.05.2017 05:36 [Re: Gargamel]

Здравейте и още един въпрос детето ми е на 5 години трябва ли да попълвам за него I-864W така пише Note: If you have a child immigrating with you who is under 18 and unmarried, he/she may automatically
become a U.S. citizen under the Child Citizenship Act of 2000 upon admission to the United States and
he/she will need to submit a Form I-864W.

Извинявам се, не намерих отговор кой трябва да попълни този документ и кой се класира за него или не .

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 7 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2826

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.03 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.