ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Съвети

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
komara
Нерегистриран

фирми за автобусни превози който никога не трябва да използвате
    #306769 - 17.05.2004 14:04

Вчера 16 май 2004 пътувах с автобус на фирма "ТРАНС-5" по линията Плевен-София в 14.30 часа
В автобуса не работеше климатика и нито един прозорец не се отваряше<такъв е модела на буса>
половин час след тръгването в автобуса не се душаше беше страшно задушни и миришеше на стар циганин на чорапите
на пътниците започна да им прилошава и помолиха шофйора да спре автобуса да слязат
тогава той реши да пусне климатика
и след 5 минути го спря незнам защо
за 3 часа пътуване климатика работеше 2 пъти за не пове4е от 5 минути
последния един час преди софия вунята в автобуса стана крайно не поносима а температурата 35-40 градуса
това беше най кушмарното ми пътуване през моя живот
т.е. климатика на автобуса работеше но не го пускаха да пестят нафта

ДАЙТЕ СЪВЕТ С АВТОБУСИ НА КОИ ДРУГИ ФИРМИ НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ПЪТУВА

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
ДжастаПраста
Нерегистриран

Re: фирми за автобусни превози който никога не трябва да използвате
    #313587 - 25.05.2004 02:27 [Re: komara]

При такива случаи трябва да се оплачете на самата фирма, и да искате да ви върнат парите. Ако всички пътници на буса го направят, шофьора после ще си понесе последствията.

Според мен вината е на шофьора, а не на самата фирма.

emby
неориентиран

Регистриран: 20.05.2004
    #314452 - 25.05.2004 23:21 [Re: ДжастаПраста]

ne sum saglasen....6ofiora izpulnqva jelaniqta na firmata....da ne misli6 4e na nego mu e bilo kef taka da spira i si4ki da mu mrunkat...6efa taka mu e kazal i toq pi4 kfo da prai....+ tfa i toi e bil f toq reis i toi se e purjil

komara
Нерегистриран

#318827 - 31.05.2004 12:39 [Re: emby]

spored men
sa winowni i 6ofiora i firmata
naj weroqtno tezi ot firmata ne znaqt 4e 6ofiora spira klimatika za da krade nafta
no i firmata e winowna 6tom e nazna4ila takaw personal i e dopusnala takowa ne6to

Knopper

Регистриран: 23.09.2002
От: София - Запад
    #321917 - 03.06.2004 01:19 [Re: komara]

По тази логика не трябва да се возим и в градския транспорт през зимата. Защото доколкото знам, на старите икаруси се предоставя нафта за отопление, ама вие да сте виждали отоплен Икарус? Те такова животно нема. Ама нямаме избор де, монопол... ползУвайте метрото.

lyngstad

Регистриран: 06.01.2004
От: Sk?ne
    #322260 - 03.06.2004 12:42 [Re: Knopper]

Аз пък веднъж като пътувах с ЕТАП, така бързаха че на всични ни се изправиха косите в автобуса, трябвало в 17.00 да тръгнат на обратно,защото нямало друг автобус,а по разписание трябваше да приатигнат между 18.00 -18.30.На почивката във В.Търново се струпаха 3 автобуса и на всеки му е ясно ,че 150 човека за 15 не могат да отидат до тоалетната.Станаха схватки пред вратата и които не успя беше любезно помолен да се качи в автобуса.Стана голям скандал,а шофъорите тръгнаха и на 500 м от града стряха на бензиностанция,обслужиха се,а хората подивяха в този автобус.

EverDream
изгубена в пространството

Регистриран: 03.06.2004
От: някъде тук, някъде там...
    #322586 - 03.06.2004 16:30 [Re: lyngstad]

Фирмата която е за препоръчване да се избягва, ако става дума за международен превоз е "Леонардус".Бога ми не бих пътувала с нея втори път...Пътувах до Франция с тази фирма и все едно съм пътувала до Китай с колело.това едно на ръка, единият от стюардите така здраво се натряска, че после на Стразбург ни изгониха от една бензиностанция, на която беше спрял автобуса за почивка, защото сме замърсявали околната среда.Този се спукваше да драйфа....Да не говорим, че мястото на което трябваше да пристигнем в Париж се оказа съвсем не същото, а на около 20км мааалко по далеч.Така че, видите ли "Леонардус" ..бегом към друга фирма.

--------------------
Sing what you can't say
Forget what you can't play

Дзвер
wavedancer

Регистриран: 24.05.2004
    #323137 - 04.06.2004 02:52 [Re: komara]

Ааахххааахаха Няма по-екстремно преживяване от това да пътуваш с държавна фирма.Има ги все още. Пример: Враца- Б.Слатина. Веднъж пътувах до там при баба ми и сигурно имам травмирани бъбреци. Чавдар-ът беше върха!!!!!! По едно време чак ми стана смешно .
Друга фирма, с която е желателно да избягвате пътуването е СКГТ май така беше столична компания за градски транспорт. Веднъж един приятел чужденец го качих на трамвай 10 и направо онемя Другия път съм му намислила да пътува с автобус... обаче се чудя все още кой да избера 102 или някой от междуселските. Вероятно тия дето минават през Факултето биха свършила добра работа

--------------------
My computer beat me at chess, but was not much of a challenge in kick boxing. - Emo Philips

Seb
Нерегистриран

#326789 - 06.06.2004 22:33 [Re: Дзвер]

Качи го във влака,ще си помисли че го водят в Освиенцим.

Дзвер
wavedancer

Регистриран: 24.05.2004
    #327780 - 07.06.2004 21:46 [Re: Seb]

Ехмммм може, ама не с експрес. Той и без това беше много навит да пътува до Русия с влак и се отказа като разбра, че представяш ли си влаковете, дето били международни нямали баня или поне душ кабини.
Сега се сещам, май на времето имаше някаква теснолинейка от Пловдив за Велинград и веднъж пътувах с нея за някакъв лагер и толкова бързо се движеше, че едно куче ни размина.
Мддааааааа Това ще е изненада...

--------------------
My computer beat me at chess, but was not much of a challenge in kick boxing. - Emo Philips

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 4168

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.061 seconds in which 0.042 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.