Форуми » Спорт » Формула 1

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Кукера©
борец на капитализма

Регистриран: 21.05.2005
От: ШикагоуЛенд
Re: Формулна игра сезон 2013-пак коментари
    #3061766 - 12.06.2013 07:07 [Re: Дон Кихот]

Айде бе рицаре, кога ще пускаш резултатите, че вече почнах да се чудя дали аз да не ги пускам, ама кой ми плаща за това...?
Пускай, че тука Абугарибът ни ощави този кръг, ама сикам поне да видя другите как са.

--------------------
“It is better to regret something you have done, than to regret something you haven't done.” - Orbital “Satan”

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Jores
Tester Independent

Регистриран: 15.05.2012
От: Пловдив, България
    #3061960 - 12.06.2013 17:19 [Re: Кукера©]

Цитат:

Айде бе, рицаре, кога ще пускаш резултатите, че вече почнах да се чудя дали аз да не ги пускам, ама кой ми плаща за това...?
Пускай, че тука Абугарибът ни ощави този кръг, ама искам поне да видя другите как са.

Моят фаворит

Брееей, "ощавил ни" Абу! С diesel4o, гледам, твърдо държим за Кими и кой знае колко още има да берем ядове?! Не виждам друг да заслужава повече уважение от тоя сдържан и мълчалив финландец, който странно ми напомня баща ми, който също се състезаваше, само че беше кросаджия.

--------------------
Если нельзя, но очень хочется, то можно!

Абуто
АйДутин

Регистриран: 25.09.2005
От: изтрезвителното
    #3062043 - 12.06.2013 20:18 [Re: Jores]

Присъединявам се към феновете на Кими. Някъде бях чел, че го събуждали 30 минути преди състезанието. Просто железен. Навремето Джони Хърбърт казваше, че на всеки старт се напикавал от напрежението и ускорението. След това вече било лесно. Между другото много се надявах на дъжд в Канада, но не се получи. Гледа ми се "мокро" състезание. Надявам се на любимата ми писта в Белгия да стане.

--------------------
λύκοι θα υπάρχουν
όσο θα υπάρχουν πρόβατα

Jores
Tester Independent

#3062486 - 13.06.2013 19:05 [Re: Абуто]

Цитат:

Присъединявам се към феновете на Кими. Някъде бях чел, че го събуждали 30 минути преди състезанието. Просто железен. Навремето Джони Хърбърт казваше, че на всеки старт се напикавал от напрежението и ускорението. След това вече било лесно. Между другото много се надявах на дъжд в Канада, но не се получи. Гледа ми се "мокро" състезание. Надявам се на любимата ми писта в Белгия да стане.

Кими Райконен е пример как с не най-бързия болид във формулата можеш да печелиш точки, да се бориш за шампионската титла дори. Затова са и симпатиите ми към него, както и за изключително силната му психика. А бе какво да говорим, финландците са си наистина специална нация в тоя спорт.

--------------------

ivanninov
неориентиран

Регистриран: 14.06.2013
    #3062806 - 14.06.2013 17:59 [Re: Jores]

Не обичам много кими но определно е качествен пилот които може да бъде дадаен за прмер!

Кукера©
борец на капитализма

#3063042 - 14.06.2013 23:57 [Re: ivanninov]

Тук явно има много почитатели на Ккими, личи си, че сме от старото поколение фенове.

--------------------
“It is better to regret something you have done, than to regret something you haven't done.” - Orbital “Satan”

pepitnn
неориентиран

Регистриран: 20.06.2013
    #3064410 - 20.06.2013 09:36 [Re: Кукера©]

Аз си мисля че тая година фетел пак ще спечели вие как мислите!

Jores
Tester Independent

#3064532 - 20.06.2013 17:32 [Re: Кукера©]

Цитат:

Тук явно има много почитатели на Кими; личи си, че сме от старото поколение фенове.

И тва кофти, а! Дреме ми кой от нас на колко е. Възрастта е относителна работа: мое на дванайсе да си, и пак да си кат дърт скъперник. Новичките във Ф.1 нахъсани мръвки да късат, кръв на талази да фърчи, мултипликации на Робокоп. Финландчето Валтери Ботас стърчи кат млад благородник сред тумба яростни каруцари - от Гиедо ван дер Гарде до Серхио Перес.

Никви правила за Робокоп, еййй!

--------------------

Кукера©
борец на капитализма

#3064738 - 21.06.2013 08:41 [Re: Jores]

Това е от лекарството - Единственото лекарство, което се пие на гладно е водката/ракията!

--------------------

Jores
Tester Independent

#3064810 - 21.06.2013 13:13 [Re: Кукера©]

Цитат:

Това е от лекарството - Единственото лекарство, което се пие на гладно, е водката/ракията!

Неприятното обаче - че следва "Сбогом за днес, любим автонобил! Сбогом, кеф да си карам къдет ми скимне".

Как умно гледа, а... Ква водка, ква ракия при тоз тъжен поглед? Мъка-а-а, жива мъка! Раздвоение на личността направо.

По темата за тазгодишния шампионат дотук...

Преди по-малко от месец президентът на ФИА Жан Тод повдигна въпроса за понижаване на разходите във Формула 1. Много от отборите на стартовата решетка се надяват управата на спорта да се заеме решително с проблема. Голям привърженик на идеята е отборът на Ред Бул, чийто шеф Кристиан Хорнер иска да види сегашното споразумение разкъсано на парчета.

Президентът на ФИА вярва, че не е нормално половината пилоти във Формула 1 да си плащат, за да карат. Французинът смята това за недопустимо при върха на моторните спортове. Вж. http://www.sportal.bg/news.php?news=422098

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  V.I.P, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Можете да добавяте нови теми
Можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 12254

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.01 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.