ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Хомеопатия и Алтернативна медицина

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
D-r KostovaМодератор
заслужил ветеран

Регистриран: 12.04.2001
От: Варна
ПЕТИЦИЯ ПРОТИВ ЗАДЪЛЖИТЕЛНАТАВАКСИНАЦИЯТА
    #1802714 - 20.06.2007 23:50

http://www.bgpetition.com/lipsa-na-izbor-pri-vaksinirane/index.html

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Отто
Човек

Регистриран: 15.09.2004
Re: ПЕТИЦИЯ ПРОТИВ ЗАДЪЛЖИТЕЛНАТАВАКСИНАЦИЯТА
    #1811048 - 27.06.2007 21:38 [Re: D-r Kostova]

ОЩе една петиция zа децата.Ако искате я сложете като отделна тема
http://www.bgpetition.com/detsko-zdraveopazvane/index.html

--------------------
"Speaking the Truth in times of universal deceit is a revolutionary act" G.Orwell

BeWitchIng

Регистриран: 29.11.2005
    #2021364 - 31.01.2008 18:19 [Re: Отто]

Моето мнение е, както казват руснаците: работает-не трогай, т.е. което работи добре, не го бъзикай излишно. Коментарите са излишни.

Отто
Човек

#2021548 - 31.01.2008 21:33 [Re: BeWitchIng]

Особено важи това zа бьлгарската политика...

--------------------
"Speaking the Truth in times of universal deceit is a revolutionary act" G.Orwell

hypno

*

Регистриран: 12.12.2008
    #2271282 - 19.12.2008 13:00 [Re: BeWitchIng]

Цитат:

Моето мнение е, както казват руснаците: работает-не трогай, т.е. което работи добре, не го бъзикай излишно. Коментарите са излишни.

Taka e.

DESILENA
неориентиран
*

Регистриран: 18.05.2009
    #2380598 - 20.05.2009 19:43 [Re: hypno]

Ваксинациите са супер вредни!!Те объркват до такава степен организма,че няма повече накъде!Аз съм твърдо против тях.

Simran
Рицарка
**

Регистриран: 12.05.2006
    #2393649 - 07.06.2009 19:12 [Re: D-r Kostova]

Ваксинациите трябва да бъдат задължителни
То и така не можем да накараме част от ромите да си доведат децата на имуницазия,а ако не са задължителни,тогава съвсем не можем да ги обхванем
...
Да речем,че един родител реши да не имунизира детето си и то се разболее .Най-малко това е много безотговорно спрямо другите деца,които ще бъдат в контакт със заболяването.
...
Ако вие разчитате на Господ или на алтернативната медицина да предпази детето ви от ТВС или НВ,то аз съм ЗА задължителните имунизации...
...
П.П. DESILENA ,не знам какво толкова се е случило на организмите на нашите поколения,които сме си имунизирани...и имаме пълен имунизационен статус

Редактирано от Simran (07.06.2009 19:18)

DESILENA
неориентиран
*

Регистриран: 18.05.2009
    #2401235 - 19.06.2009 19:06 [Re: Simran]

Kакво се е случило ли?Ами повечето заболявания като алергии и др.са странични ефекти от ваксините.Плюс това повечето заболявания срещу които се правят ваксините отдавна вече са лечими.

Отто
Човек

#2433666 - 30.07.2009 16:57 [Re: Simran]

Цитат:

Да речем,че един родител реши да не имунизира детето си и то се разболее .Най-малко това е много безотговорно спрямо другите деца,които ще бъдат в контакт със заболяването.

Да речем,че родителите се разболеят от болести ,за които има или няма ваксини...голяма безотговорност.Всьщност всички,които се разболяват и не са предприели нещо превентивно са безотговорни..нали?

И аз сьм ЗА задьлжителното ваксиниране на всички,които дьржат на него.

Цитат:

не знам какво толкова се е случило на организмите на нашите поколения,които сме си имунизирани...и имаме пълен имунизационен статус

Последствията са видими в следващото поколение.

--------------------

Opk
неясен

Регистриран: 17.09.2008
От: София
    #2433681 - 30.07.2009 17:06 [Re: D-r Kostova]

Как стои същият въпрос в Швеция и Гърция, да речем?
Питам защото не знам. Взех тези две държави произволно.

--------------------
Съглеждам в очите ти страх и омраза. За теб съм чудовище, което дебне в сенките, чудовище, с което плашиш децата. Но вгледай се внимателно в това чудовище. И ще видиш, че ти самият си чудовище.

-dB

*

Регистриран: 05.03.2007
    #2492991 - 29.10.2009 13:27 [Re: Opk]

В момента тече нова петиция, която се позовава на законите в БГ: ГРАЖДАНСКА ПЕТИЦИЯ ЗА ПРОМЯНА НА ИМУНИЗАЦИОННИТЕ ПРАКТИКИ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ
Посочени са законовите противоречия при задължителния характер на имунизациите. На сайта има информация как са решени въпросите с имунизациите по света.

maria.petrova
ориентиран
*

Регистриран: 28.12.2009
От: Добрич
    #2560863 - 23.01.2010 20:09 [Re: -dB]

записах се, всеки трябва да има право на избор!

Mika123
неориентиран
*

Регистриран: 18.03.2010
    #2595243 - 18.03.2010 17:05 [Re: maria.petrova]

Някои ваксинации не са ли срещу смъртоносни болести, които са изчезнали благодарение на ваксините?
Самия факт, че не знам срещу какво съм имунизирана и сега срещу какво имунизират детето ми, е достатъчно красноречив за овчия характер на българина (включая и мен).
За ваксините срещу "свинския" грип също чух, че били опасни...

techii76
неориентиран
*

Регистриран: 17.05.2010
    #2629276 - 19.05.2010 22:56 [Re: Mika123]

Цитат:

Някои ваксинации не са ли срещу смъртоносни болести, които са изчезнали благодарение на ваксините?
Самия факт, че не знам срещу какво съм имунизирана и сега срещу какво имунизират детето ми, е достатъчно красноречив за овчия характер на българина (включая и мен).
За ваксините срещу "свинския" грип също чух, че били опасни...

Че не знаеш за какво имунизират детето ти си си виновна
Аз знам всяка една ваксина за какво е и номер и дата и годността на самата ваксина.
Записала съм си и на двете си деца всяка една ваксина и на коя дата им са слагани

п.п Малко късно отговарям но съм нова и сега видях мненията
За ваксините съм . Те са по малкото зло от страшните болисти от който ни пазят

Закони За Здраве
специализира в Аюрведа
*

Регистриран: 31.08.2010
    #2687625 - 31.08.2010 02:41 [Re: Simran]

Цитат:

То и така не можем да накараме част от ромите да си доведат децата на имуницазия,а ако не са задължителни,тогава съвсем не можем да ги обхванем
...
...
Ако вие разчитате на Господ или на алтернативната медицина да предпази детето ви от ТВС или НВ,то аз съм ЗА задължителните имунизации...
...
П.П. DESILENA ,не знам какво толкова се е случило на организмите на нашите поколения,които сме си имунизирани...и имаме пълен имунизационен статус

Здравейте, не мисля че сте запознат/а достатъчно с ваксините и с целия процес на ваксинация - или в какво се е превърнал той в наше време. Ако се разровите малко ще намерите подробна информация и официални, научни изследвания напревени в различни страни (както от напреднали така и от 3-тия свят) и ще видите, че резултатите са най-малко спорни! Вакснирането се е превърнало в много доходоносен бизнес и компаниите ИСКАТ всички да се ваксинират, не защото ги е грижа за вашето здраве (това беше възможно само през комунизма), а заради желанието си да печелят. От тук цялата система излиза извън релси, новите ваксини не се тестват достатъчно, много от страничните ефекти и притеснителни резултати изобщо не се докладват и т.н. Публична тайна е че сериозна цифра деца умират ежегодно от инфекций, започнати с "уж безвредна" ваксина... В САЩ например, всяко дете е подложено на над 28 задължителни ваксини... докато преди десед години те са били само 11. Ваксините са директно свързани с нарастващият брой на Аутизъм, Диабет, Астма, алергий и дори някой ранни ракови и туморни образования при децата.
Всеки има право на мнение и без съмнение всеки иска най-доброто за неговите деца - и там е проблема! Нека всеки сам решава какво е най-добро за неговото дете и остави другите деца на мира.

Успех на петицията!
"закони за здраве"
Ваксини - видео на темата

Писанчо
Хищник

Регистриран: 09.01.2007
От: Варна
    #2761782 - 06.03.2011 13:41 [Re: Simran]

Цитат:

...
...
...

Не искам заради циганите да задължават мен и децата ми. Всеки трябва да решава сам ИНФОРМИРАНО. Има информация, имате глави, четете и решавайте.
След като синът ми имаше реакция към ваксина, а детето на съседите разви алергии и по месец след ваксинация не се хранеше нормално ги спрях. И сега за всяка предстояща събирам информация за и против.
Четете и за "страшните" болести, от които уж пазят магическите ваксини. Повечето са си нормални детски болести, които минават без усложнения и децата придобиват доживотен имунитет.
Друг въпрос, че никой лекар не поема отговорност, ако дадена ваксина направи проблем.
И последно - на никоя ваксина не пише каква е вероятността, че предпазва и за какъв срок би трябвало да сме защитени. Листовките им ги има в интернет, досега на нито една не съм видял такава информация и лекари съм питал и те не знаят.
Но инак са за ваксинациите.
А повечето болести, изчезването на които се приписва на ваксините са отшумели по-скоро от промяната в начина на живот на хората - повишена хигиена, по-добро хранене и условия на живот.
Вижте в Африка, дето ги ваксинират дали не мрат като мухи от какво ли не.

--------------------
Боят изгражда.

Doctor B
пристрастен

Регистриран: 19.03.2004
От: USA
    #2855177 - 02.12.2011 22:45 [Re: Писанчо]

Четете и за "страшните" болести, от които уж пазят магическите ваксини. Повечето са си нормални детски болести, които минават без усложнения и децата придобиват доживотен имунитет.
========================================

Предполагам че говорите за Диферит, Тетанус, Коклюш, Хепатит Б, менингоенцефалит, полиомиелиет, рубеола, варицела...

предполагам че сте права/прав по-добре си е детето да си боледува от тези неща ..

да добавя..в САЩ ваксините не са задължителни но успех да влезете в която и да е детска градина, училище или колеж без ваксини. Съжалявам но инкубатори на смуртоносни инфекции по-далече от моите деца..

--------------------
Ne mislia znachi ne sushtestvuvam

Редактирано от Doctor B (02.12.2011 22:49)

Отто
Човек

#2855888 - 06.12.2011 00:26 [Re: Doctor B]

Ти нямаш деца.

--------------------

M37_Unseen
новак
*

Регистриран: 05.08.2013
    #3083075 - 21.08.2013 11:43 [Re: -dB]

Ваксините са нещо, без което човек може.Не само, че може, но и е по-добре без тях.Скоро ще излезе истината за ваксините.

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 13159

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.062 seconds in which 0.043 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.