ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Бизнес и Икономика » Европейски съюз

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
otcko
неориентиран

Регистриран: 05.07.2008
Re: В Македония наричат българите - татари!
    #2143670 - 05.07.2008 14:40 [Re: JIZO]

iskam samo da kaja 4e da pravsi tatari izobshto ne prili4at na nas.NO.. fakt az sym bylgaren s tatarski proishod,i smeq da kaja 4e se gordeq s tova.i nai interesnoto v slu4eq e 4e na vynshen vid nikoi ne moje da kaje 4e prili4am na tipi4nite tatari.ako se razrovite malko v istoriqta shte razberete 4e i bylgarite i turcite imat kryvna vryska.Tova e dokazan fakt.i dvete nacii sa s tatarski PROISHOD.A tova 4e ednite sa prieli hristiqnstvoto a drugite islama nishto ne ozna4ava.tova e samo izbor na religiq A makitata(makedoncite) ako se mislqt za golqmata rabota moga daim kaja samo edno,vie nqmate istoriq zatova neka dagi ostavem dago duhat

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
evro-optimist
ориентиран

Регистриран: 09.01.2009
    #2282728 - 09.01.2009 16:41 [Re: Ентелегент]

Македонците да станат по-почтителни, такива произволни интерпретации на тема кой кой е са недупустими, ако искат някой ден да влязат в ЕС. Правило номер 1 на ЕС - почитай саседите си!

Huckleberry

Регистриран: 15.02.2002
    #2452232 - 31.08.2009 15:55 [Re: Ентелегент]

Аз съм татарин,но баба ми е монголка,плюс това оня ден си счупих крака,изкълчих ръката и си извадих едното око,прост съм,и като се напия дрънкам глупости,но обичам да ме наричат татарин,татарите са славен народ,ено време когато животът е бил труден,и вместо автобуси всеки е ходил на работа сам на кон

Atanassovski
македонец

Регистриран: 05.10.2009
От: Madrid - Reino de España
    #2476151 - 07.10.2009 15:05 [Re: Huckleberry]

Хората в Македония не са виновни за това което учат...все пак не забравяйте, че Македония не се управлява от македонци...странно как но около 10 000 македонци на година доказват БГ-ски произход и стават БГ граждани. Медиите в Македония говорят на широката публика, че това го били правили за да могат да пътуват в чужбина въпреки, че казаното от тях не отговаря на реалноста. Има про-сръпски медии в Македония които усилено развиват сръпската политика вече доста години след разпада на бившата Югославия. Все пак по-голямата част от моето семейство е от Щип и много добре знам за какво става въпрос. До скоро а и все още, хората ги е страх да говорят публично за това, че са Българи, защото следват политически преследвания и гонки. Тази е реалноста в Македония. Народа много добре си знае корените и произхода, и все повече млади македонци осъзнават истината която стои зад колисите на публичната лъжа там и на изкуствено насажданият ``македонизъм``.
Младите ги разбират тези неща и се чудят защо Македония не бива приета в Нато нито в ЕС...не забравяйте за гръцкото вето и Българските ``забележки`` относто историята на Македония която се преподава в училищата. Пълна пародия на Българската история.

Бугари - татари крещят в Скопие само...Македония не се управлява от македонци а от албанци и сърби и няколко промити македонски мозъка. Вече малко по малко и публично взеха да изопачават фактите около истинската история на Македония. Видяха, че и европейците им казаха, че ВМРО е организация на Българи, основана и ръководена от македонци с ясно изразено Българско самосъзнание и принадлежност и след това се захванаха за ``античките макèдонци`` но и там не стана нищо, защото самите македонски учени казват, че ``ние македонците сме словени, а античките македонци не са``.

Въпроса е чисто политически и хората не са виновни за това, че ги притискат от всички страни, Македония си е Българска земя и такава ще си остане винаги, въпрос на време е само народът да се осъзнае.

Давам ви пример с ето този млад македонец от родният край на моята майка. До преди баба му да му разкрие защо е мълчала и защо повечето македонци мълчат и не казват публично какви се чувстват и той самият се е чувствал ``чист македонец``. Вижте как е осъзнал какъв е всъщност:

[url=

www.youtube.com[/url]]

[url=

[url=

[url=

--------------------
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...........

Atanassovski
македонец

#2476159 - 07.10.2009 15:20 [Re: Atanassovski]

Продължавам темата и то на ``македонски език`` във форума ПОЛИТИКА / Македония. Влезте да видите извадка от книгата на Проф. Божидар Димитров - Десетте лаги на македонизмот, на чист македонски език хехехе

--------------------
Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него...........

Atanassovski
македонец

#2476166 - 07.10.2009 15:33 [Re: otcko]

Цитат:

iskam samo da kaja 4e da pravsi tatari izobshto ne prili4at na nas.NO.. fakt az sym bylgaren s tatarski proishod,i smeq da kaja 4e se gordeq s tova.i nai interesnoto v slu4eq e 4e na vynshen vid nikoi ne moje da kaje 4e prili4am na tipi4nite tatari.ako se razrovite malko v istoriqta shte razberete 4e i bylgarite i turcite imat kryvna vryska.Tova e dokazan fakt.i dvete nacii sa s tatarski PROISHOD.A tova 4e ednite sa prieli hristiqnstvoto a drugite islama nishto ne ozna4ava.tova e samo izbor na religiq A makitata(makedoncite) ako se mislqt za golqmata rabota moga daim kaja samo edno,vie nqmate istoriq zatova neka dagi ostavem dago duhat

Otcko, приятелю...думата ТАТАР какво значи ??? Кои са татари знаеш ли ?? Ленин след като разкатава фамилията на Българската партия в сегашен Татарстан, който тогава все още се е наричал Българска Волжска Република или БУЛГАРИСТАН им го лепи това име ``татари`` на волжските Българи...татари са си монголо-татарите и никой друг. Имало е преселвания на цели селища и разселване из всички краища на руската държава по това време...българското самосъзнание там е по силно от всякога, все пак най-голямото опозиционно на руските партии политическо движение и то не само в Татарстан ами и в Алтайската република, Чувашия и Кабартино Болкария се казва БОЛГАРСКИЙ НАЦИОНАЛЕН КОНГРЕС...Партията я има и в Казахстан и Узбекистан също.
Не казвай, че си с ``татарски`` произход, защото няма Българи с такъв, все едно дето аз дето съм македонец да се обявя за ``чист`` македонец ... същата работа се получава. Българският дух си е много жив извън Дунавска България. Тия дето Ленин на времето им е лепнал името ``татари`` го е направил по същият начин както Тито в Македония, с колене, бесене и страх с цел да се изкорени произхода на населението наричащо само себе си МАКЕДОНСКИ или в случая ВОЛЖСКИ БЪЛГАРИ за да може да преобладава руската власт в тези републики. В Македония младите тепърва се будят но спецялно в Татарстан изобщо не са заспивали...

Ето погледни тука да видиш кои са татари и кои са Българи.... http://www.bulgars.ru/

Поздрави от Мадрид, едно братско ръкостискане и се извинявам ако с нещо те засягам !!!

--------------------

Редактирано от Atanassovski (07.10.2009 17:11)

Atanassovski
македонец

#2476168 - 07.10.2009 15:35 [Re: Atanassovski]

Отварям тема спецялно за произхода на турците ей там можем да поспорим много ...

Понеже няма форум спецялно за история, темата я отварям тук - Форуми » ALL.BG » Нови форуми

--------------------

Редактирано от Atanassovski (07.10.2009 15:38)

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 23891

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.022 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.