ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Зелена карта

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
toto76
член
*

Регистриран: 19.05.2014
От: отвъд океана
Re: Заплетени въпроси и случаи
    #3217346 - 06.11.2014 13:52 [Re: MyXa]

Ние изпратихме със кийс номер и имената на всички, чиито форми скахме да бъдат отключении. След два дни получихме отговор, като ни помолиха да изпратим и рожденната дата на титуляра и след още два дни ни потвърдха отключването. Въпреки, че никъде не е посочено да се иска дата на раждане, вие я напишете, за да не губите време.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
stefeto
новак
*

Регистриран: 12.05.2014
    #3217358 - 06.11.2014 15:42 [Re: toto76]

Незнам какво им става на тия от КСС,днес им писах два пъти:първо пратих имената и кейс номера,послеи датите на раждане и ми връщат нещо което въобще не мога да разбера,автоматично ми се отговаря с един и същ текст и немога да разбера какво искат(The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This email
address, KCCDV@state.gov is for case-specific Diversity Visa inquires
only. If you would like to check the status of your entry, please do so
at www.dvlottery.state.gov/ESC. This website is the definitive means of
determining whether or not you were selected for possible further
processing. You must see a notice that is addressed to you by name as
proof of selection to process further in the DV-2015 program.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry.

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.)
Ето това е текста,някой с по добър английски да помогне,какво да им изпратя на тия кажете.Благодаря Ви отново!!!

MyXa
KoHcKa

Регистриран: 06.01.2006
От: the point of no return
    #3217365 - 06.11.2014 16:46 [Re: stefeto]

Да, това е автоматичния отговор.

--------------------
"Тravel is fatal to prejudice, bigotry and narrow-mindedness.”

~Mark Twain

stefeto
новак
*

#3217366 - 06.11.2014 17:02 [Re: MyXa]

Това означава ли че съм изпратила всичко необходимо,и сега трябва да чакам или какво?Ще ми пратят ли друг отговор?Какво следва да направя?

MyXa
KoHcKa

#3217367 - 06.11.2014 17:16 [Re: stefeto]

Нищо не следвате да правите. Това е, че са ви получили имейла и до там. Трябва да изчакате отговор, за да ви кажат дали сте пратили всичко или ви е отключена формата.

--------------------

~Mark Twain

stefeto
новак
*

#3217479 - 07.11.2014 10:43 [Re: MyXa]

Здарвей Муха пак съм аз,снощи получихме имейли от КСС че са ни отключени формите.На съпруга ми му пише RE-open,a на мойта пише Completed.Неговата може да се редактира(но несме го направили още),а мойта не може.Тогава защо са ми пратили суобщение че ми е отключена.Преди това получихме и по още едно писмо със следния текст (Your answers on the DS-260 application should be as accurate as possible in order to minimize the potential for confusion and delay in your case. If you have made an error in filling out your DS-260 application form, the Kentucky Consular Center (KCC) can unlock the form for you so that you can make any changes required. If you would like us to unlock one or more forms in your case, please reply to this address, including your case number, date of birth (MMDDYYYY) and the names of the applicants whose forms you would like us to unlock)
.
Като им изпратя името си и кейс номера,коя дата на раждане да посоча,мойта или на съпруга ми тъй като той е титуляра и с неговата рождена дата влизаме в онлайн формуляра.

toto76
член
*

Регистриран: 19.05.2014
От: отвъд океана
    #3217482 - 07.11.2014 11:42 [Re: stefeto]

Пращате кейс номер, дата на раждане на титуляра и изписвате имената на всички, чиито форми искате да бъдат отключени. Ако не сте посочили и Вашите имена, няма как да са Ви я отключили.

MyXa
KoHcKa

#3217488 - 07.11.2014 12:32 [Re: stefeto]

Ако бяхте прочели мненията във интервютата за ДВ-2015, както ви посъветвах и са само 2 мнения, щяхте да откриете следния пасаж.

Цитат:

П.С. Като искате от КСС да отключат формата когато не е за главния апликант, съветвам да се пише от имейла на човека на когото се иска да се отключи формата. Ние сбъркахме най-вероятно че писахме от един имейл, на жена ми(която е главната) с причина за отключване бебето да се добави. НИКОЙ не чете съдържанието и причините, гледат само името и имейла. До такъв извод стигнах по трудния начин. Така че като е за двама или трима души от 2-3 различни имейла им пишете на тия.

--------------------

~Mark Twain

stefeto
новак
*

#3218381 - 10.11.2014 10:29 [Re: MyXa]

На съпруга ми го отключиха и направихме поправката,но моя не го отключват.Писала съм им 5 пъти от моя имейл адрес (пиша си имената,датата на раждане на съпруга,защото тои е титуляра и кейс номера)и пак ми връщат едно и също съобщение:
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.

When inquiring about the status of your case, you must provide applicants full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY). For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information!
Какво трябва да правя в случая,да продължавам ли да им пиша?

stefeto
новак
*

#3219151 - 12.11.2014 09:11 [Re: stefeto]

Ще бъде ли проблем ако до интервюто не ми отключат формата за да впиша детето?Във формата на съпруга ми го има включно,но в моята не.За сега сме в преджарителния за януари.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
1 регистрирани и 13 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ****
Брой показвания: 25048

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.123 seconds in which 0.115 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.