ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Хомеопатия и Алтернативна медицина

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
maslinkata
неориентиран

Регистриран: 18.02.2010
Re: психически проблем
    #2735496 - 05.01.2011 20:48 [Re: V-12]

казано е : по-добре късно, отколкото никога!
миналата година, когато пуснах тази тема, бях "твърде заета" да страдам и да преследвам любовта ,за да имам възможност да прочета всичко по зададената от мен тема. и понеже в самоусъвършенстване се разрази дълга дискусия, аз писах там и с това приключих. но прочитайки това, което V12 ми е написал тук, искам да му благодаря. Искрено се надявам да успея да стана по-силна и устойчива психически и да престана да търся одобрение и "доказателство за правилността на действията си" в различните религии, постулати, притчи,книги и т.н. мнения на други хора. Понякога дълбоко в себе си съзнавам че зная кой е правилния път и въпреки това продължавам да търся одобрение отвън.

благодаря ти за написаното V12

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
V-12
lone wolf
**

Регистриран: 30.10.2009
    #2736872 - 09.01.2011 07:36 [Re: maslinkata]

Радвам се, че си по-добре, Маслинке Бил съм влюбен и зная колко е тежко, когато чувствата не са взаимни... Най-неприятното е, че независимо колко си силен, положението не зависи от теб и не можеш да направиш нищо, за да се почувстваш по-добре в момента. Дори и осъзнавайки, че това е преходно състояние, не боли по-малко. Но, за щастие, с времето отминава... И след няколко такива преживявания човек се научава, че на този свят има само едно същество, което заслужава обичта му и което ще е с него през целия му живот - самият той Всички останали са просто временни спътници, с които може да разнообразява ежедневието си, но не си струва да се привързва към тях и да влага чувства. Разбира, че не е длъжен да бъде половин човек, който търси половинката си, за да се почувства щастлив, а може да се превърне в самостоятелна, завършена и пълноценна личност. Ако щеш - в бог за самия себе си. А после... после не остава нищо значимо и съществено... Можеш да продължаваш да се забавляваш с житейските игрички - печелене на пари, правене на кариера, връзки с гаджета, приятелство, създаване на семейство, отглеждане и възпитаване на деца - но дълбоко в себе си знаеш, че те нямат особен смисъл, просто ти помагат да не скучаеш в момента. Когато попитали един дзен-учител какво е направил, след като постигнал просветлението, той отговорил: "Поръчах си чаша чай"

--------------------
Of course I'm out of my mind - It's dark and scary in there!

Редактирано от V-12 (09.01.2011 07:39)

dex
неориентиран

Регистриран: 27.03.2011
    #2773537 - 28.03.2011 17:48 [Re: maslinkata]

незнам какво точно правиш и какво ползваш но пиши на скайп svetoslav-petkov1 мога да ти помогна

homeopat
неориентиран

Регистриран: 29.09.2015
От: София
    #3397446 - 11.04.2017 12:49 [Re: dex]

Много от темите са остарели, но се посещават. Няма нови постинги. Имам опит в лечението на заболяването. Кликнете на ник-нейма ми и ми напишете лично съобщение, или звъннете по телефона.

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 7804

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.02 seconds in which 0.009 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.