ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Говорилнята

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
tender™
барман

Регистриран: 14.05.2003
От: зад бара
Re: Eurolife Bulgaria ??!!!
    #713102 - 30.03.2005 17:56 [Re: Бодри]

отиди до офиса им, ако наистина сериозно се интересуваш, надали ще те затрудни много
на семинарите на Евролайф се събират по над 100-200 човека.
все пак това е работа с хората, а не в офис зад бюро, нали

--------------------
На бармана всичко се (по)казва!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бодри
Гад МръсТна
**

Регистриран: 11.01.2005
От: зад на Дед Мороз
    #713963 - 31.03.2005 10:52 [Re: tender™]

ами доста ще ме затрудни де..не съм в БГ:)
е, винаги мога да кажа на баща ми да иде, друг е въпроса с наличието на време:)

--------------------
Да живее проникването в най-тъмните дебри на бъдещето!

vladsim
неориентиран

Регистриран: 25.04.2005
    #749994 - 25.04.2005 14:01 [Re: Marina_]

Ако желаете ще ви дам всички свои координати за да обясня както на татко Ви, така и на всички който искат да разберат ползите и предимствата на финансовите консултанти на Eurolife.Оставям си GSM-a и всеки ден съм на разположение 0888638206

vladsim
неориентиран

#750026 - 25.04.2005 14:18 [Re: Бодри]

ЕТО МОИТЕ КООРДИНАТИ! АКО ИСКА ТАТКО ТИ МОГА ДА СЕ СРЕЩНА С НЕГО И ВАС ЗА ДА ВИ ОБЯСНЕ ПОЛЗИТЕ ОТ РАБОТА С EUROLIFE.
НЯМА НИЩО СКРИТО. ЕТО МОЯТ ТЕЛ.ОБАДЕТЕ СЕ ЗА ДА СИ ОПРЕДЕЛИМ СРЕЩА И ЩЕ ОТГОВОРЯ НА ВСИЧКИТЕ ВИ ВЪПРОСИ 0888638206 СИМЕОНОВ

vladsim
неориентиран

#750165 - 25.04.2005 15:36 [Re: Ellia]

А ако не може да ги внася ВСЕКИ месец? Какво ще стане ако се случи нещо неприятно за баща му именно тогава когато няма застрахователно покритие?
В ЕС такива осигуровки се правят годишно /даже някои внасят авансово напред или за целия период на договора/.

vladsim
неориентиран

#762123 - 04.05.2005 08:15 [Re: Marina_]

Не бих искал да коментирам мнението ти! Сигурно знаеш че в ЕС програмите по животоосигуряване се предлагат от консултанти, за да може на клиента да се предложат няколко продукти на различни компании.Тези консултантски фирми НЕ РАБОТЯТ с парите на клиентите, а само ги консултират! В писмен вид обясняват логиката на животоосигуряването и ползите от него! Работят с банките на компаниите/Allianz, AIG. Grawe/ и подпомагат клиента в своя избор, а в банката му издават бордеро НА НЕГОВО ИМЕ!!!

Divona
неориентиран

Регистриран: 13.12.2013
    #3117495 - 13.12.2013 14:50 [Re: tender™]

Аз пък съм на мнение, че са пълни шарлатани. Първо карат консултантите си да работят с договори на роднини - пенсионери. Коя себе си уважаваща компания ще го направи?! Второ всеки месец набутват, така наречените консултатни - шарани в разни скъпи хотели, които те естествено сами си плащат с изискване за официално облекло. Значи първо си плащаш задължително скъп хотел, после нов тоалет, после една папка с материали. Зомбират ги на тези семинари като им казват колко богати ще станат, колко престижно е да работят за тях и как да прилъгват клиенти. Ако през цялото това време докато си ходиш по семинарчета и си купуваш тоалетите, черпиш наред потенциални клиенти, за да демонтрираш висок стандар има кой да те издържа - припкай там!

bili_mih_84
неориентиран

Регистриран: 03.08.2017
    #3410880 - 16.08.2017 12:16 [Re: Бодри]

Аз инвестирам от няколко месеца в Евролайф България. Те не са българска компания, предлагат застраховки към 3 фирми - Алианц, Граве и Ей Ай Джи Лайф, като продуктите са изработени по техни критерии, което увеличава качеството на услугата. В Евролайф има опция за месечни плащания. Има предимства. А условията им са изключително прозрачни, всичко си го пише точно и ясно в договора, просто трябва да се прочете и всеки сам да реши дали има нужда от такава услуга.

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 7 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот, Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 22651

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.008 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.