ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Бизнес и Икономика » Европейски съюз

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
makebulgar
неориентиран

Регистриран: 28.02.2007
за скапаните сърби
    #1653622 - 28.02.2007 19:41 [Re: Stahlgewitter]

Прав си!!!

Сърбите ако питаш мен са най-големия враг на България от освобождението насам.
Първо, след освобождението българите заради великите сили са разделени и освен в Княжество България и Източна Румелия остават в Македония, Добруджа, южна Тракия, и около Ниш и Пирот(дадени на сърбия).
Когато Княжество България и Източна Румелия обявяват сединението си СЪРБИТЕ ни НАПАДАТ, обявяват ни ВОЙНА, тръгват да ИЗБИВАТ българи! Но ги бием скапаняците!
Второ, по време на балканската война СЪРБИТЕ заедно с гърция и румъния , бидейки наши "съюзници" ни ПРЕДАВАТ, или по точно е да се каже докато ние побеждаваме турция на югоизток, гърците и СЪРБИТЕ завземат македония и след това НИ ЗАБИВАТ НОЖ В ГЪРБА, отново воюват срещу нас и отново ИЗБИВАТ българи!
Трето, след като Вардарска македония е вече в пределите на сърбия започва най-голямото ИЗБИВАНЕ на българи от СЪРБИ. И то се ускорява след световните войни. Това избиване на българи спокойно може да се нарече ГЕНОЦИД. СЪРБИТЕ ИЗБИВАТ хората наричащи се българи и най вече интелигенцията на македония, тези които са имали знания и сили да се борят с този ГЕНОЦИД.
Четвърто, наред с избиването на българите в македония започва и тяхното МОРАЛНО ПОРОБВАНЕ със създаването на македонизма и отрязване на българския им корен. И ТО ПРОДЪЛЖАВА ВСЕ ОЩЕ!!!
Това всичко са факти!! Това се е случило и се случва!
А я си представи ако се беше осъществила онази тъпа идея за голяма югославия от Черно море до Италия с столица Бълград, какво щеше да стане при разпадането й!?! Дали нямаше отново да има война между България и сърбия? Със сигурност щеше да има!!!
Това са фактите!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
makebulgar
неориентиран

Регистриран: 28.02.2007
Езикът ни е СКИТО-САРМАТСКИ
    #1653632 - 28.02.2007 19:48 [Re: Ентелегент]

Ето в този блог http://makedonskaistorija.blog.com.mk/comment/reply/5734

и в този форум http://www.makedonija.com/cgi-bin/dcforum/dcboard.cgi?az=list&forum=DCForumID21&archive=

правиме с макетата добър муабет!

Там съм написъл доста неща както за македония, така и за не татарския ни произход.

Езикът ни е
СКИТО-САРМАТСКИ = СЛОВЕНО-БЪЛГАРСКИ = СТАРОБЪЛГАРСКИ = ЦЪРКОВНОСЛАВЯНСКИ

popcorn7
новак

Регистриран: 13.11.2005
Re: В Македония наричат българите - татари!
    #1732504 - 29.04.2007 02:54 [Re: kalata]

бил ли си в гърция, ако знаеш как ни обиждат? общувал ли си с някого в там.хората много лесно носят слухове, ако имаш познати съм съгласен, че гърците ни обиждат. аз като бях в гърция никой не ме обиди. а зад гърба ми могат и да го правят, т.е. да ме обиждат колкото си искат.

andromeda
неориентиран

Регистриран: 02.03.2007
От: usa
    #1732589 - 29.04.2007 09:26 [Re: Ентелегент]

Ne bih kazala,4e taka nare4enite "makedonci" sa vinovni ,za tova "4e se sramuvat da se narekat bulgari..." malko li sa i onezi ot nas priznali se za takiva,deto pluiat za Bulgaria i bulgarite ,kakvo pleme sme ,kakva ni e skapana darjavata i red takiva ili pak malko li sa psevdopatriotite,deto razigravat nacionalnata kauza za tesno partiyni ili ikonomi4eski interesi?! A KAKVO DA KAJEM za bulgarskite istorici,koito mul4aha do skoro po tozi vapros,ili go zagatvaha beglo i bez dostata4no obiasnenia,ili pak kakvo I kak e napisano v u4ebnicite?.. .SIGURNA SAM ,4E AKO SE NAPRAVI EDNA PODROBNA ANKETA SRED BULGARI ,DORI NA SREDNA VAZRAST, rezultatite 6te b6dat pla4evni.Bulgarin6t ne znae sobstvenata si istoria,da ne govorim za po -mladata generacia, a o6te po malko za na6ite bratia ot provincia MAKEDONIA.E togava, az pitam, kak 'makedoncite' iskame da ia znaiat,KAto s6rbite im promivat moz6cite do den dne6en i zali4avat istori4eski pametnici,neobezspokoiavani ot nikoy.I NITO edna BG darjavna institucia, ne se e proiznesla pred OOH da za6titi istori4eskata pamet na BULGARINA ,a kolko narodna para otiva za tiahnite zaplati.NE mi se otvaria temata za politicite za6toto triabva da pi6a 1000 dni i no6ti.Kakvo bihte kazali za tova ,4e BULGARIA ,p6rva prizna" DARJAVATA MAKEDONIA" ... NE ACIMILACIATA NA BULGARITE TAM ,A VAZRAJDANETO PO DUMITE NA NEVEJI RODOOTST6PNICI, NA ALEKSANDRO MAKEDONSKATA DARJAVA ,ILI KAKVATO I DRUGA BILA TIA -ALBANSKA NAPRIMER!!!I POSLEDna 6triha -kakvo praviat sega BG institucii ZA VAZVR66TANE NA ZAGUBENOTO BULGARSKO samos6znanie ,kolko tozi budjet ,,e po nisak,, ot BMV-tata,mercedesite i komandirovkite na deputati ,darjavnici ,ministerstvata na obrazovanieto,kulturata i drugi takiva hora i institucii deto im e vse taia ,4e 'makedoncite" ,NE ZNAIAT na kakva azbuka pi6at,na kak6v ezik govoriat,kak sa stroeni i izografisani starite i nepoddarjani ot nikoy, pravoslavni carkvi,koy e Kliment Ohridski,car BORIS ,PAISIY,LEVSKI,YANE SANDANSKI I 06TE MNOGO DRUGI VELI4IA NA TIAHNATA - NA6A, UPLETENA V PAEJINATA NA BALKANSKIA SEPARATIZ6M,PODKLAJDAN OT T.NAR. v minaloto, i dnes -'VELIKI SILI' - ISTORIA. I v zaklu4enie, ot4itayki tova; po-skoro vseki BULGARIN ,BI triabvaLO DA podpomogne kauzata, za tiahnoto priob6tavane, ,daje i samo s tova: neka ne SE PODIGRAVAME S TIAH ili GI os6jdame ,NEKA IM PODADEM NA6TA BRATSKA R6KA I GI PREG6RNEM,NEKA im pokajem ,4e DA SI BULGARIN, - " tova zvu4i - GORDO!!!"...Za6toto naistina " TE NE ZNAIAT KAKVO PRAVIAT" ...

--------------------
andromeda

Туранският принц
Владетел

Регистриран: 22.05.2007
    #1777084 - 01.06.2007 20:09 [Re: Ентелегент]

Цитат:

Съжалявам ако администратора на форума реши, че темата не е подходяща за този раздел, но по ред причини съм решил да я направя достояние на възможно по-голям брой хора в България!
Много моля темата ми да не бъда трита! Благодаря!

Вижте това! Регистрирайте се! Изкажете своето мнение тук!
Анти-български форум в Македония

И да им пълниш промитите мозъци с акъл, няма да възприемат. Те са си промити. А и, при положение, че Желко Желев и СДС-то на времето им признаха правото на самоопределение, не може да искате да се имат за българи повече. Просто ги кефи да са си различни и да се правят на велики.
Аз пък съм си татарин и да ви кажа това е готино. 5 пари не давам, че македонските тутманици влагат пейоративно значение в думата. Ама, поне, пък им свалям шапка, че държат на Алтайската, научна теория за произхода на прабългарите, а не ги правят на мангасари, както е "модерно" напоследък в БГ.

--------------------
Утре започва от днес!

Туранският принц
Владетел

Re: амииии 1800-2000 години срещу 15...
    #1777085 - 01.06.2007 20:10 [Re: didia]

Цитат:

Абе не са виновни хорицата, че учат някаква измислена, ама много измислена история. То като го попрегледах тоя форум стигнах до извода, че нещастната държавица България, дето я има от хиляди години е произлязла от ВЕЛИКА МАКЕДОНИЯ, която пък съществува от 15 - сетина години! Какво да кажеш - то даже не си заслужава да се АБИШ за такива дивотии!!!

That's right!

--------------------
Утре започва от днес!

Туранският принц
Владетел

#1777086 - 01.06.2007 20:13 [Re: Digital]

Цитат:

Македонците страдат от чувство за малоценност и то много повече от нас. Затова така се ежат.

Ами като изключиш няколко комити, няколко литературни дейци и, евентуално, Драган Охридски, за друго май няма какво да се хванат. В същото време можем да сравним татарските известни люде от Амирхан и Тукай до Алсу и Марат Сафин.

--------------------
Утре започва от днес!

Туранският принц
Владетел

#1777087 - 01.06.2007 20:15 [Re: SweetHeart]

Цитат:

Уж сме произлезли от тях, а ни убиждат...:) И какво точно означаваше татари? Що си мисля, че беше турци...

Все едно да кажеш, че българи беше араби или нещо от сорта.
Татарите са кумани, смесени с прабългари и монголи.

--------------------
Утре започва от днес!

Туранският принц
Владетел

#1777090 - 01.06.2007 20:16 [Re: Black Adder]

Цитат:

Цитат:

Уж сме произлезли от тях, а ни убиждат...:) И какво точно означаваше татари? Що си мисля, че беше турци...

Пише се "Обиждам" - почти 100% съм сигурен (в смисъл не че се заяждам - а така за информация)

А иначе татарите не са турци а са азиатски племена със сложна и преплетена история, също както и пра-българите - затова понякога двата народа се бъркат от някои автори - предимно македонски автори (нарочно ги наричам "автори" а не "историци")

Не са племена, а са народи и не са само азиатски, а са и европейски.

--------------------
Утре започва от днес!

Туранският принц
Владетел

#1777094 - 01.06.2007 20:20 [Re: JIZO]

Цитат:

Моето мнение е ,че макетата са долни безотечествени педерасти . Те са българи, но твъдят, че са македонци и имат нещо общо с Александар Велики . Безумно тъпи парчета . Но винаги, когато са в чужбина се представят или за сърби или за българи и винаги гледат да се омесят или с нас или с братята сърби. Ама сърбите хич не ги искат, защото за тях те са по долна ръка хора, едва ли не шиптари( то половината от Македония, вече е так и така шиптарска де), а ние глупаците все ги приемаме тези безотечественици. Защо приказват на български, като сме татари, защо половината коли в Скопие са с Софийска или Пловдивска регистрация . Защо всяка година много от тях приемат българско граждансто. А ние нямам нищо общо с татарите. Само, човек който не е виждал татар може да твърди обратното.Имах преди неколко години гадже от Татаристан и нито тя нито семейството и по нещо приличаха на българи . Така, че що е маке то е лайно .

Само 2 забележки:

1. Не е ТатарИстан, а е Татарстан. Турците слагат по едно "И, пред "СТ", понеже не могат да казват 3 съгласни една след друга.

2. С българите татарите имат няколко общи етногенетични народи и може да се каже, че сме братовчеди. За прилики - тук-таме се намират.

--------------------
Утре започва от днес!

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 23891

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.024 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.