ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Бъдещи родители

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
chibopis
писанче
*

Регистриран: 29.08.2005
Re: Корупция в родилната помощ
    #955179 - 13.09.2005 14:05 [Re: iv_y]

Аз също си ангажирах познат доктор за раждането, защото бях с отвратително впечатление от дежурният екип, на който попаднах при спонтанен аборт.Да не говрим, че ако не беше намесил той професионално след непоправимата загуба, сигурно инямаше да мога да имам повече дете.Не исках някой некадърник накая да прецака за няколко часа усилията на двама негови колеги, които направиха всичко възможно да задържа бебето си.
А за порочният кръг- трябва да се промени мисленето на голяма част от персонала в болниците.Докато тези хора не осъзнаят, че трябва да дават всичко от себе си на всеки попаднал при тях пациент, независимо от социалния му статус, така ще бъде!!!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
tender™Модератор
барман

Регистриран: 14.05.2003
От: зад бара
    #1586870 - 11.01.2007 11:56 [Re: Борис]

Цитат:

Но да не виним другите, а нека погледнем себе си - какво направихме лично ние...

виждам, че е изтекла много вода от публикацията на това твое мнение.
е, какво направи ти за това време по проблемите, които си описал?

Хайде да побъбрим отново по тази интересна тема.

--------------------
На бармана всичко се (по)казва!

Tais from Athens
shadowing

Регистриран: 19.01.2006
    #1586926 - 11.01.2007 12:58 [Re: Лара]

лара, къде си преживяла този кошмар ако не е тайна?казвайте, за д азнам къде да не ходя.Аз нямам пари, за д аплащам.ще разчитам на късмет и на Бог дет се казва. И да искам няма отде да им ги намеря тия пари!

Tais from Athens
shadowing

Регистриран: 19.01.2006
    #1586936 - 11.01.2007 13:07 [Re: tender™]

Прекалено е това, направо ми иде да счупя всичко около мене от яд!
именно това е наглото-не стига че жените дават сума ти пари докато родят-тук преглед там преглед, направо банкрут ....и независимо че е бременна й искат пари за всяко нещо, а освен това нищо че е осигурена....
ами и накрая да искат да роди само като бутне пари на тоя и оня
аман!
направо нямам думи вече!

kapitoliq
UncharteD

Регистриран: 03.11.2005
От: въд погледа
    #1587888 - 11.01.2007 22:39 [Re: tender™]

Tender , кой лекар са хванаи . Можеш ли да ми кажеш къде да прочета . Иначе аз и на двете раждания си платих и втория път здраво ме обелиха.Но не съжалявам ( защото така поне не се отнесоха с мен като с куче) .Никак не е редно , но не обикновените хора трябва да спрат корупцията , а ръководствата на билниците.Лошото е обаче , че в 98% и ръководството е в играта , защото иначе няма как един лекар, който не е на работа да дойде когато си иска и да ображда .Този порочен кръг трябва да спре , защото сърцето ми се късаше като виждах и слушах как се отнасят с онези , който не плащат . То бива , бива , ама не стига дето лежим в мизерии и траем настроенията на стари акушерки , изпаднали в менопауза , ами накрая трябва и да си платиш за човешко отношение и да ги помолиш да си свършат работата.

--------------------
Истината винаги е нещо крайно относително и почти изцяло несъстоятелно !

tender™Модератор
барман

Регистриран: 14.05.2003
От: зад бара
    #1588363 - 12.01.2007 09:30 [Re: kapitoliq]

Капитолия, онзи постинг за лекар, заловен за корупция, е от 24/06/2005 11:13. Чул съм го тогава по новините най-вероятно, вече нямам спомен за източника. За каквато и да било конкретика, ако искаш коректна информация - потърси я (новини, преса, ТВ предавания, др.) от времето около въпросната дата.

--------------------
На бармана всичко се (по)казва!

spatifia
неориентиран

Регистриран: 01.11.2007
    #1957500 - 23.11.2007 10:16 [Re: Tais from Athens]

ДА,бих платила ,но в частна клиника,Само там има смисъл.От това което чувам и чета стигам до един и същ извод:ще раждам в такова заведение

Notebook
кафе с джинджифил

Регистриран: 01.12.2003
От: подвижно
    #1957513 - 23.11.2007 10:25 [Re: spatifia]

Цитат:

ДА,бих платила ,но в частна клиника,Само там има смисъл.От това което чувам и чета стигам до един и същ извод:ще раждам в такова заведение

Родих в частна клиника, но това не означава, че положиха всички усилия!
Всъщност преди пет години частните клиники , може би, не изглеждаха както сега. Но, ако предпочетете такава, проверете условията предварително, защото парите които давате не ги гарантират. Като казвам условия, имам предвид : от екипа, при който ще раждате до наличието на отопление, кувьози и линейка за спешни случаи.

MorTiciA
Adams

Регистриран: 17.10.2004
    #1957536 - 23.11.2007 10:43 [Re: tender™]

на мен никой не ми е искал пари, но аз си платих въпреки това
докато бях бременна отидох при лекаря, който си бях избрала и му казах, че държа да ме изражда той
човека не спомена и думичка за пари, нито пряко, нито с намеци
като дойде момента и мъжа ми му звънна в един посред нощ, той дойде в болницата след двайсет минути
после мина време, ходих на контролен преглед при него и чак тогава сама му приготвих и дадох пликче с парички
пределно ми е ясно, че той е очаквал вътре в себе си, че аз ще се отплатя, затова е и станал в един посред нощ
но пък няма и нищо по-нормално от това да си платя за прищявката да ме изражда конкретен лекар
не очаквам някой да си губи съня, заради черните ми очи

друг е въпроса, ако чакаш на дежурния екип и те си поискат тогава не го разбирам

Редактирано от MorTiciA (23.11.2007 10:44)

spatifia
неориентиран

Регистриран: 01.11.2007
    #1957602 - 23.11.2007 11:35 [Re: Notebook]

Ами аз съм от Пловдив.Тук откриха "Селена",частна клиника за инвитро,раждане и др женски работи.От това което прочетох за нея, съм доста позитивно настроена.А и моя приятелка наскоро роди там секцио,тя също е много доволна от условията,екипа и персонала

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  tender™, Dr.G 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 5109

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.035 seconds in which 0.012 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.