ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Бъдещи родители

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
kapitoliq
UncharteD

Регистриран: 03.11.2005
От: въд погледа
Re: Пазете се от доктор Бечев от 1АГ Света София
    #1195599 - 19.03.2006 17:18 [Re: Анонимен]

Да ви кажа - успяхте да ме уплашите , аз отивам в София да раждам и там ходя на пргледи , защото уж са по-кадърни , но вече не знам .... МИсля си , дали да не раждам секцио в Бургас , дали греша като се натискам за нормално раждане ???? - каквото и да е вече толкова ме е шубе , че ми се плаче

--------------------
Истината винаги е нещо крайно относително и почти изцяло несъстоятелно !

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Отто
Човек

Регистриран: 15.09.2004
    #1195610 - 19.03.2006 17:37 [Re: kapitoliq]

Капитолия,
Ти си господарка на своето тяло.Твоето тяло ЗНАЕ (zакодирано му е генетично) да ражда по добре от всеки лекар или акуШерка.
Ще видиШ,че Ще иzлеzе беz проблеми.При второто дете винаги е по лесно.А и страхьт е по мальк,zаЩото zнаеШ какво те чака.
Китайска поговорка може да ти подейства.
"Гледам с ужас тигьрьт,а като минах покрай него,той бил само на картинка".
ЗнаеШ ли ве4е дали е моми4е или мом4е?

--------------------
"Speaking the Truth in times of universal deceit is a revolutionary act" G.Orwell

kapitoliq
UncharteD

Регистриран: 03.11.2005
От: въд погледа
    #1195644 - 19.03.2006 18:30 [Re: Отто]

На 03.04 ще ходя на преглед и се надявам тогава да се види какво е .Аз ще съм в 12 седмица . За раждането на мен дефакто ще ми е първо , защото съм с едно секцио зад гърба си . Стремя се да не мисля за страха , но честно казано преди да отида да родя мисля да си се наплача не воля от шубе , че там ще ме е страм да ме виждат плачеща , а аз понякога вечер се будя и се питам как ще изтърпя всичко което ме очаква . Даже бих казала , че като знам какво ме чака ме е още по-страх , но общо взето нямам избор и затова някак се опитвам да си вдъхвам кураж и да се убеждавам , че няма да боли и ще мине за няколко часа- 3, 4 .Като разбера пола ще се похваля .Стискай палци да е момченце

--------------------
Истината винаги е нещо крайно относително и почти изцяло несъстоятелно !

Cremina Bourrana
просто симпатична

Регистриран: 02.11.2005
От: тук оттам
    #1195948 - 20.03.2006 07:51 [Re: kapitoliq]

Не се шашкай. Всеки с късмета си, както се казва. Аз съм раждала 2 пъти нормално. Първия път беше доста трудничко и болезнено, но пък втория мина почти без болка И в двата случая лекарите си свършиха много добре работата, без дори да ме познават. Не знам дали аз съм случила, но не мога да кажа, че са си гледали непрофесионално работата.
А и ти не мисли отсега за раждането, има толкова време. Пък и наистина за детето е по-хубаво да се роди нормално
Стискам ти палци и лека бременност ти пожелавам

--------------------
Don't take life too seriously. You'll never get out alive...

Нерегистриран

претенции за висше?????
    #1243734 - 29.04.2006 15:48 [Re: Анонимен]

Цитат:

Не знам защо сте толкова крайна в мнението си,колко пъти са ви късали на испит,но аз съм от тия дето не са плащали за специалност по АГ.Явих се 1990г,взех си испита ,,от раз,,Освен това и никой не е намеквал дори за плащане...Странно,но неуспелите винаги намират оправдание за неуспеха си...

силно се съмнявам,че човек които има претенции за взети изпити във висше учебно заведение (без да си плаща за това),е заваършил основно образование!!
ако всички доктори пишат "иСпит",то тогава наистина жална и майка на (и без това окаяната)ни държава!!!

Anera
Китайнствена

Регистриран: 12.02.2006
От: Страната на залязващото слънце
Re: Детеубийците
    #1244902 - 30.04.2006 22:23 [Re: Анонимен]

С пълна готовност приемам тезата, че нивото на компетентност на бълг. АГ специалисти е по-съмнително и от дипломите им. Макар че познавам само 1 практикуваща жена с човешки добродетели и съвест, които не се съмнявам, че прилага и в професията си, то аз лично имам избор и няма да се поверя на родни "спецове"! Ако са им ниски заплатите, значи са мръднали нещо да смятат, че на детеубиец трябва и толкоз даже се плаща...

1 време като го твърдях за родните стоматолози, пак се намериха Кремчета, Супички и Плодчета да ми преливат от пусто в празно да сме не съдили за общото по частното... Като слушам подобни разсъждения на ниво електротехникум и чак се питам НЕМАЛКОТО, които са загубили деца или здраве поради лекарска небрежност и злоупотреба, от Марс ли са паднали или в една и съща с-ма на здраве"опазването" битуваме?

Но сте прави по-горе тези, които твърдите, че докато подобни ПРЕСТЪПЛЕНИЯ срещу човека се вършат безнаказано, то това може да продължи и вовеки. Затова си оставаме само на ниво "апокрифни анонимки" и койт чул-чул, койт разбрал-разбрал, че в някой форум някой си постнал еди-какво-си...

Ах, как ли СПЯТ и как ли гледат СОБСТВЕНИТЕ си рожби вечер тия ми ти светила-рушветила, които за шепа кирливи сребърници всеки ден убиват деца...

--------------------
Have you noticed how far civilization and syphilisation have lately advanced?
Antony Hopkins,somewhere

Креми
най-миличка

Регистриран: 09.06.2004
От: Fort Worth,TX
    #1244919 - 30.04.2006 22:47 [Re: Anera]

И за твое сведение пак ще го твърдя същото.Знам че никой не е застрахован от нищо и ако ти се случило нешо кофти сори, но не може всички лекари да бъдат слагани под общ знаменател.

Anera
Китайнствена

Регистриран: 12.02.2006
От: Страната на залязващото слънце
    #1248446 - 04.05.2006 02:59 [Re: Креми]

Цитат:

И за твое сведение пак ще го твърдя същото... не може всички лекари да бъдат слагани под общ знаменател.

Не може, права си. В това ми е утехата!

--------------------
Have you noticed how far civilization and syphilisation have lately advanced?
Antony Hopkins,somewhere

mar59
слънчева жена

Регистриран: 14.04.2006
    #1265872 - 18.05.2006 14:56 [Re: Анонимен]

Цитат:

Не знам защо сте толкова крайна в мнението си,колко пъти са ви късали на испит,но аз съм от тия дето не са плащали за специалност по АГ.Явих се 1990г,взех си испита ,,от раз,,Освен това и никой не е намеквал дори за плащане...Странно,но неуспелите винаги намират оправдание за неуспеха си...

И после, хайде стига бе, знаем ви какво представлявате, такива като Вас дето се удряте в гърдите и се водите успели.

krume
рекордьор

Регистриран: 25.09.2006
    #1819846 - 05.07.2007 10:59 [Re: Креми]

Цитат:

И за твое сведение пак ще го твърдя същото.Знам че никой не е застрахован от нищо и ако ти се случило нешо кофти сори, но не може всички лекари да бъдат слагани под общ знаменател.

Грешиш!
МОЖЕ И ТРЯБВА да бъдат под общ знаменател!
ЗАКОНА е общия знаменател!
И трябва не само да има закон, трябва и самите лекари да пазят общото си име и репутация и САМИТЕ ЛЕКАРИ ДА НЕ ТЪРПЯТ И ТОЛЕРИРАТ ПСЕВДО ЛЕКАРИ!

Всеки алчен некадърник сваля нивото и доверието за цялата лекарска гилдия - така че това което може да се направи е именно общия знаменател наречен закон и общия знаменател наречен обществено мнение, а не да се заблуждаваме и да си затваряме очите с думите - 'емиии кво ся ми то е частен случай'!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  tender™, Dr.G 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 14543

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.03 seconds in which 0.011 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.