ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Съвети

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
D&D
зла ламя

Регистриран: 12.03.2004
Re: За или против виртуалните запознанства?
    #333261 - 13.06.2004 20:42 [Re: 55555]

За тебе вече знаем ....немаше нужда да ни го напомняш

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
........
Нерегистриран

........
    #333270 - 13.06.2004 20:48 [Re: 55555]

горещо, горещо ти съчувствам.....ти си добра и сладка романтична душа и не за такива разочарования.....

Brutt
почетен член

Регистриран: 08.06.2004
    #334349 - 14.06.2004 19:40 [Re: Анонимен]

Цитат:

Виртуалното няма нищо общо с реалното. Заблудата понякога обаче можа да е така приятна, че да се увлечеш и да забравиш, че е заблуда. Съветът е да пийнеш една студена вода, да си наплискаш челото и да потърсиш някой реален човек, който няма да си измисля или да се представя за някакъв. И тъй като понякога това е невъзможно........Абе обречена работа. Забавлявай се виртуално докато можеш и имаш сили за заблуда

Изобщо не съм съгласен! Как познаваш, че момата, с която си се запознал в дискотеката не е по- нереална от тази в мрежата? Как познаваш кой на какъв се прави в реалното? Това, че е взел колата на баща си, или харчи пари на заем, или те гледа в очите и те подвежда? Как точно, обясни ми? Кое е реалното, кое е виртуалното?

Няма разлика, просто средствата са маааалко по- различни.

Овално-заоблящия
Нерегистриран

#334676 - 15.06.2004 01:36 [Re: wqe]

Аз съм редовен участник във форумите на ал.бг,но не исках да използвам истинския си ник за този постинг(модераторите сигурно знаят кой съм ).Аз от доста време съм се захласнал по една девойка ,която е също тук в тези форуми,но мисля до сега не съм дал повод на 3ти лица да разберат за това,защото знам че е досадно.Имал съм и други Интернет връзки,но без особен успех...просто в момента когато опозная от близо обекта на въздишките си и разбирам че съм бил на грешна вълна.Сега имам основания да смятам че не е точно така,защото мисля че срещнах "приятелска душа".Само времето ще покаже дали е така,но не ми остава нищо друго освен да чакам момента и да се надявам и ....да действам по въпроса естествено!Баси,ние просто си четем мислите!Аз започвам да пиша нещо и тя ми задава въпрос,за който вече съм написал отговор и обратно.Това не е ли възхитително?Аз съм много обнадежден и се надявам да ме разберете...затова и реших да пиша.Трябваше да го споделя с някого,защото иначе ще се побъркам от радост.След толкова години само удари под кръста и разочарования и на мен да ми излезе късмета веднъж.Но ...все още нищо не е "сложено на масата" така че ..да не бързам да се радвам...само се надявам всичко да е ок,като се видим ,което ще е много скоро!Успех и на вас ,всички други ,които очаквате нещо подобно!

Brutt
почетен член

Регистриран: 08.06.2004
    #335441 - 15.06.2004 17:24 [Re: Овално-заоблящия]

Браво, много хубав постинг! Поздравявам те и ти желая успех! И да не забравиш да ни кажеш как върви и какво е станало! Може и анонимно, разбира се...

Mery Jane
Нерегистриран

#337565 - 17.06.2004 13:21 [Re: wqe]

Готино е да се запознаваш с нови хора, особено след като можеш да се представяш за какъвто си искаш. Но всичко да си остане виртуално. Действителността може да е много разочароваща и досадна.

White flower
beauty

Регистриран: 24.05.2004
От: Sofia
    #337596 - 17.06.2004 13:34 [Re: Овално-заоблящия]

Радвам се за теб и много много късмет

Loshko
--evil--

Регистриран: 14.05.2004
От: capital city
    #337626 - 17.06.2004 13:52 [Re: Mery Jane]

Цитат:

Но всичко да си остане виртуално. Действителността може да е много разочароваща и досадна.

Действителността в този случай почти винаги е разочароваща. И много досадна
Странно е, че могат да се появят чувства към непознат човек, от когото виждаш само думи...и обикновено са измамни. Чувствата. Думите - по-рядко.

--------------------
Велика България помни своите герои!

Orian
waterfall

Регистриран: 20.02.2004
От: Sofia
    #337645 - 17.06.2004 14:14 [Re: wqe]

в крайна сметка всичко опира до късмета и разбиранията н ачовека. и аз едно време разправях че външния вид няма значение или поне не голямо /щот се бях запознала "виртуално" с един/, но ше знаейш че си има значение. трябва да си доста смел и малко луд дори, за да си дадеш сърцето така по нета, без бой. изграждаш си определен образ в съзнанието който много често няма нищо общо с истинския, затва след като се видите на живо се чувстваш измамен, предаден, ограбен, някак си не ти се струва честно. много рядко е хем да си допаднете по характери, хем да се харесате външно.. та, затова си трябва Късмет!

gena
фурия

Регистриран: 07.09.2003
    #337646 - 17.06.2004 14:14 [Re: Loshko]

Нещо мъгляво ми се вижда.Как така чувствата са измамни думите и те но по рядко.Те или са измамни или не са.
измамна дума,по-измамна дума,най-измамна дума.Или има или няма измама според мен.

--------------------
Все вышесказанное-это лишь моя точка зрения.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3640

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.