ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Говорилнята

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Verdji
чудо

Регистриран: 17.11.2000
Re: Общи правила за ползване на форумите
    #45234 - 17.10.2002 11:40 [Re: tanariil]

Майтапех се:)))))
Нали си бях доразвила мисълта:))))))) питах дали не искаш някой да разяснявя какво точно си казала:))))))))
без значение забавлявах се с играта на думите:))))))
А иначе сериозно - не мога да трия нищо тук, пък и ако обичах да бриша и триша да съм станала даскалица:))))))) досега!!!!

--------------------
"Най-същественото е невидимо за очите."

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
tanariil
архидемон
**

Регистриран: 07.09.2002
От: някъде там...
    #45404 - 18.10.2002 19:52 [Re: Verdji]

az pitah, 6tot uj go predlojih za glasuvane...
aaaa, tq igrata na dumite si q biva. uvajavam.
ako ima6 mnenie, ako ne6to gre6a nqkade, kaj. predpo4itam da znam. obe6tavam, ako moga, da vzema vsq4eski merki da se opravqt ne6tata!
vsi4ko hubavo jelaq!

Verdji
чудо

#45528 - 20.10.2002 22:18 [Re: tanariil]

Не съм свикнала да оставям хората в неведение, а и си признавам без бой, щото стигне ли се до бой - се превръщам в комунистка - тихо мъртвият казал и такива неща:))) По ред причинности не списвам активно, ама сега като ме извикваш от небитието как да не ти се усмихне човек:)))))
Направо съм трогната!
Та сега по същество. Признавам си, че не разбрах за какво гласуване точно говориш (Аз съм си виновна, че не съм прочела всички мнения по темата, че да знам за какво баш иде реч. Дори на предложенията, които бяха пратени до мен не обърнах особено внимание, щото верно не бях човека от най-висша инстанция, а и ако си прочела ти пък по-предишните ми постинги ще видиш, че тея неща сме ги обсъждали и аз съм си заела някаква позиция по въпроса (да не би да ме е изместил някой, аааа), та не счетох за нужно пак да разтягам и залагам.
Е, ако успееш да ме разгориш нямам нищо напротив да спретна един спор - ти с кои ще играеш с белите или с черните:))))
И накрая сериозно - кажи ми с думи прости за какво се гласува, предполагам с да и не:))))) и обещавам, че съвестно ще гласувам.
И друго - анонимно ли ще е гласуването и аргументирано ли:))))
Питам де, ако трябва да си приготвя реч и да се облека подобаващо:)))))
И един въпрос от любопитство - някъде мернах, ама толкова случайно, че дори не помня къде точно видях, че беше казала, че на някого списваш дипломната работа. Ашколсун!!!
Та се чудех връз каква ли материя се трудиш - така като ми отговориш ще си ползвам отговора за хапче за сън!
Извинявам се, че не съм влизала в час почти цял семестър - как ще го заверявам тоя форум не ме питай:)))) и затова съм неадекватна.
Но ти благодаря и желая успех.
А за гласуването ще гласувам, може би за последен път, щото повече на избори нема да ходим.

--------------------

tanariil
архидемон
**

#45542 - 21.10.2002 09:08 [Re: Verdji]

eh.
ama na men mi se s4upiha prystite ot pisane!emi pisah ne6to takova:
"podobna politika na mestene i triene bez preduprejdenie i bez opit za mir e nedobra i obijda .politikata prosto moje da se smeni i da se izmisli ne6to po-meko, no po- efikasno, za da se zapazi mira i dobriq ton(kakto si mu e redyt)...prosto samite hora da sezirat moderatorite za nedovolstvo ot drugi u4astnici v foruma. i ssled razmqna na "molq ostavete 4oveka na mira, na nego ne mu e priqtno"(ili podobno) da se tyrsqt pyti6ta za mir, ako tova ne pomogne - moderatorite togava da vadqt tejkata artileriq.
така ще се постигнат 2 неша -
1. хората ще чувстват публикациите си защитени и няма да се изнасят без да кажат защо.
2. модераторите ще знаят кога намесата им няма да доведе до трета световна война."
az li s koi sym, ami ako igraq 6ah, obiknoveno sym s 4ernite(ama hi4 ne me biva v takviz mi ti raboti, preduprejdavam, ta otsega da si znae6, 4e 6te spe4eli6 ).
ami... spisvam. tq i belonoga za podobni ne6ta pita6e. mi ... tova, koeto otgovorih na neq 6te svyr6i rabota i na teb... ne 4e 4oveka e glupav(nikak daje, inak hi4 nqma da si pomislq, 4e znae 3 ezika i e s dve vis6i), ama go myrzi da misli, t.e. okolo fondaciqta mu ima mnogo rabota(a tam e vajno da se svyr6i, 4e se gonqt srokove, ide re4 za podpomagane na slepi).ta takam!
materiqta li? ami ako te prispiva ocenkata na personala(diplomna2 za E.)i temata za dostoinstvoto v truda(tema 1 za men) - priqtni syni6ta.
mi... to na lekcii po tradiciq ne se hodi... osven na interesnite, ama to takiva ima li?
e, haide s zdrave. 6te 4akam mnenieto ti!

Verdji
чудо

#45604 - 21.10.2002 22:19 [Re: tanariil]

А това ли било:)))))
Гласувам с ДА!
Между другото когато се обсъждаха правилата май че точно тези принципи залегнаха в основата им.
Недоволни форумци да сигнализират модератора, ако случайно е заспал, за нетолерантни и неспортменски прояви - даже май имало някъде някаква иконка за целта.
И естествено модераторите първо да говорят с нарушителя в лични бележки и прочие там жълти картони и чак накрая да го гонят от играта.
Но сега нямам наблюдения как е в действителност - явно е като на всякъде - закони нема и правото е на тоя, който има повече власт.
Ама то у наше село сички са едни такива почтени тц, тц - нема нужда от модератори:)))))
А за шаха - може - аз играя с белите ще се разберем:)))))
То и аз не съм играла от много отдавна, ама не е зле да бия някой за самочувствие.
И на табла мога:))) да те бия - стига да искаш!

--------------------

tanariil
архидемон
**

#45646 - 22.10.2002 13:10 [Re: Verdji]

zdr
abe az 4etoh pravilata. to tova e dobre, haresvat mi. ama ponqkoga6 kat se razrazi hubav spor i... ae ne vsi4ki iskat moderatorite da se mesqt da go spirat. ideqta e forumcite da go precenqvat toz moment na namesata. ako stane, 6te e dobre.
eeeeee, uvajavam! ama naistina? zna4i nqkoi den 6te se sberem, 6te si pusnem po 6ah na kompa i kakvoto se slu4i.6te me razbu6i6 nai-veroqtno
az na tabla ne sym igrala ot dete. ama 6te si pripomnq.samo vreme i obqsneniq da ima. navita sym!!!

tanariil
архидемон
**

#45850 - 24.10.2002 11:45 [Re: Мишо]

zdr mike.
poneje ideqta da ti pratq li4na belejka zavyr6i s nadpis :"tozi potrebitel ne jelae da polu4ava li4ni belejki", ti pi6a tuk v foruma.
pisah ti predi vreme i e-mail. neznaq dali si go polu4il.
kakto i da e. edna sedmica mina, v koiato ima6e obsyjdane na dopylnenieto kym pravilata, koeto mi be6e hrumnalo. ostava za teb da analizira6 rezultatite. az o4akvam tvoeto re6enie. 6te se syobrazq s nego, kakvoto i da e to.
vsi4ko hubavo.

marinkoff
старо куче

Регистриран: 14.04.2001
От: Лондон
    #55039 - 08.01.2003 16:47 [Re: Мишо]

Харесват ми правилата, но искам да направя едно предложение за мъничко допълнение с цел по-доброто позоваване.

Предлагам пред:

"Права на участниците във форумите"
"Задължения на участниците във форумите"
"Права и задължения на Модератора"
и
"10-те заповеди на Модератора"

да се сложи по един параграф.

sofianka
дива и щастлива
**

Регистриран: 18.05.2001
От: USA
    #55043 - 08.01.2003 16:57 [Re: marinkoff]

NA moderatora ili Za moderatora, nase? dve razlichni neshta sa:)))

marinkoff
старо куче

Регистриран: 14.04.2001
От: Лондон
    #55046 - 08.01.2003 17:05 [Re: sofianka]

Ами доколкото виждам е формулирано като "на модератора" и аз така го написах.
Просто да се сложи пред тези изречения по един параграф с номерче

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 8 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот, Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 75114

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.022 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.