ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Зелена карта

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
winstonsmith100
член

Регистриран: 26.05.2017
Re: Махнаха ли я окончателно ЗК?
    #3427334 - 08.02.2018 06:46 [Re: boj]

Престанете да плашите хората с фалшиви новини, гледайте малко официални американски телевизии ако толкова искате да сте информирани за това, какво се случва там. Не са махнали зелената карта, няма още нов имиграционен закон и тези дебати предстоят. Преди двете камари на конгреса и президента да се разберат за общ закон, което ще стане изключително трудно, нищо няма да се случи официално. Тръмп всеки ден си казва различни неща, но това дали някой го слуша и колко от изказванията му ще се осъществят, е друг въпрос. По-малко фалшиви новини и повече факти.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Травис
renegade

Регистриран: 29.04.2005
От: EU/NL
    #3427351 - 08.02.2018 12:11 [Re: Kolar]

Не, но от това което чета е на кантар. Участвалите миналата есен не са под заплаха но дали тази есен ще има нова - бъдещето ще покаже. А то сега не изглежда никакв розово.

--------------------
Написаното по-горе отразява единствено и само личното ми мнение. Всяко Ваше действие произтичащо от него, е изцяло на Ваша отговорност.

mati8800

**

Регистриран: 08.01.2011
От: Earth
    #3430145 - 28.02.2018 17:51 [Re: winstonsmith100]

Всъщност - не гледайте "официални" американски новини, търсете алтернативни източници - блогове, социални мрежи.
Тръмп не е против емиграцията, най-малко против емиграция от Европа. Търси начин на ограничи определена имиграция, от страни мразещи Америка на първо място и нямащи никакви допирни точки с културата и начина на живот в Америка. Но тъй като не може да го направи селективно, тъй като ще го обвинят във всичко, вероятно ще отреже цялата лотария.

zhekov
dreamer
*

Регистриран: 07.01.2008
От: Bulgaria
    #3430147 - 28.02.2018 17:56 [Re: mati8800]

Цитат:

Всъщност - не гледайте "официални" американски новини, търсете алтернативни източници - блогове, социални мрежи.
Тръмп не е против емиграцията, най-малко против емиграция от Европа. Търси начин на ограничи определена имиграция, от страни мразещи Америка на първо място и нямащи никакви допирни точки с културата и начина на живот в Америка. Но тъй като не може да го направи селективно, тъй като ще го обвинят във всичко, вероятно ще отреже цялата лотария.

Ако го направи по точкова система няма да има равен, няма да се чака на късмет, а на обстоятелства завесещи единствено и само от този, който силно иска да замине.

mati8800

**

Регистриран: 08.01.2011
От: Earth
    #3430212 - 28.02.2018 23:43 [Re: zhekov]

Именно! Затова българите са последните дето трябва да се страхуват от точковата система.

Джия
мазохист

Регистриран: 24.03.2015
От: USSA
    #3430332 - 01.03.2018 19:13 [Re: mati8800]

Всъщност Тръмп, както и която и да е друга пионка пльосната във въпросния офис, няма абсолютно нищо против каквато и да е имиграция. Нещо повече, всички са ЗА нея - и колкото по-цветна и/или некадърна, толкова по-добре.

Травис
renegade

Регистриран: 29.04.2005
От: EU/NL
    #3430512 - 03.03.2018 15:24 [Re: mati8800]

Цитат:

Именно! Затова българите са последните дето трябва да се страхуват от точковата система.

Никой и дума не е споменал за точкова система. Ако махнат лотарията - преди каквато и да е легална система за емиграция да я замени - ще изтече много вода. Има много, много кандидати преди да се опре до чужденци.

--------------------
Написаното по-горе отразява единствено и само личното ми мнение. Всяко Ваше действие произтичащо от него, е изцяло на Ваша отговорност.

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 22 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3186

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.01 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.