ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Наш дом

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Gita Og
шантав тип

Регистриран: 01.04.2006
От: каменната къща под боровата го...
Re: Душ-кабина?
    #1352273 - 24.07.2006 00:20 [Re: Цецо]

Благодаря за препоръките. Точно сега избирам душ кабината и много се чудех освен дизайн, къде аджаба е скритата разлика.Разбрах ролки - които тайно подозирах - или плъзгачи. в нашия град сичко дет го продават е на ролки без значение дали е 350 или 850 -900 лв! Някой за пореден път ни мами! Така, че за себе си реших, купувам си за 350 хром мат, с релефно плекси стъкло и тва е!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
jpt

Регистриран: 21.04.2006
    #1357401 - 27.07.2006 10:15 [Re: ozone]

Я и аз да попитам, виждам, че има хора с опит тук.
Търся стъклен параван за душ кабина. Без рамка и на панти - вратата се отваря, а не се плъзга.
Испанските обаче са 1300-2000лв. Ама са ми множко.
Има и китайски - на външен вид изглеждат добре, както и испанските, само че цената е 300лв-300евро. Струва ли си? Някой има ли опит?
Знаете ли производител на темперирано стъкло в БГ, дали мога да си поръчам в БГ такъв параван?

Gita Og
шантав тип

#1357784 - 27.07.2006 13:36 [Re: jpt]

Български производител не знам, но според мен няма смисъл и да знаех. Ние в бг все още сме толкова назад в производството на мебели за баня, че............Аз си поръчвах по мой проект най-обикновена колона за банята и дойде с такава изработка, че аз да я бях правила по-добре щях да се справя.Излющени профили, непочистени ъгли и краища. Силикона така беше лепнат по стъклото, че да ти се приреве!
За китайските..........ми не са лоши, на дизайн го докарват, купих си душ-кабина китайска. Като си купиш нещо ефтинко, хвърляш сол през рамо и се молиш да не е пълен боклук, и задължително трябва да имаш умения с отвъртката ! Аз лично се уверих, че повечето вносители са толкова некоректни, че и това , което уж представят за италианско, испанско.........са 3-то качествени продукти, които тук ни продават на цена за 1-во качество! Успех в избора и късмет!

Gita Og
шантав тип

#1357786 - 27.07.2006 13:36 [Re: jpt]

Български производител не знам, но според мен няма смисъл и да знаех. Ние в бг все още сме толкова назад в производството на мебели за баня, че............Аз си поръчвах по мой проект най-обикновена колона за банята и дойде с такава изработка, че аз да я бях правила по-добре щях да се справя.Излющени профили, непочистени ъгли и краища. Силикона така беше лепнат по стъклото, че да ти се приреве!
За китайските..........ми не са лоши, на дизайн го докарват, купих си душ-кабина китайска. Като си купиш нещо ефтинко, хвърляш сол през рамо и се молиш да не е пълен боклук, и задължително трябва да имаш умения с отвъртката ! Аз лично се уверих, че повечето вносители са толкова некоректни, че и това , което уж представят за италианско, испанско.........са 3-то качествени продукти, които тук ни продават на цена за 1-во качество! Успех в избора и късмет!

Нерегистриран

#1358744 - 28.07.2006 09:17 [Re: Gita Og]

Някой да каже къде мога да намеря ДУШ КАБИНА с плъзгачили на панти, защото обиколих половин София и откривам все само на ролки.

Нерегистриран

#1443409 - 26.09.2006 16:50 [Re: ozone]

Приятел най-евтино и най-здраво е когато си я направиш сам. Купуваш профили, ПВЦ плскости, силикон и др. малко труд, повече фантазия и става по-добра и адаптирана към банята и от купените.

Нерегистриран

#1444324 - 27.09.2006 01:07 [Re: Анонимен]

Тц!
Не става мой човек!Несравнимо е спрямо професионалното изпълнение.
Ако беше толкова лесно...

Нерегистриран

#1444961 - 27.09.2006 14:05 [Re: Анонимен]

Цитат:

Някой да каже къде мога да намеря ДУШ КАБИНА с плъзгачили на панти, защото обиколих половин София и откривам все само на ролки.

И аз така. Интересувам се от същото. Mейлът ми е:

slimarkov@abv.bg

Нерегистриран

#1445579 - 27.09.2006 20:08 [Re: Анонимен]

Или е на плъзгане(желателно с плъзгачи) или е с отваряема врата(врати),тоест на панти.
Не може да е едновременно с плъзгачи и на панти!

Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #1446421 - 28.09.2006 12:04 [Re: Анонимен]

Цитат:

Или е на плъзгане(желателно с плъзгачи) или е с отваряема врата(врати),тоест на панти.
Не може да е едновременно с плъзгачи и на панти!

Ако не четеше диагонално, щеше да видиш, че човекът просто е пропуснал(а) един интервал пред "или".

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 7 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 27935

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.