Форуми » Спорт » Формула 1

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Mumintroll
Гмурец

Регистриран: 10.12.2003
От: Bay Area
Re: Формулна игра сезон 2013-коментари
    #3047909 - 07.05.2013 05:27 [Re: Кукера©]

Цитат:

На Mumintroll му пускам гювеч, а пък той взел, че и той пропуснал пргнозата.
Това е добър знак.

Сори но откакто Донки Хота ми сви сармите не играя вече

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Дон КихотАдминистратор
с мелниците...

Регистриран: 30.08.2004
От: на проветриво...
    #3047977 - 07.05.2013 11:38 [Re: Mumintroll]

ех, как го каза само "свил съм ти сърмите" чак пък

все пак за това са правилата ако беше закъснял 1-2-5 минути - да ти оставя прогнозата, ама то беше минало половин час от квалификацията

и в крайна сметка всеки сезон всеки изтърва по 1-2 старта /дори и аз/
от друга страна - то пък голямото състезание дето правим - даже и тиквени медали нямаме

но твоя си воля, като не искаш - не пускай

д.К.

--------------------
А Дон Кихот прегърнал здраво чашата
в кръчмата спореше със неверници...
...къде започва пътя към надеждата
и свършва кръстопътя на умората

Jores
Tester Independent

Регистриран: 15.05.2012
От: Пловдив, България
    #3047980 - 07.05.2013 11:55 [Re: Дон Кихот]

Цитат:

ех, как го каза само "свил съм ти сърмите" чак пък

все пак за това са правилата ако беше закъснял 1-2-5 минути - да ти оставя прогнозата, ама то беше минало половин час от квалификацията

и в крайна сметка всеки сезон всеки изтърва по 1-2 старта (дори и аз)
от друга страна - то пък голямото състезание, дето правим - даже и тиквени медали нямаме

но твоя си воля, като не искаш - не пускай

д.К.

"Добродетелите пораждат тихо самодоволство, тихото самодоволство се изражда в безредие, а безредието - в разруха. После колелото се завърта в обратна посока: от разрухата се ражда ред, от реда - добродетели, на които помагат Късметът и Славата"...

Николо Макиавели (1469-1527)

Къф проблем да му добавите точките от оня кръг? Мноо важно! След "онова състезание" във Ф1 как постъпиха шефовете на РБ с Фетел... Инак няма да е интересно, няма да има емоции, нали?

Mumintroll!... Mumintroll!!!

--------------------
Если нельзя, но очень хочется, то можно!

Кукера©
борец на капитализма

Регистриран: 21.05.2005
От: ШикагоуЛенд
    #3048179 - 07.05.2013 21:13 [Re: Jores]

Нека се придържаме към правилата.
Дон Кихот-а не му приел прогнозата, защото беше пусната късно,
а той го преимеа като сиване на сърмите. Еми да взема и аз да пусна прогноза за състезането без ПП, щото съм опуснла квалификациите? Не мислите ли, че вече знаейки квалификациите е няколко стъпки пред тези, които са пуснали прогнози преди това?

--------------------
“It is better to regret something you have done, than to regret something you haven't done.” - Orbital “Satan”

Mumintroll
Гмурец

Регистриран: 10.12.2003
От: Bay Area
    #3048264 - 08.05.2013 00:11 [Re: Кукера©]

Цитат:

Нека се придържаме към правилата.
Дон Кихот-а не му приел прогнозата, защото беше пусната късно,
а той го преимеа като сиване на сърмите. Еми да взема и аз да пусна прогноза за състезането без ПП, щото съм опуснла квалификациите? Не мислите ли, че вече знаейки квалификациите е няколко стъпки пред тези, които са пуснали прогнози преди това?

Приех го като "свиване на сърмите" защото миналия сезон Калеко пусна няколко прогнози по-късно и му се приеха, не за друго.

Закъснях с 26 минути, тоест ако бях гледал какво става щях да съм видял първата квалификация където отпадат редовните "искам да се возя на Маруся" и други подобни статисти. Не бих казал че това е някакво предимство.

Предимство щеше да бъде ако бях видял че Хелмут Марко е източил готировото на Уебър, който в мойта прогноза беше в челната тройка

Както и да е, не съм се обидил, нито пък пледирам за нещо. Просто се демотивирах и спрях да играя. Това е.

Кукера©
борец на капитализма

Регистриран: 21.05.2005
От: ШикагоуЛенд
    #3048293 - 08.05.2013 03:07 [Re: Mumintroll]

Цитат:

Както и да е, не съм се обидил, нито пък пледирам за нещо. Просто се демотивирах и спрях да играя. Това е.

Това показва, че си се обидил или мотивацията ти не е на нужното ниво да пускаш прогонози. Искаше ми се да пускаш, защото ще ми е по-интересно, а иначе аз тези отпред не мога да ги гоня, особено Jores, какъвто е надъхан...

--------------------
“It is better to regret something you have done, than to regret something you haven't done.” - Orbital “Satan”

Jores
Tester Independent

#3048325 - 08.05.2013 06:07 [Re: Кукера©]

Цитат:

Цитат:

Това показва, че си се обидил или мотивацията ти не е на нужното ниво да пускаш прогонози. Искаше ми се да пускаш, защото ще ми е по-интересно, а иначе аз тези отпред не мога да ги гоня, особено Jores, какъвто е надъхан...

Специален поздрав за Кукера©! Че Кими е добър пилот, не означава винаги да печели.

--------------------

Дон КихотАдминистратор
с мелниците...

Регистриран: 30.08.2004
От: на проветриво...
    #3048382 - 08.05.2013 11:48 [Re: Mumintroll]

не, че има нужда да се оправдавам
но за да сме точни - имаше само една допусната прогноза, която на всичкото отгоре беше за първия старт от сезона и ето какво съм написал по въпроса:
Цитат:

точно ти недей много да вдигаш пара, че още се чудя дали да ти зачитам прогнозата...

ама като те знам - вероятно даже не си разбрал кога почва Квалификацията, а доколкото виждам почти си изкопирал моята прогноза, значи едва ли си видял нещо от квалификацията преди да си пуснеш прогнозата

заставам зад думите си и сега /понеже си познавам стоката/

въпросът е принципен /както казах - нито има награди, нито има ощетени/, но като ще го правим "за спорта" - нека да е спортсменски, т.е. според правилата

по същия начин съм отказвал прогноза за 5 мин. закъснение /ако се поровите из архива/, защото понякога при започването на квалификацията може да вали дъжд, което да промени изцяло прогнозата

както и да е - твоя воля, ако искаш пускай прогнози, ако не искаш недей

а Jores да не ми вади макиавелизми щото малко са ненамясто

поздрави на всички и нека бъдем спортсмени и да играем по правилата

д.К.

--------------------
А Дон Кихот прегърнал здраво чашата
в кръчмата спореше със неверници...
...къде започва пътя към надеждата
и свършва кръстопътя на умората

Jores
Tester Independent

#3048394 - 08.05.2013 13:28 [Re: Дон Кихот]

Цитат:

не, че има нужда да се оправдавам но за да сме точни - имаше само една допусната прогноза, която на всичкото отгоре беше за първия старт от сезона, и ето какво съм написал по въпроса:
Цитат:

точно ти недей много да вдигаш пара, че още се чудя дали да ти зачитам прогнозата...

ама като те знам - вероятно даже не си разбрал кога почва квалификацията, а - доколкото виждам, почти си изкопирал моята прогноза, значи едва ли си видял нещо от квалификацията, преди да си пуснеш прогнозата

заставам зад думите си и сега (понеже си познавам стоката)

въпросът е принципен (както казах - нито има награди, нито има ощетени), но като ще го правим "за спорта" - нека да е спортсментски, т.е. според правилата

по същия начин съм отказвал прогноза за 5 мин. закъснение (ако се поровите из архива), защото понякога при започването на квалификацията може да вали дъжд, което да промени изцяло прогнозата

както и да е - твоя воля, ако искаш, пускай прогнози, ако не искаш, недей

а Jores да не ми вади макиавелизми щото малко са ненамясто

поздрави на всички и нека бъдем спортсмени и да играем по правилата

д.К.

Строг, но справедлив. Евалла! Mumintroll, покайте се и моля, връщайте се в играта. Пак ще сте ми симпатичен. Без Вас няма да е същото.

П.П.: От друга страна, Началникът никога не се оправдава, той само изразява становище.

Донки Хот!... Донки Хот!!!

--------------------

diesel4o
Бероец

Регистриран: 19.08.2004
От: Берое
    #3048437 - 08.05.2013 14:50 [Re: Jores]

в крайна сметка всичко е за забавление и за разнообразяване на ежедневието не е нужно да се влага много спортна злоба и без това на Дон Кихот му се свиди по една боза да даде като награда за победителите

--------------------
...

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  V.I.P, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Можете да добавяте нови теми
Можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 9275

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.019 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.