ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Хомеопатия и Алтернативна медицина

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Darraia
полуориентиран
**

Регистриран: 08.01.2007
От: Varna
Въпрос за АкваСорс
    #2504605 - 10.11.2009 09:40

Можете ли да ми кажете какво мнение имате за продуктите на АкваСорс.
Моята лекарка ми препоръча техният Супер Антиоксидант с Пикногенол с цел изчистване на организма предвид бъдеща бременност. Проблема е, че ми се струва малко скъп – 80 лв. за едномесечен прием.Чудя се дали наистина има толкова добро изчистващо действие и не се ли предлагат подобни продукти на по-нормални цени. Замислям се и за продуктите с Алое на Хербалайф. Моля, споделете мнението си по въпроса!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
V-12
lone wolf
**

Регистриран: 30.10.2009
Re: Въпрос за АкваСорс
    #2521293 - 29.11.2009 12:43 [Re: Darraia]

Моето мнение е, че "малко скъп" в случая е евфемизъм, граничещ със сарказъм. "Безумно скъп" или "пладнешки обир" е далеч по-точно Продуктите на "АкваСорс" се продават по МЛМ системата (мулти-левъл маркетинг), което означава, че първият човек по веригата си слага едни 30-40% надценка, вторият - още толкова върху надценката на първия, третият - също, върху надценките на първите двама... И в резултат крайният клиент купува със 700-800% надценка, горе-долу колкото при наркотиците В някакъв форум четох как някой се оплакваше, че е успял да си поръча от Канада "зелената енергия" на "АкваСорс" и му е излязло около 160 лв за половин килограм с доставката и платените такси, а тукашните дистрибутори му искали над 80 лв за 50 грама.

А и ефектът на тези представяни едва ли не за вълшебни добавки ми се струва силно надценен. Ако иска човек да си прочисти организма, достатъчно е да направи десетина дни разтоварващо гладуване, само на вода, да спре месото, да яде домашно кисело мляко, приготвено от домашно прясно (във всеки квартал има по някой млекар, който носи всяка сутрин прясно мляко собствено производство), да пие чай от ройбус и каркаде с домашен мед и ще си прочисти много по-добре тялото.

--------------------
Of course I'm out of my mind - It's dark and scary in there!

Darraia
полуориентиран
**

#2522020 - 30.11.2009 11:39 [Re: V-12]

И аз така смятам. Още повече попитах и личната си лекарка за този продукт. Тя се е консултирала тук и там и накрая ми каза, че не ми препоръчва да си го купувам. Прави сте, че един по-лек хранителен режим с употребата на истински хр. продукти ще има подобен ефект.

Wikki
неактивен профил
**

Регистриран: 26.08.2005
От: В околностите на Чикаго
    #2561505 - 24.01.2010 19:56 [Re: Darraia]

Навремето /преди 4г/ с аква сорс се занимаваха две мой братовчедки. едната беше лекър. след 2-3 месеца занятия с тоз продукт с еотказа. питах я защо тя отговори - защото съм медик. незнам какво е имала предвид ама.... само ще добавя ползвах продукта им и на 3 таблетка нещо ми се разтрой стомаха и повърнах таблетката беше полуразтворена и имаше вид на прекрасно зелана блажна боя. така, че чесно казано аз не бих я ползвала 2 път. отделно от това все се питам - казват водорасли от езерото кламат - хубаво ама колко голяма е това езеро та произвежда толкова огромно количество водорасли та има за цял свят??? и как от едно водорасло можем да направим толкова много видове лекартсва не схващам. ама химия знам ли ))
за прочистването ползвай 3 дни лечебен глад и няколко дни кисело мляко и мед домашни + натурални чайчета купени от пазара или някой истински билкар )) Успех в бъдещата бременост

--------------------
"Sometimes I love you,
Sometimes I hate you,
But when I hate you
Its because I love you!"

Darraia
полуориентиран
**

#2583278 - 27.02.2010 11:47 [Re: Wikki]

Благодаря ти Wikki за мнението. То и аз самата достигнах до тоя извод, че с разните му там "природни продукти" май няма да се получи истинско прочистване на организма. Балансирана диета, плодове и течности май е по-добрият извод. Пък и финансовата част не е за подценяване. Не само, че не съм убедена в добрия ефект на подобен род продукти, ами и струват много скъпо.. Благодаря, ама в момента нямам излишни парички

veleka1
неориентиран

Регистриран: 02.02.2011
    #2746651 - 02.02.2011 10:51 [Re: Darraia]

Продуктите на АкваСорс са добри. Ние в къщи сме доволни.
Основната съставка в повечето продукти
на Аква Сорс е водораслото Афа, то е щадящо(41градуса) изсушено.

Редактирано от Nadin (12.01.2012 02:39)

V-12
lone wolf
**

#2750622 - 11.02.2011 06:42 [Re: veleka1]

Цитат:

Продуктите на АкваСорс са добри. Ние в къщи сме доволни.
Основната съставка в повечето продукти
на Аква Сорс е водораслото Афа, то е щадящо(41градуса) изсушено.

Никой не казва, че е лошо. Само че това е ХРАНА, не е лекарство. И за да има реален ефект, трябва да го консумираш като спанака примерно. Ако се продаваше на нормална цена, с едни 30-40% печалба, т.е. под 20-30 лв за килограм за крайния клиент - би било чудесно. Но при 1600 лева за кг - що не ходят да си го наврат... нали се сещаш къде!

--------------------

Редактирано от V-12 (11.02.2011 06:43)

dessyD7909
неориентиран

Регистриран: 05.03.2011
    #2761380 - 05.03.2011 10:13 [Re: veleka1]

Здравейте!
Ние също ползваме продуктите на "Аквасорс"- вече 8 години. От тогава в домашната аптечка имаме само Аналгин. Разбирам хората, които са негативно настроени към тях, защото аз самата бях такава в самото начало. Дъщеря ми е на 12 години - отгледах я с водораслите. С тях преодоляхме астма. А с настинките и вирусите се справяме по-лесно и по-бързо.

Sunnysand
неориентиран

Регистриран: 07.01.2012
Въпрос за АкваСорс
    #2863021 - 07.01.2012 12:10 [Re: dessyD7909]

Вкъщи също сме доволни от Аквасорс. Наистина вече боледуваме много по - рядко и ако се случи някой да се разболее, настинките минават за 1-2 дена. Определено цената си заслужава.

Редактирано от Nadin (12.01.2012 02:38)

V-12
lone wolf
**

#2866118 - 17.01.2012 03:13 [Re: Sunnysand]

Цитат:

Вкъщи също сме доволни от Аквасорс. Наистина вече боледуваме много по - рядко и ако се случи някой да се разболее, настинките минават за 1-2 дена...

Наистина ли? Само за 1-2 дни ви минават настинките с аквасорс? А без него се мъчите по 24 до 48 часа, нали? Хайде последният дистрибутор, регистрирал се два пъти и написал по един пост с два различни ника през ден да не си мисли, че в този форум участват идиоти, става ли?

Ако някой иска да укрепи имунната си система и организма си като цяло, бих му препоръчал далеч по-евтин и ефикасен метод, който ползвам ежедневно повече от година. Лятото си бера билки от чисти райони - жълт кантарион, мащерка, липов цвят, еньовче, равнец, лайка, подбел, метличина... От билковите магазини купувам котешки нокът, лапачо, ехинацея, маточина, жен-шен, гинко, мурсалски чай, ройбус, каркаде. Всяка вечер в един буркан от компот (1 литър) слагам по една щипка от всички билки, заливам ги с топла вода и ги оставям да се киснат до сутринта. Като стана, прецеждам получения чай, подслаждам го обилно с домашен пчелен мед и го пия вместо вода. А понеже е сладък, ожаднявам и пия още повече вода след него. Билките за месец и половина - два ми излизат около 40-50 лева и за разлика от самовнушението с милиграмите водорасли, чаят наистина помага.

--------------------

v.asenova
неориентиран

Регистриран: 21.02.2012
    #2878538 - 21.02.2012 20:44 [Re: V-12]

Здравейте! Интересувам се от продуктите на Аквасорс. Бихте ли ми споделили какъв продукт сте ползвали, доволни ли сте... Аз съм доста болнава, чувала съм хубави неща за тези продукти, но дали наистина са толкова добри?!?!?! За това искам мнение от човек който ги е използвал! Много благодаря предварително

flora
неориентиран

Регистриран: 27.06.2013
    #3307181 - 22.09.2015 10:59 [Re: dessyD7909]

Искам да кажа, че съм пила коластра на Аквасорс и не виждам никакъв ефект. Едни пари хвърлени на вятъра. Не знам за другите им продукти, но съм разочарована от това, което си купих.

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 9 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 14257

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.009 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.