ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Говорилнята

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Dudia
старо куче

Регистриран: 09.03.2002
От: София
Re: Общи правила за ползване на форумите
    #25609 - 17.04.2002 02:15 [Re: Мишо]

Подкрепям предложението!
Сега няма да коментирам конкретните точки по ред причини, ще го направя малко по-късно. Като цяло ми допадат. Съгласен съм също, че повечето от нас така или иначе си ги спазват, но яснота трябва да има.
Не мисля, че трябва да отделяме толкова внимание на дефиницията за "добрия тон". На който му е ясно за какво става дума, той го разбира. Пък и е казано достатъчно ясно, мисля. Останалото е само желание за комуникиране без явно видим ефект...
Така или иначе - подкрепям и одобрявам.

Dudia
Sum et nihil humanun a me alienum puto...

--------------------
Dudia
Sum et nihil humanun a me alienum puto...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бранимир
пристрастен

Регистриран: 05.07.2001
От: гр.Русе, България, ул.Филип То...
    #26085 - 21.04.2002 15:45 [Re: Dudia]

Soon I'll be back.............
Здрасти народе! От кога не съм влизал в тия форуми(от зимата) и виждам, че има много нови. Скоро ще започна да влизам често отново. До тогава мога само да кажа: "Правилата са супер!".
Бранимир

Белонога
IMAGINARIVM

Регистриран: 03.05.2001
От: FINIS TERRAE
Re: Добре завърнал се!
    #26416 - 24.04.2002 14:18 [Re: Бранимир]

Радвам се да те видя отново тук!
Как върви учението?!

Белонога
Христос воскресе! Во истина воскресе!

--------------------
"Всичко живо е родено от любов и любовта крепи го живо!" Лопе де Вега

BasiDi
пристрастен

Регистриран: 01.04.2002
От: too far...
Въпрос
    #38280 - 09.08.2002 15:17 [Re: Белонога]

На какъв принцип се определят звездичките на пишещите тук?
Предполагам, че има някакво значение кой каква оценка дава, но как са определени първоначално след смяната на интерфйса?

--------------------
hope

Белонога
IMAGINARIVM

Re: Виж това!
    #38282 - 09.08.2002 15:22 [Re: BasiDi]

За рейтинга - и аз питах вече и се оказва, че ни "гласуват": забелязвам, че при все, че мятам аз по пет звезди на всеки... след време вземе, че ги загуби: появяват се завистници, демек!

--------------------

tanariil
архидемон
**

Регистриран: 07.09.2002
От: някъде там...
    #44205 - 08.10.2002 12:08 [Re: Verdji]

zdr.
pravilata sa hubavo ne6to, no vseki opit da gi priloji6 kum misalta 6te se provalq. tq e svobodna. a s tezi pravila... ami foruma savsem skoro 6te zaprili4a ne na forum, a na syd.
gre6ka e edni da imat pove4e vlast ot drugi(dokolkoto sum bila v ruski forumi, tam takova jivotno nqma i e kude kude po-mirno). tova 6te suzdava problemi po4ti kolkoto i opitite da se sloji misalta v kolovoz.
4ovek trqbva da ima pravo da za6titava mnenieto si, a pravilata, izlojeni tuk, mu go otnemat! osven 4e uslojnqvat razgovorite mejdu horata, te v edin moment 6te se okajat onova, koeto 6te izpuidi horata, ima6ti mneniq , razli4ni ot ob6toprietoto. taka forumyt 6te stane ednoobrazen i... ami 6te zagubite i drugite hora... az ve4e vidqh edin zapadnal forum(mysticbg) i diagnozata mu e ednoobrazie(vapreki 4e nqma pravila). ne 6ta tozi forum da zaprili4a na nego!nadqvam se da se pogrijite tova da ne go spoleti!

МишоАдминистратор
виртуален

Регистриран: 07.09.1999
От: Юесофей
    #44243 - 08.10.2002 18:46 [Re: tanariil]

Казваш, че форумите ще заприличат на съд. Нима демократичните държави, където има правила и закони са нещо, което ти прилича на съд? По-добре ли е да има анархия или да има спокойствие? Отговори си на тези въпроси и ще разбереш защо се налага да има правила.

В кой руски форум няма модератори и правила? Посочи няколко (поне три).

Целта на правилата е да не се "слага мисълта в коловоз", а да се изчистят от мнения, които не са по темата; да се предотвратят личните нападки и неприличното поведение; да се предостави среда за приятно прекарване, намиране на полезна информация, приятели в Мрежата и т.н.

Защо не кажеш какво точно те притеснява и можем да се опитаме да направим нещо. Може би се нуждаеш от отделен форум в който да споделяш своите виждания и да намериш поддръжници? Това не е проблем да се направи.

Така или иначе, форума си го има, правилата са приети от мнозинството пишещи тук, модераторите се опитват да бъдат максимално безпристрастни. В правилата пише, че потребителите имат право да се жалват на администратора (на мен ) ако се почувстват онеправдани. Така че свободното мнение в никакъв случай не е застрашено.

Разбира се, има и такива, които с нищо не се съгласят. Тези хора вече не пишат тук, макар че съм ги виждал да четат. Това също е свободен избор и аз го приветствам.

Нека се опитаме да запазим това виртуално общество чисто и приятно за всички ни. Готов съм да изслушам предложения за промяна/корекция на правилата, но самите правила си остават. Това е сигурно.

Поздрави!

--------------------
.\\:):

Анонимен
Нерегистриран

#44245 - 08.10.2002 18:58 [Re: Мишо]

na mene mi haresvat pravilata , kraino vreme e i takiva kato mene (ustatu, kakto kazvashe baba ) da se nauchat da razgovarjat bez SAMO i EDINSTVENO da sporjat

ama vse pak , poneje az sum si az , da kaja ... njama da e losho i drugi ... taka ... po malko...

a za zakonite i demokratichnite durjavi si 100% prav , koito ne ti vjarva da doide tuk i da vidi , che ne e lesno da si demokratichen , liberalen i podvlasten na pravila v sushtoto vreme , ama si plashta usilieto

tanariil
архидемон
**

Регистриран: 07.09.2002
От: някъде там...
    #44319 - 09.10.2002 13:13 [Re: Мишо]

zdr.
ami za6to puk anarhiq... az mislq, 4e imenno pravilata 6te predizvikat anarhiqta v tozi forum, koito izob6to ne e dyrjava. Forum e. i razlikata e ogromna.
a na teb kakvo ti pre4at mneniqta, koito ne sa po temata? dori ne e li po interesno da znae6, 4e temata ti moje da pridobie novi i neo4akvani izmereniq, 4e misalta moje da poleti navsqkade neograni4avana!da vidi6 pove4e ot 4oveka otsre6ta na pc-to.
nqmam ni6to protiv pravilata. samo bih iskala da bydat razre6eni sporovete. ima hora, a i az mai sym sred tqh, koito iskat solidni dokazatelstva za vsqko ne6to i sa gotovi da "my4at" 4ovek i da ne se syglasqt s nego, dokato ne polu4at dokazatelstvoto, koeto da gi udovletvori. tova ne ozna4ava, 4e 6te vzema bazukata i 6te zastrelqm 4oveka otsre6ta. ne zna4i, 4e v spora se vlaga neuvajenie ili zloba... tova e tyrsene na sebe si i na drugite po putq na osmislqneto... a 4ovek misli i mu e interesno pove4e, pove4e se ambiciira da tyrsi sebe si i drugite, kogato znae 4e drugite sa razli4ni, 4e vsi4ki nie sme unikalni i nepovtorimi i ... ami gotovi da go dokajem, ako se naloji! pove4e ot tova da se predstavim i da se dokajem ,i da iskame, ne bihme mogli v edin forum(ne mojem da povedem svetovna voina, da vzrivim ne6to vav SA6T ili podobni , nali).
forumite sa kum sataninski saitove. malko se obezsmislq da ti gi davam... tam edinstveniq s prava e avtora. toi oba4e ne se mesi. pone az ne sym zasi4ala namesa v 4ujdo mnenie, vapreki 4e tam ne vlizat samo satanisti.
ama sred pravilata v tozi forum ima naistina dobri popadeniq, ima i dobri idei.ne me razbirai pogre6no. prosto ideqta sus syda mi se struva kato ... nedoosmislqne. oprostete malko sistemata, za da e po-efektivna... delata v sudili6tata se to4at s godini(onezi, koito stignat do tqh, a inak pove4eto hora ne gi tyrsqt za6toto ne vqrvat vyv tqh )
principno bih iskala otdelni forumi za religiite, ne po tazi pri4ina, prosto pone dve ot tqh sa krainosti edna na druga(satanizam i hristiqnstvo). vsqka ot tqh si ima sviqta filosofiq i specifika, svoq moral i na4in na jivot. i svoite predstaviteli vav forumite.
az zabelqzvam 4e Hamil i belonoga sa dobre osvedomeni i pritejavat ogromni poznaniq v svoqta religiq( za razlika ot drugi "hristiqni", koito gi hva6tam 4e ne sa si 4eli dori bibliqta i izopa4avat u4enieto na Hristos). tova sa znaniq, koito biha bili polezni na vsi4ki interesuva6ti se ot tqh hristiqni.otdelno, predpolagam, i drugite hristiqni imat kakvo da kazat.
a az... az sym satanistka. edna 4ast ot satanizma e bogohulstvo. tova e vazgleda na tazi religiq. tq otri4a hristiqnstvoto. i si ima horata, koito iskat da go kazat tova.
ami izvinqvam se ako ima ne6to. i vsi4ko nai - dobro!

Белонога
IMAGINARIVM

#44327 - 09.10.2002 14:05 [Re: Мишо]

По принцип... богохулството си е вид плюене/хулене (както и изказването на мнение против някого лично, а не против мненията/идеите му! ): така, че.. лично аз не виждам наличните форуми, в това число и "Плювалника" да не изпълняват така необходимата функция за плюене, лъжесвидетелстване и разтоварване на яда ни към някого, комуто не ни достигат аргументите да оборим по същество, но пък си настояваме да линчуваме, за да запазим нараненото си достойнсво, самолюбие и самочувствие! Въобще... за хвърляне на тортички "Плювалник"-ът си е чуден!
Ето, дори някои от сатанистите споделят идеята, че "Религия" и "Плювалник" ведно напълно би отговорила на въжделенията им . , докато останалите събеседници из Религия, които не са непременно християни, както всички тук знаете (даже много от тях са сатанисти и постингите им.. дори богохулните... си стоят там, освен друго са показателни за това какво ги занимава, както и за ценностната им система и социалната им приспособеност! ), - също се чудят и маят... какво ли друго "поле за изява" биха си намерили сатанистите другаде ... както и теми за разговор, впрочем... както стана видно напоследък!
Бих попитала и друго... всъщност като се регистрира нов участник тука... не изразява ли съгласието си с въпросните правила за участие в тези форуми?!
И трето: какво разбираме под "съд" и не е ли точно наличието на подобно нещо това, което гарантира спорните въпроси да се обсъждат, разглеждат и разрешават без саморазправа?! Да не говорим, че... за да си "съдебен заседател" или пък за да ти издадат разрешително за оръжие се налага да отговаряш на някакви условия. Представяте ли си... да си наема за бавачка Маркиз дьо Сад?!

Хей... да не става тука въпрос чисто и просто за завидните "модераторски привилегии" и мощта да се чувстваш в правото на "последната дума", ей ??!! Случай, в който бих предложила на Администратора да помисли за Модератор на "Плювалника"... или дори да обяви конкурс.

--------------------

Редактирано от Белонога (09.10.2002 18:22)

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот, Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 73751

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.