ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Наш дом

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Ия.
самодива

Регистриран: 02.05.2001
От: Варна
Re: Мебелни фирми
    #1441775 - 25.09.2006 18:22 [Re: Анонимен]

Лошото е, че досега не съм ги открила из Варна. Не знам, аз нещо съм се отчаяла вече - почти нищо не ми допада... Не знам, или във Варна няма такива добри магазини. Най-неприятното е, че може би пропускам някои, защото са в едни малки помещения и няма нищо вътре, а само каталози, а аз нещо съм Тома Неверни и докато око не види и ръка не пипне, не мога така да се реша да си поръчам нещо само по снимка - такава разлика има наяве и на фото... Уфффф...

--------------------
Ти знаеш ли, че аз знам, че нищо не знам?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  

Нерегистриран

#1443173 - 26.09.2006 15:07 [Re: Анонимен]

Много ми хареса това което имат на сайта си Линеастар, но каква е ценовата категория?

Нерегистриран

#1443348 - 26.09.2006 16:26 [Re: Анонимен]

Цитат:

Много ми хареса това което имат на сайта си Линеастар, но каква е ценовата категория?

За мен лично беше висока, но поносима - все пак цената зависи от гледната точка а и какво точно купуваш. Кухнята, която купих струваше в първоначалния си гиздав вид около 5800 лв. Тъй като не можех да отделя толкова за кухня, се наложи да се откажа от повечето гиздавини и я сведох до около 3400 лв. Друг по-общ ориентир - на фона на цитираните Айко и Комо цените са високи, но са и със съответното качество.

Ия.
самодива

Регистриран: 02.05.2001
От: Варна
    #1443810 - 26.09.2006 20:00 [Re: Анонимен]

Разгледах им сайта - страхотни неща предлагат и много ми напомнят на мебелите от Идеален дом - като нищо са от един и същ италиански производител. Предполагам, че и цените са им подобни, след като една детска при тях е от порядъка на 4-500 лв. и вече зависи кой какво може да си позволи.

--------------------
Ти знаеш ли, че аз знам, че нищо не знам?

Signiorita
добро момиче

Регистриран: 28.01.2005
От: от мечтите
    #1450441 - 30.09.2006 23:30 [Re: Ия.]

Само се прикачам за теб
Днес ходихме в НДК на мебелното изложение, което утре го приключват доколкото разбрах и ми допаднаха доста неща. Едно от тях е една китайска фирма, чийто стил на мебелите изобщо не е подходящ са малки помещения, но има някои много сполучливи и качествени работи (колко е истина това човек го разбира след ползане, но изглеждаха стъбилни за плетени) от не знам какво си дърво.
Ще се опитам да кача снимки, но качеството им ще е отчайващо, защото ще са правени с телефона ми от каталога им и няма да дадат точна представа за изделията.

В интерес на истината не са ми по вкуса точно такъв стел, но за моя изненада скриновете, секциите, писалищата и т.н. ми се видяха доста подходящи и за друг тип мебелировка (мое мнение де )

--------------------
Няма непревземаеми крепости, има лоши стратези.

Нерегистриран

Re: Мебелни фирми Силвия
    #1945879 - 11.11.2007 01:31 [Re: Elle*]

Относно Боге Стил - аз, като човек работил при тях, Ви уверявам, че никога няма да успеят да постигнат нужното качество (което поне според мен не е на нужното ниво) за парите които вземат от клиентите си. Освен това почти е сигурно, че няма да спазят срока от 75 дена за изпълнение на поръчките.

Kriss
неориентиран

Регистриран: 28.04.2016
    #3351769 - 28.04.2016 11:41 [Re: Анонимен]

Момичета гарантирам за тази мебелна фирма, имат голям избор на мебели имат и доставка за цялата страна. Направихме детската стая на децата от там и съм много доволна. Следващата покупка ще е спален комплект и ще си го избирам тия дни
/mebelizavseki.bg

Редактирано от Nadin (29.04.2016 00:45)

jess7
неориентиран

Регистриран: 25.08.2016
    #3371317 - 11.10.2016 11:58 [Re: Анонимен]

а, какво ще кажете заламарината в интериора като разделяща стена декроаитвна например? Или металните стълби като тези, които могат да се изпозлват за по градски

--------------------
Виж цветната страна на живота!

Редактирано от Nadin (14.10.2016 21:11)

Btrend
новак

Регистриран: 08.03.2016
    #3394395 - 15.03.2017 16:21 [Re: Ия.]

аз мога да препоръчам фирма Сико, специално за мебели за баня. Имат много продукти, но на скоро си правих банята и съм изключително доволен от тях. Мисля, че имат магазини в доста градове.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 24177

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.029 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.