ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Наш дом

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
luchi
az
*

Регистриран: 24.10.2003
От: от София, вече в New York
Re: Какви матраци
    #2593063 - 15.03.2010 07:20 [Re: donatelo]

Нашия е на Елите и сме много доволни. Мъжът ми държеше да е нещо меко и този наистина е много комфортен. но ако са ви препоръчали твърд- не става. Нашия е от тези с отделните пружинки в отделни пакетчета.Дамаската му е памучна, Докато на Тед казват , че е памучна ама не е . Купихме за 2 ъглови легла такива с отделни пружинки на Тед- Фаворид С . Бяха по твърди от този на Елите. След 3 месеца ползване дамаската му се отпусна и се изду нагоре и като го покрия за през деня леглото изглеждаше като къдраво и издуто. Направихме рекламация и ни ги смениха.Това не се беше отразило на удобството на спане, но изглеждаше грозно.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Al.
щастливец

Регистриран: 16.03.2010
От: София
    #2593987 - 16.03.2010 17:10 [Re: luchi]

Аз от една година вече се каня да си закупя матрак, но все изникват непредвидени разходи (знаете как е). Всяка сутрин ме боли кръста - не се издържа... Изчетох вашите мнения и реших да започна от нанимаг, след което да мина и през айко да видя какво предлагат. Бюджета ми е 1000лв. надявам се да се вмести в "меките" ми изисквания. Ще ви информирам за впечатленията.

--------------------
Ако съдбата е против мен - толкова по зле за нея !

luchi
az
*

Регистриран: 24.10.2003
От: от София, вече в New York
    #2594233 - 17.03.2010 04:14 [Re: Al.]

Ако искаш да е мек препоръчвам Елите.Много сме доволни. Струваше около 600 лв - за спалня190/164. Представителството им беше на Волгоград до Сточна гара. В началото не беше "очупен". но след малко ползване стана супер.

Мартина
неориентиран

Регистриран: 08.06.2012
    #2914328 - 08.06.2012 14:37 [Re: luchi]

От личен опит матраците, които спокойно мога да препоръчам, са латексовите на Екон. От няколко години ги ползваме във всичките стаи и сме много доволни. Да поръчам нов матрак бях провокирана от тежкото състояние на гърба си и от плачевното състояние на предишния ни почти нов матрак на Тед. Веднага след смяната се родих просто. Изключително добро качество, непроменено засега в годините, удобство и проветривост. Това са личните ми впечатления от тези матраци!

ExaFlop
Светнат

Регистриран: 06.10.2009
От: черната дупка
    #2915586 - 12.06.2012 10:51 [Re: Мартина]

Напълно подкрепям мнението на Мартона - вече пета година тормозим у нас беленски матрак (бивш Латекс Бяла, сега Екон). Мога да ви препоръчам и ергономичните им възглавници - с тях наистина сънят е dream . И бяха на мн. прилични цени - бяха 11,50 тогава.

--------------------
Проблемите не идват от незнание, а от непитане!
Не знам и не мога не се пишат слято

Аз пиша грамотно!

Ти!!! Пишеш ли на кирилица?

Антоанетка
неориентиран

Регистриран: 13.11.2015
    #3319426 - 13.11.2015 14:51 [Re: ExaFlop]

Преди около 3 години купихме матрак от матраци Янев.Предлагаха доста модели , но ние се спряхме на такъв с рамка и мемори пяна. По спомени мисля че беше модел Темида.
Преди да го купим полежахме няколко минути в магазина , но за няколко минути не можеш да прецениш как е.Стори ни се удобен и го купихме.
Честно казано вече трета година спим много добре на него.Имам проблем и с кръста , но сега поне сутрин ставам без да охкам.
На доста познати го препоръчахме и за сега чувам само положителни мнения.Ние сме много доволни и мисля пак да ги посетим защото ще трябва да купуваме още един за една приста на вилата.
На свекървата пък е някакъв латексов на друга фирма и тя е много доволна.
Ще се поинтересуван и за него и ще пиша.

kristiya
почетен член

Регистриран: 28.01.2014
    #3321723 - 20.11.2015 11:41 [Re: Антоанетка]

Горещо препоръчвам матраците с мемори пяна. Спя на такъв вече около година и виждам как всички болежки, които имам в ставите и кръста, просто изчезнаха!

didi_ani
неориентиран

Регистриран: 07.08.2015
    #3359009 - 27.06.2016 15:38 [Re: kristiya]

Цитат:

Горещо препоръчвам матраците с мемори пяна. Спя на такъв вече около година и виждам как всички болежки, които имам в ставите и кръста, просто изчезнаха!

И аз съм на същото мнение от както си смених стария матрак с матрак с мемори пяна всички болки в кръста и врата ми изчезнаха. Препоръчвам за тези които се чудят какъв матрак да изберат матрак San Mateo Memory

Редактирано от Nadin (29.06.2016 14:18)

Maret2
член

Регистриран: 28.04.2016
    #3359399 - 01.07.2016 12:51 [Re: didi_ani]

Оооо от толкова време искам и аз да си взема матрак с мемори пяна. Аз се чудя за тези на дормео. Някой тук има ли такъв у дома?

Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #3359637 - 04.07.2016 10:59 [Re: Maret2]

Цитат:

Аз се чудя за тези на дормео.

Както беше казал някой - китайска котка в чувал, обаче с италианско име.

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 108419

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.028 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.