ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Наш дом

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Elle*
wrong
**

Регистриран: 15.06.2006
От: София
Re: Мебелни фирми Силвия
    #1401844 - 29.08.2006 18:19 [Re: unheard lullaby]

Аз съм ходила там доста пъти, но не съм купувала мебели, а сега съм напът. И питах за качеството на нещата, дали някой има впечатление. Иначе самия магазин ми идва да им го подредя. Ужасен е вътре. Както и един "Лабиринт" в Люлин. Направо не ми се купува от там каквото и да било. Ходила съм там само веднъж и май трайно ме изгониха.

--------------------
Ние сме това, на което се правим, така че трябва да внимаваме на какво се правим.

К. Вонегът

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
unheard lullaby
an imaginary friend

Регистриран: 26.08.2004
От: The Darkest Blackness
    #1401970 - 29.08.2006 20:06 [Re: Elle*]

Цитат:

А имате ли мнение за АЙКО - мебелен магазин на Околовръстното, но предполагам, че не само там.

От мнението ти не се разбира какво точно питаш и че си била там. Не мога да чета мисли.

--------------------
A bitter poison is everything that I've become...

Elle*
wrong
**

#1402260 - 29.08.2006 23:45 [Re: unheard lullaby]

Ама то това няма отношение към въпроса ми. При положение, че не съм купувала нищо от там, дали съм била или не съм, няма никакво значение. Аз не с това се хваля.
Просто харесахме една кухня там и се чудим - събирам мнения, така да се каже.

--------------------
Ние сме това, на което се правим, така че трябва да внимаваме на какво се правим.

К. Вонегът

unheard lullaby
an imaginary friend

Регистриран: 26.08.2004
От: The Darkest Blackness
    #1402580 - 30.08.2006 10:41 [Re: Elle*]

Хех, аз не казвам, че се хвалиш, просто предположих, че искаш всякакви мнения. За качеството, както казах, не знам, по-скъпите неща вероятно са и по-качествени.

--------------------
A bitter poison is everything that I've become...

Elle*
wrong
**

#1403739 - 30.08.2006 22:49 [Re: unheard lullaby]

Не знам.... Днес си направихме минифорум и в офиса... Лошото е, че цената изобщо не гарантира качеството. Имам колега, който е много доволен от мебели Арон. Не спира да ги хвали и твърди, че почти всичко у тях е на тази фирма.
Приятелка на друга колежка пък се е разочаровала тотално от качество, изпълнеие и доставка на "Боге" - не знам дали знаете тази фирма, но ние я рекламираме и за нас това бяха много скъпи и почти недостъпни за средния българин мебели. По принцип има едно правило - колкото хора, толкова и мнения. Но винаги е хубаво, да чуеш още едно, нали

--------------------

К. Вонегът

Ия.
самодива

Регистриран: 02.05.2001
От: Варна
    #1404414 - 31.08.2006 11:04 [Re: Пипи^]

Благодаря ти, Пипи! Знам я много добре - майка ми има ъголова холова гарнитура оттам и е доволна, но скоро ходих в самия цех - не останах особено впечатлена от това, което видях - всичко правят с дунапрен, като използват и внаждат дори и малките парчета, а да не говорим за дизайна - много издишат и не са си променили нищо от 10 г. насам. Честно казано - разочаровах се.
Да ти кажа за още една фирма, в която ходихме с дъщеря ми - "Идеален дом" - италиански мебели. Наистина качеството е много добро, но цените са просто убиец. Направиха ми един проект за нейната стая - излезе 4759 лв. без матрака и като погледнеш - нищо особено: ъглово бюро за компютър, подвижен скрин, джаджи над бюрото, нещо като диван или кушетка и наистина страхотен ъглов гардероб-тройка /само той струва 2720 лв./... Сега дъщеря ми ходи като буреносен облак из къщи - познай защо?!
Наистина откриват се хубави мебели, но засега са просто недостъпни /поне за мен тази цифра е доста висока, а да не говорим, че за една юношеска стая трябват още куп неща като дамаски, килими, щори, пердета и т.н./...
Някой нещо да е чувал за "Нов дом - Симеонов"? Имат интресни неща на сайта, ама гледам нещо, че са предимно от Турция и се притеснявам... Нов дом - Симеонов
А това са сайтовете на "Идеален дом":
италианският сайт
Идеален дом

--------------------
Ти знаеш ли, че аз знам, че нищо не знам?

Нерегистриран

Re: Мебелни фирми
    #1426705 - 14.09.2006 17:15 [Re: Ия.]

Силно препоръчвам магазини Линеа Стар. Знам в София за два - в края на бул. Витоша и на Раковска. Може и във Варна да имат магазин - не знам, но на фона на магазините, които ми се наложи да избродя, са просто върха и затова ги споменавам. Аз лично работих с този, който е на Раковска. Първата ми покупка беше кухня, след това купих и мебели за спалнята. Много са точни, любезни са, идват на място да вземат мерки, доставката и монтажът са включени в обявената цена на мебелта,т.е. няма просташко пазарене за това по колко на етаж вземат или да ти изсипят кашоните пред входа. Винаги с монтажната група идва и човека, с който досега си се срещал в магазина за да контролира работата на монтажниците. Освен това спазват си графика на доставките, като се има предвид, че работят с италиански производители и обичайния срок на доставка е 2 месеца. То този срок май го има при всички фирми, работещи с чуждестранни доставчици, само че от други места ти го казват чак след като си платил капарото.
Тъй като видях в по-горните постинги реклами на евтини магазини като Айко и Комо, да предупредя, че Линеа Стар са доста по-висока класа, мебелите които предлагат са средна ръка по италианския стандарт, съответно доста скъпи за българския потребител.

Нерегистриран

#1436711 - 22.09.2006 10:56 [Re: Ия.]

Те зареждат от различни производители. Само от BRW стават/гледай само техния каталог/

Ия.
самодива

Регистриран: 02.05.2001
От: Варна
    #1437789 - 22.09.2006 22:29 [Re: Анонимен]

Дай малко повече инфо - може ли?

--------------------
Ти знаеш ли, че аз знам, че нищо не знам?

Нерегистриран

#1441170 - 25.09.2006 10:12 [Re: Ия.]

Цитат:

Дай малко повече инфо - може ли?

Кухнята ми е на италианската фирма Gory и е от масив (вратичките), гардеробът е МДФ на Europeo, a спалнята е испанска от желязо на Dupen. След като купих кухнята, настана голямо издирване за спалня, която да е в същия стил - въпреки че са в различни помещения ми се искаше да запазя стила в целия апартамент. Консултантката от Линеа Стар даже ходи до друг магазин в който бях видяла нещо подобно и след това се свърза с производителя и поиска каталога им по който да си направя поръчката. Освен това ми направиха много добра отстъпка за гардероба и леглото. Изобщо много съм доволна от работата на Линеа Стар и затова ги препоръчвам. Ако искаш и друга информация - кажи.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 21510

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.028 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.