ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Съвети

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
krazy
веселяк

Регистриран: 27.09.2004
От: FBI
Re: Е кво стаа с мен....ко да прая?
    #463861 - 05.10.2004 20:53 [Re: Нещото, което вие в нощта]

Цитат:

Цитат:

Никви съвети не заслужаваш, така да знаеш Баси ненаситното и лицемерно същество Пожелавам ти от четири стола да останеш на земята. Щото там ти е мястото...

Жените са за педерасти!

Що така бре фенове?!

--------------------
BULLSHIT: Ако смятате, че никотинът не влияе на гласните струни на жените, пробвайте да изтръскате пепелта от цигарата на килима.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
DGtal
пристрастен

Регистриран: 04.08.2003
От: Varna BG
    #464109 - 06.10.2004 00:17 [Re: krazy]

седя си тук и си се смея на простотии.
оставете моми4ето да си пробва каквото ще пък после ще си веме поука пък може и да се окаже вярна приказката за ли4ния опит.като гледам е и нова във форума та не я нападайте толкова зорко!

Tryin' to find
инат

Регистриран: 15.06.2002
От: SF
    #465290 - 06.10.2004 16:21 [Re: Morrigan]

въпрос на приоритети явно...
@Acho:има много по-прекрасни неща,които можеш да изпиташ,зарежи я тази кола...

Acho
Голфаджйя

Регистриран: 15.11.2002
От: Diwiq Liulin
    #467360 - 07.10.2004 21:46 [Re: Morrigan]

Не точно целият ми жовот, но действително колата ми е много важна за мен. Осте от малък много исках да карам, и да си ремонтирам кола. И така се случи. Взех книжка, а 3 години преди това се упражнявах с колата на нещо като полигон, менври, ускоряване, спиране, пързалки през зимата. Същевременно я ремонтирам непрекъснато. И сега разбирам повече от коли, и от всякакви машики по принцип, от колко от "момичета". В кавичкие, защото всичките ми врасници не разбират от нищо друго, а аз не разбирам много от това. Казвам не много, защото не съм имал близки контакти с момичетата. Но всичко минава през няколко сложно алгоритама, за оценятане, и приоритетност, в настоящата ситуация. Друг в въпроса, че още не съм изпитал тези алгоритми, на практика. Но на теориа всичко раобти безпогрешно.
Имам и една теория за чувствата, и емоцийте. Но мисля тук да не я излагам, зада не оттгеча читателите.

--------------------
Ада не е лошо място да си. (AC-DC)

Tryin' to find
инат

Регистриран: 15.06.2002
От: SF
    #467386 - 07.10.2004 22:16 [Re: Acho]

Правило номер едно(сори,че се намесвам толкова грубо):не говори за неща,които не познаваш! Теорията и практиката нямат нищо общо помежду си,когато се отнася за човешки взаимоотношения.Ти може да си философстваш колкото си искаш,НО наистина и аз не мога да разбера защо това внимание,дето го обръщаш на тъпата кола,не го пренасочиш към някое момиче.Колата е нещо материално,следователно преходно,а има неща,които не могат да се опишат.От какво те е страх?Пробвай пък ако не ти хареса(което е невъзможно),се откажи.НЕ може да го караш на принципа"гроздето е кисело"

OMT
cybernaut

Регистриран: 01.10.2003
От: 4c554c494e
    #467404 - 07.10.2004 22:59 [Re: Tryin' to find]

Що бе, остави го момчето да си човърка автомобила, щом го кефи...

--------------------
_destroy_erase_improve_

Glezlichka
глезличка

Регистриран: 07.07.2003
От: Другата България
    #467503 - 08.10.2004 01:26 [Re: Tryin' to find]

Леле... как нападаш наш Ачко , ми може да не я е срещнал, тази, заради която да иска да има интерес.... всичко ще си дойде от самосебе си, при едни по-рано, при други по-бързо. Не виждам защо трябва да се насилва, само защото връстниците му са напред с материала.

--------------------
"The happiest people don't have the best of everything. They just make the best of everything."

Live simply. Love generously. Care deeply. Speak kindly.

Acho
Голфаджйя

Регистриран: 15.11.2002
От: Diwiq Liulin
    #468324 - 08.10.2004 19:32 [Re: Tryin' to find]

Всяка моя мисъл, и последвало действие, си има история. Веднъж срещанх едно момиче, по точно тя ме срещна(запозан се с мен). И осте на съшата вечер едвам заспах, все за нея си мислех. Известно време, се мотаех с нея, докато си разхожда кучето. После след около 4 месеца, реших да и кажа състоянието на моето съзнание, причинено от нея (волно или не). И тогава разбрах (по точно потвърдих на практика), че с нея няма да бъдем нещо повече от приятели. После още приблизително година, ми се случваше да мисял за нея в началото неволно, когато се освободи ресурс за това, по късно увладях емоцията, която рпедизвиква у мен, и сега вече не ме смущава когато е наоколо (под смут, имам предвид че не знам каде съм). До сега не съм срестнал момиче, което да ме впечатли изключително. Вероятно влияние е оказал и факта, че по време на средното ми образование, контактите с противоположния пол, бяха силно ограничени. В училисте нямаше момичета, а останалата част от деня прекарвах на две колела. Сга е по друго, в групата има и колежки, но за сега на "първо четене" само една остави миъл след себе си, в съзнанието ми. По късно няколко факта, повлияха за това, да й дам наи никъс приоритет и от известно време дори и здрасти не смеси казали.
До колкото съм запознат, повечето ходят по кафета, дискотеки, купони.... и др. Аз не обичам да си харча парите по кафета, и дискотеки. Относно купоните, до сега не знам някаде да се е състоял всестен , чиято цел, не е да се напият на уруглици. Моята редстава, за забавление, е доста по различна дори и терен дае, все пак трябва се чуват двама души като си говорят. Музиката да е културна. Освен това, все пак трябва да има общи теми за разговор, межу мен, и кое да е момиче, което премине през предварителните тестове. Денс намерих обща тема, между мен, и една колежка, но за сега само толкова.
По отношение на колата, ти виждаш в явтомобила нещо материално, нещо преходно. Но за мен той освен че ми върши работа, е и нещо повече. Съюзът между човек и машина, това е нешо велико, да можеш да кажеш че владееш на пълно една машина. Това вече не е материално и преходно. Не случайно съществува поговорката: "колата е като жената.....". Вярно че жените не подлежат на контрол, различен от собствения.
Според мен, е въпрос на култура, да не правиш това което правят всички останали, не напук, а просто защото мислиш и за следващия ден.
По отношение на вниманието, автомобила е предвидим, докато хората които не познаваш, в голяма степен, не са. Автомобилът, няма да ти изневери, ако се отнасяш към него подобаващо. Човекът, в сложно същество, и когато двама души не се познават, трудно, можеш да прецениш правилно ситуацията. Освен това, в началото, се предполага, че първия етап е свързан с повишени разходи, на финансии, а резултатът не е сигурен. Допълнителен фактор, е това чер няма собствен доход, и финансиите, които ми отпуска баща ми, предпочитам да ги влагам сигурно.

--------------------
Ада не е лошо място да си. (AC-DC)

Редактирано от Acho (08.10.2004 19:40)

Morrigan
ravenhearted

Регистриран: 23.12.2003
    #468371 - 08.10.2004 20:43 [Re: Acho]

Баси!

Ти си знаеш.......

--------------------
..Wir kapitulieren niemals!..

OMT
cybernaut

Регистриран: 01.10.2003
От: 4c554c494e
    #468469 - 08.10.2004 22:22 [Re: Acho]

Цитат:

По отношение на вниманието, автомобила е предвидим, докато хората които не познаваш, в голяма степен, не са. Автомобилът, няма да ти изневери, ако се отнасяш към него подобаващо.

Компютърът също!!!

--------------------
_destroy_erase_improve_

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2748

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.032 seconds in which 0.01 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.