ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Бизнес и Икономика » Европейски съюз

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Cremina Bourrana
просто симпатична

Регистриран: 02.11.2005
От: тук оттам
Re: ---
    #2157787 - 23.07.2008 23:17 [Re: Fleur interdite] Прикрепен файл (155 тегления)

Вие тука докато обсъждате идеи, аз слушах Гого Лозанов с неговото изследване какво чужденците мислят за България.
Та, допитаните чужденци рекли, че само в България имало улични кучета. Аз пък мога да кажа, че в центъра на Атина имаше бая улични кучета, ама дремеха по сенчестите места, щото много жегаво.
Е, едно от тях пресече, за да иде на по-дебела сянка

--------------------
Don't take life too seriously. You'll never get out alive...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
аbс
ентусиаст

Регистриран: 12.10.2007
    #2157788 - 23.07.2008 23:19 [Re: Cremina Bourrana]

еми кво значи тва, че като влезев пълноправно в EU и кучетата ни ще станат по-умни А Гого Лозанов е пич...

--------------------
Човек може да влезе в ада яхнал собствения си език - Тери Пратчет

Cremina Bourrana
просто симпатична

Регистриран: 02.11.2005
От: тук оттам
    #2157792 - 23.07.2008 23:21 [Re: аbс]

Те кучетата ни са умни да ти кажа, щом оцеляват тук
Лошото е, че понякога и ние сме като тях, ама...

Мисълта ми беше, че и в другите южни страни е цигания, не е само тук. Просто някои с апо-отдавна в ЕС

--------------------
Don't take life too seriously. You'll never get out alive...

admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #2157795 - 23.07.2008 23:23 [Re: аbс]

Цитат:

А държавата, за краткост ще я наричам гьонсуратите, изнагляма и ми завира в очите едни кофички кисело мляко, дето преди две години съм можел да си купа едиколкоси, а сега едиколкоси по 2

Само за твое сведение: Във всички стани членки на ЕС, Включително и старите има обичай политиците да се оправдават с Брюксел за бакии, които са собствено производство. По това не се различаваме ни най-малко от една Германия например.

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Fleur interdite
scrumptious

Регистриран: 14.12.2006
От: несена от вихъра
Re: 010101000
    #2157799 - 23.07.2008 23:27 [Re: аbс]

В случая не казвах, а питах.

--------------------
Battle-khaki personality with red underwear.

аbс
ентусиаст

---
    #2157800 - 23.07.2008 23:30 [Re: admiral]

абе специално от Германия... Сигурно си прав де, но тя е навързана - държавата, бизнеса, народа... Политиците без бизнеса са нищо. Балалайки.. И обратното.

--------------------

аbс
ентусиаст

#2157801 - 23.07.2008 23:31 [Re: аbс]

Fleur interdite аз си счупих пръстите да ти пиша в тъмницата, даже любимата вече ме гледа лошо, а ти накрая - с едно изречение... Срамота

--------------------

Fleur interdite
scrumptious

Регистриран: 14.12.2006
От: несена от вихъра
    #2157831 - 24.07.2008 00:04 [Re: аbс]

Цитат:

Но аз не настоявам да ходя на чужда трапеза!

А искаш ли да си в ЕС? Защото явно превратно си разбрал метафората ми. За съжаление на света има прекалено малко държави, които могат да са си самодостатъчни, и България определено не е една от тях, така че забрави идеята да си имаме само наша си трапеза и никой друг да не ни интересува.

Остави твоите познати, няма нужда да ми разказваш поредната порция сърцераздирателни истории, и без да съм ги чула знам прекрасно, че положението никак не е цветущо.

Обаче хайде да те помоля това клише с родината и държавата да не го употребяваш повече в спорове с мене, щото то е най-много на ниво Бойко Борисов, не повече. А може и на него да му дойде малко елементарничко. По-скоро е към кьошето на Сидеровци разни, Расатета и други подобни медийно атрактивни ... типове. Крайно време е да приемем неприятната истина, че ние си правим държавата. Откак има свободни избори, все ние си я правим. И ние търпим да ни яхат и да ни правят на маймуни.

--------------------
Battle-khaki personality with red underwear.

O HARA
непокорна

Регистриран: 11.04.2005
Re: Изключване от ЕС
    #2157833 - 24.07.2008 00:07 [Re: Айфел]

след такова безобразно крадене от евро-фондовете, беше повече от ясно, че някой светъл ден ще ни накарат да се наведем и заемем поза "партер"
лошото е, че няма нито един осъден или набеден - всички са ангели небесни
басня съм!

--------------------
I am just a vision.

Дзвер
wavedancer

Регистриран: 24.05.2004
Re: Изключване от ЕС
    #2157861 - 24.07.2008 01:01 [Re: O HARA]

Аз пък съм тъжна. Чета новините всеки ден и вече дори не се изумявам като видя поредното " Пуснат под гаранция", " Няма доказателства" и прочие буламачи, само ми се скапва едно такова. То не бе крадене, то не бе наркотици, престъпления- и всички невинни и едни мазни усмивки и обяснения от прокурори и политици, а баба ти Стойна в Чоглавци смята ли смята от кое още може да се лиши. Физиономиите ни са се променили като нация даже- угрижени, лоши, нагли, отчаяни.
Кремина има право- приличаме на уличните си кучета- и те агресивни, тичат и лаят неориентирано, други легнали и тъжно гледат и като тръгнеш към тях подвиват опашки и бягат.
И да по цял свят има корупция, има престъпност, има проблеми. Не знам що нашите ми се видят по- големи. Дали заради новините, че не отразяват нищо добро? Гледам по местните тв-та- същата балканска история- подкупи, политически спектакли, скъпотия. Ама някак на фона на приятните новини и тук- там предаване с настроение за ваканция, музичка или политическа сатира, нещата се балансират за обикновения човек.
Много ми е ядосано и черногледо днес заради нашите безсрамни крадци. И че резила не е само техен, а национален.

--------------------
My computer beat me at chess, but was not much of a challenge in kick boxing. - Emo Philips

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 25315

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.026 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.