Форуми » Спорт » Формула 1

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Кукера©
борец на капитализма

Регистриран: 21.05.2005
От: ШикагоуЛенд
Re: Формулна игра сезон 2013-пак коментари
    #3095879 - 08.10.2013 02:53 [Re: Jores]

Въпреки, че съм макларънист и фен на Кими, не бих си позволил да говоря така за Шумахер и Фетел.

--------------------
“It is better to regret something you have done, than to regret something you haven't done.” - Orbital “Satan”

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Jores
Tester Independent

Регистриран: 15.05.2012
От: Пловдив, България
    #3096915 - 11.10.2013 16:28 [Re: Кукера©]

Цитат:

Въпреки че съм макларънист и фен на Кими, не бих си позволил да говоря така за Шумахер и Фетел.

Че позволете си деее, какво Ви пречи! Няма да е интересно, ако няма различни мнения. Състезание между кон-жребец и две дузини куци магарета - това състезание ли е? "Ерата Шумахер" не беше ли пълна скука?

Писал съм преди години нейде из форумите по тоя повод: "Да му дадат на вечния Победител още в първия кръг шампионската титла, паметник да му вдигнат с венци и прочие, па да оставят другите да си мерят силите според таланта и болида си"...

Вярвате ли на Хамилтън, когато взе да ги ръси такива едни: "Фетел е велик шампион"? Писна ми от тая скука, макар Фетел да ми е симпатичен колкото Кими!

--------------------
Если нельзя, но очень хочется, то можно!

diesel4o
Бероец

Регистриран: 19.08.2004
От: Берое
    #3097141 - 12.10.2013 07:34 [Re: Jores]

тук не мога да се съглася. не е такава скука както по времето на Шумахер. 1-во Фетел последните няколко състезания започна да налага доминация, 2-ро когато печели не е както Шумахер с 30-40 секудни, а 4-5. Колкото и да е има интрига,а и колата много по често му се скапва от колкото на Щумехер Хванах ерата на Шуми и определено сега при Фетел не е е такава скука,а и малкия е доста по-симпатичен Очаквам да има размествания на пластовете следващата година с всички тези промени и да е доста по-интересно

--------------------
...

Jores
Tester Independent

#3103013 - 29.10.2013 07:34 [Re: diesel4o]

Цитат:

тук не мога да се съглася. не е такава скука както по времето на Шумахер. 1-во Фетел последните няколко състезания започна да налага доминация, 2-ро когато печели не е както Шумахер с 30-40 секудни, а 4-5. Колкото и да е има интрига,а и колата много по често му се скапва от колкото на Щумехер Хванах ерата на Шуми и определено сега при Фетел не е е такава скука,а и малкия е доста по-симпатичен Очаквам да има размествания на пластовете следващата година с всички тези промени и да е доста по-интересно

Скука е, разбира се, и още как! Харно поне, че освен Алонсо и Кими има талантливи млади пилоти като Грожан, Хюлкенберг и неколцина още, които поддържат интригата във Формула 1.

Негово височество Шибанякът от бокса на Лотус

Team радио

Alan Permane: "Кими, махни се от пътя!"

Кими Райкьонен: "Не ми крещи, Шибаняк! Махам се от пътя веднага щом мога, но съм в бързия завой".

П.П.: Да не говорим за некадърниците, управляващи милионите на банката спонсор на третия от тримата фаворити в сегашната Формула 1 Фетел, Райкьонен, Алонсо... Два легендарни тима (Лотус и Ферари), а Ред Бул ги бие по всички линии, уви! И това именно скапва състезанието.

Кими Райконен смята, че представянето му в Гран при на Индия е било повлияно от прегряващи спирачки, преди още гумите му да се предадат. Стратегията на пилота на Лотус - с едно спиране, му позволи да стигне до трета позиция в последния етап от състезанието. След това обаче бързо загуби три места и направи късно спиране за нов комплект. Така Кими финишира седми и записа най-бърза обиколка, побеждавайки Фетел поне в това отношение.

"Направих първите двайсет обиколки без почти никакви спирачки на колата. Прегряваха, и всеки път, когато се доближавах до някого, ги губех. Накрая останахме и без гуми. Много е разочароващо".

Поздрави за моя фаворит тук diesel4o!

--------------------

Абуто
АйДутин

Регистриран: 25.09.2005
От: изтрезвителното
    #3103748 - 31.10.2013 04:51 [Re: Jores]

Аз имам още един фаворит... Грожан. Това момче ми харесва все повече и повече. Миналата година караше с греблото, обаче натрупа психика и ако не му бяха давали разни смешни наказания можеше и да има още някоя точка отгоре. Кими го перна на уволнение и си е накичил цялата стая само със снимки на ферари. Обаче Грожан няма стигане вече. Догодина с малките моторчета ще ги къса.

--------------------
λύκοι θα υπάρχουν
όσο θα υπάρχουν πρόβατα

Абуто
АйДутин

Регистриран: 25.09.2005
От: изтрезвителното
    #3108388 - 12.11.2013 04:01 [Re: Абуто]

Кими Райконен явно си тръгва по-рано от Лотус.
Дано завръщането му във Ферари бъде по-успешно от това на Шумахер.
Аз определено виждам изгряващата звезда на Грожан. Особенно след като вече не е номер 2 в отбора. Дано се оправдаят и слуховете за привличането на Хюлкенберг в Лотус. Това момче му трябва кола за да почне да мачка.

--------------------
λύκοι θα υπάρχουν
όσο θα υπάρχουν πρόβατα

Jores
Tester Independent

#3108422 - 12.11.2013 07:16 [Re: Абуто]

Цитат:

Кими Райконен явно си тръгва по-рано от Лотус.
Дано завръщането му във Ферари бъде по-успешно от това на Шумахер.
Аз определено виждам изгряващата звезда на Грожан. Особено след като вече не е номер 2 в отбора. Дано се оправдаят и слуховете за привличането на Хюлкенберг в Лотус. Това момче му трябва кола, за да почне да мачка.

Сред любимците ми в тоя най-високотехнологичен спорт двама са фаворитите ми - финландецът Кими Райконен и немецът Себастиян Фетел. На първо място Райконен, защото спортната му кариера е низ от препятствия пред таланта му на "докоснат от Бог". Което не бива да омаловажава възхищението пред блестящите успехи на Фетел. Фетел по характер и естественост ми напомня привидната фриволност и игривост у Моцарт, представен във филма на чешкия режисьор Милош Форман "Моцарт и Салиери".

П.П.: Грожан, Хюлкенберг тепърва имат шанс да се доказват, но с харизматичността си Кими (може би заради умението му да мълчи, заради сдържаността и чепатият му характер) единствен сред низ талантливи състезатели във Формула 1 напомня бразилския пилот Аертон Сена. Тоя ореол не откривам у Шумахер, независимо от седемте шампионски титли, не знам защо, нещо, което липсва и у Фетел, за съжаление. В крайна сметка, това е не само спорт, но преди всичко борба между характери.

--------------------

diesel4o
Бероец

Регистриран: 19.08.2004
От: Берое
    #3108430 - 12.11.2013 07:42 [Re: Jores]

Малко кофти,че няма да го видим до края на сезона Бързо да се оправя и да мачка следващата година Топката е в Грожан, сега е момента да се докаже

--------------------
...

Дон КихотАдминистратор
с мелниците...

Регистриран: 30.08.2004
От: на проветриво...
    #3109114 - 14.11.2013 07:12 [Re: diesel4o]

Ковалайнен ще кара за Лотус в последните два старта от сезона в F1

Хейки Ковалайнен ще кара за екипа на Лотус в последните два старта от сезона във Формула 1 на мястото на Кими Райконен. Информацията бе оповестена от финландския телевизионен канал MTV3, както и от други медии. Очаква се до края на деня и официалното потвърждение от тима.
.....
Тимът от Енстън води преговори с Нико Хюлкенберг, като той дори бе във фабриката, за да му вземат мярка за седалка. Неизплащането заплатата на пилота е смятано за основанието, което щеше да му даде възможност да се справи с легалните трудности около контракта със Заубер. Миналата седмица обаче швейцарският тим покри всички забавени плащания, в това число и дължимото на Хюлкенберг.
.....

д.К.

--------------------
А Дон Кихот прегърнал здраво чашата
в кръчмата спореше със неверници...
...къде започва пътя към надеждата
и свършва кръстопътя на умората

Спец
спартанец

Регистриран: 12.03.2004
От: Митовете
    #3112911 - 23.11.2013 11:34 [Re: Дон Кихот]

Дойде ред и за последното подреждане, пожелавам успех на всички претенденти за титлата в Нашата игра, игра, в която се развихри такава битка, пред която битката за титлата във Ф1 в този сезон беше като детска игра

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  V.I.P, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Можете да добавяте нови теми
Можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 12274

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.009 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.