ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Бъдещи родители

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Snow Beauty
zamislena
**

Регистриран: 07.01.2004
От: BG - po surze i dusha
Re: Планиране на дете
    #250007 - 23.03.2004 23:33 [Re: Vivalita]

Мерси за Козирозите И аз имам известни наблюдения, 4е май ще излезе нещо от него Шегувам се - наистина мога да си го представя в тази роля , докато има мъже,които да ме убиеш не мода да си ги представя с дете - това естесрвено е много субективно...

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Snow Beauty
zamislena
**

#250011 - 23.03.2004 23:37 [Re: Dona Emona]

Ей, 4овек да ти завиди благородно колко мнго неша си свършила досега . А ние докато се 4удим и маем, то ...
Права си за вси4ко - може би несъзнателно то4но това ме плаши - 4е трябва да се откажа от нещо. Достатъ4но отговорна съм, за да знам 4е да гледаш дете не е шега работа, но може би трябва да гледам по - леко на нещата...
Мотивация може да ми дава със сигурност, ама време ще ми дава ли? Абе, май със сигурност се отказваш от нещо , но си заслужава...

Oli*
ангажирана

Регистриран: 05.08.2003
    #250137 - 24.03.2004 08:39 [Re: Snow Beauty]

Нали мила? И аз това викам - Козирозите могат да бъдат страхотни бащи! И аз имам известни наблюдения и съм сигурна, че ще бъде грижовен и любящ татко

--------------------
"Животът е огледало - усмихни му се, за да ти се усмихне и той!"

Dona Emona
нетърпелива

Регистриран: 10.03.2004
От: Виена
    #251712 - 25.03.2004 13:08 [Re: Snow Beauty]

Da ти кажа 4естно, единственото нещо от което съм се отказала на тоя етап са излизанията, ходенето на бар, дискотека или кино.. Защото си нямаме наблизо баба и дядо и си живеем задружно тримцата..За мене това са несъществени неща, а съпругът ми е страхотен, така 4е винаги когато имам желание излизам-с приятелки, на танци, на театър, на фитнес и т.н. При това искам да ти кажа, 4е удоволствието от излизането ми е 100 пъти по-голямо, отколкото ако го правя всеки ден.. като с всяко нещо, което правиш по-рядко!
Но за по-сериозните неща в живота-дума да не става! Не съм се отказала от нищо, може би трябва да приемеш, 4е някои неща няма да станат толкова бързо колкото ти се иска, но това е въпрос само на време..
А ина4е, не знам дали си забелязала, 4е колкото пове4е неща има6 да правиш, толкова си по-организирана и по-добре ги правиш. Като имам да у4а само за един изпит-страшно се мотая! Но като знам, 4е трябва да у4а, да напазарувам, да отида до университета, да изведа бебето си на разходка и т.н. други занимания-просто правя вси4ко и денят ми е пълен, но и работата е свършена!!
Така 4е, не се страхувай да искаш вси4ко от живота! А, ми давай смело!

--------------------
Каждому, каждому
в лучшее верится,
катится катится
голубой вагон..

Snow Beauty
zamislena
**

#253713 - 26.03.2004 18:14 [Re: Dona Emona]

Излизанията не са проблем и болка за умиране . Макар 4е, сигурно друга песен ще запея..., но на мен ми е за по - сериозните неща.
Ще давам по - смело - не съм единствената все пак...

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  tender™, Dr.G 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 2237

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.019 seconds in which 0.01 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.