ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Хомеопатия и Алтернативна медицина

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
wildside
ентусиаст

Регистриран: 05.12.2008
Re: КУРСОВЕ ПО ХОМЕОПАТИЯ
    #2664785 - 16.07.2010 11:09 [Re: teo2]

има един сайт http://whywontgodhealamputees.com/ който добре описва нещата с лечението и ролята на господ в него.

В щатите все по-често се срещат случаи, при които религиозни фанатици си губят децата от напълно лечими болести, защото решават че трябва да се молят вместо да закарат болния на лекар.

Натуропатията, трябва да си призная не я бях чувал като алтернативна медицина, но от това което прочетох съм напълно съгласен с горното мнение. И пак ти казвам - ако всички тези алтернативни медицини имат какъвто и да е ОБЕКТИВЕН доказуем ефект, най-лесното е да се направят тестове с контролни групи и да се види, при какви болести действат, при какви не действат, доколко действат въобще. Но това не се прави или когато се прави, въпросните алтернативни медици се провалят! Ако бяха по-успешни и в същото време безвредни, никой лекар не би се отказал от тях. Случаят не е такъв. Факт.

--------------------
Heaven's a distance, not a place!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Na_ra_Den
реалист
*

Регистриран: 07.10.2004
От: София, Пловдив
Re: КУРСОВЕ ПО ХОМЕОПАТИЯ
    #2703062 - 07.10.2010 11:17 [Re: D-r Kostova]

На 30 и 31 октомври в София и на 6 и 7 ноември във Варна стартира нов 4 годишен курс на обучение по класическа хомеопатия.

Курсът е в две форми редовна и за слушатели.

Завършилите пълния курс могат да се явят на изпит към департамента по хомеопатично обучение към Университет Мидълсекс в Лондон и да получат диплом бакалавър по хомеопатия.

Повече информация тук:
http://www.psiholis.com/homeopathy_school.htm

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 26906

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.089 seconds in which 0.077 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.