ALL.BG форуми
Връзки: » Статии
» Обяви
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция в САЩ

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
iliana_t

**

Регистриран: 06.07.2012
От: Sofia
Re: Валидност на зелена карта
    #3426827 - 03.02.2018 18:54 [Re: MapTo_D]

Защото, Марто, очевидно хората не са си написали домашното преди да предприемат подобна стъпка.
Поживяли са някакъв период в Щатите, не им е харесало - ок, няма проблем, това го разбирам, по-добре да се прибират в България.
Не могат да се справят, тежко е, носталгия и т.н. - ок, няма лошо, на всеки може да се случи, разбирам го.
Ама да твърдиш, че искаш да си ходиш само на екскурзии и в същото време да държиш статус на легално пребиваващ докат' детето порасне, е това вече не го разбирам, честно!

И нека сами си отговорят на зададените въпроси, може пък да вземат информирано решение след това, ако решат да се замислят сериозно.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
MapTo_D
ентусиаст

Регистриран: 24.06.2016
    #3426828 - 03.02.2018 19:06 [Re: iliana_t]

Е, това с екскурзиите много години напред и аз не го разбирам. За другото обаче не мога да ги съдя. Не знам от колко време са там, дали не е по-добре да устискат за гражданство и тогава да се прибират!?

iliana_t

**

Регистриран: 06.07.2012
От: Sofia
    #3426829 - 03.02.2018 19:10 [Re: MapTo_D]

Ето, виж как ги насочваме с нашите въпроси, малко по малко да си язяснят историята и да си преценят сами кое е най-правилното за тях.

NadinАдминистратор
Charmed

Регистриран: 17.05.2002
От: The Windy City
    #3426830 - 03.02.2018 19:12 [Re: MapTo_D]

Цитат:

Не знам от колко време са там, дали не е по-добре да устискат за гражданство и тогава да се прибират!?

Ако не им харесва, трудно "ще устискат" до гражданство, като се има предвид, че са дошли едва миналата година. Или поне това сочат останалите им писания.

--------------------
Ако искаш да бъдеш чут, първо се научи да слушаш.

miuu
неориентиран

Регистриран: 28.09.2016
    #3426857 - 04.02.2018 06:36 [Re: iliana_t]

Идея си нямам защо се включваш така нахално и назидателно, след като не ти влизат в работата моите причини. Но! За да начеша крастата ти, ще кажа, че намеренията ми бяха съвсем сериозни, но неочаквано, а със сигурност трудно разбираемо за теб, осъзнахме,че единственото място на което искаме да живеем е родната ни страна. Не търся одобрение, а евентуална информация, така че, определено нямам нужда от безумния и злобен коментар, който си оставил(а). Но ти пожелавам да имаш късмета и да бъдеш изтеглен(а), ако лотарията продължи, дано това те направи по-щастлив и добронамерен човек.

MapTo_D
ентусиаст

Регистриран: 24.06.2016
    #3426865 - 04.02.2018 10:59 [Re: Nadin]

Да, май наистина са отскоро, не обръщам внимание кой в какви теми е писал. В тоя случай наистина трудно ще устискат още 4 години на място, което не им допада за живеене. )

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2492

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.023 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.