ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Хомеопатия и Алтернативна медицина

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
D-r KostovaМодератор
заслужил ветеран

Регистриран: 12.04.2001
От: Варна
КУРСОВЕ ПО ХОМЕОПАТИЯ
    #744907 - 21.04.2005 14:24

БЪЛГАРСКО ХОМЕОПАТИЧНО ОБЩЕСТВО
член на ECCH
започва нов курс по КЛАСИЧЕСКА ХОМЕОПАТИЯ
Програмата е съобразена с изискванията на ECCH и LICH
Първият семинар ще се проведе на 23 и 24 април
Инф. и записвания в офиса на Сдружението:
Сф, ЖК "Света Троица" бл. 309, ап 72
тел. 822 92 46
e-mail: bg.homeopathy@abv.bg
office@bghomeopathy.org
http://bghomeopathy.org
както и на самия семинар

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
D-r KostovaМодератор
заслужил ветеран

Re: КУРСОВЕ ПО ХОМЕОПАТИЯ
    #757753 - 30.04.2005 12:24 [Re: D-r Kostova]

European School of Homeopathy –
your best navigation in the profession
Ви кани на

Международен семинар и клинично обучение

с проф. д-р Аджит Кулкарни

Директор на Хомеопатичния изследователски институт, Сатара,Индия

25 юни – 2 юли 2005г

България, Хотел “САТУРН”, Слънчев Бряг

Морето и плуването ще освежат Вашето тяло, а знанията ще оживят и просветлят ума и душата Ви.

Програма на СЕМИНАРА: 25-29.06.05

Птиците в хомеопатията

Семейството на рибите

Манганова група

Киселините като група

Групата на алкалните земни елементи

Езикът на тялото

Клинични аспекти при снемането на случай
Комуникативни умения и техники на интервю

Гневът и тревожността от гледна точка на тоталността

Интеркурентни предписания

Миазми: приложение в практиката

Връзка между лекарствата в Материя Медика и сравнителен анализ на лекарствата

Power point презентации, случаи на живо и на видео и много изненади ще насочат ума Ви към нови начини на мислене

КЛИНИЧНО ОБУЧЕНИЕ 30.06 – 2.07.2005 – работа с пациенти пред група и анализ на случая в групата от проф. Кулкарни. През 2004 г. подобно обучение бе проведено в Тел Авив и София. Всички участници изразиха своето удовлетворение и желание отново да бъде организаран подобен стаж.

Участието в клиничното обучение е възможно само след предварително записване

Проф.д-р Аджит Кулкарни е известен в международен мащаб преподавател по хомеопатия, автор на няколко книги по материя медика и на студии върху езика на тялото. От 20 години той практикува и преподава хомеопатия. За него успехът не е чудо, което се случва за една нощ, а резултат на дългогодишен упорит труд и общуване с майстори на хомеопатията като д-р Таркас.

Обширните познания на проф. Кулкарни по езика на тялото, съчетани с комуникативните умения и техники на водене на интервю, правят снемането на случая много оживено и продуктивно. Неговите анализи се невероятно интересни и поразяват с дълбочината на разбиране на Материя медика и пациентите. Различните гледни точки към един и същи пациент, приложната психотерапия по време на снемането на случая и в края на интервюто, уменията му да се борави с ММ и реперториума, ще ни позволят плавно да се потопим в дълбините на хомеопатичния световен океан.

Той винаги споделя с желание своите знания, а желанието му да учи, израства и да бъде перфектен в професията заслужават да бъдат високо оценени.

ЕЗИК: Лекциите ще се изнасят на английски език със симултантен превод на български и руски език.

ТАКСА УЧАСТИЕ:

СЕМИНАР

160лв преди 03.06.05 185лв след 03.06.05

Студенти: 140лв преди 03.06.05 165 лв. след 03.06.05

КЛИНИЧНО ОБУЧЕНИЕ: 3 дни – 150 лв, 1 ден – 60 лв.

Ние вярваме, че знанието расте само когато се споделя. Присъединете се към нас и нека заедно израстнем в професията.

д-р Дора Пачова Роман Бучименски, MSc

Stahlgewitter

Регистриран: 06.08.2005
    #903786 - 06.08.2005 13:12 [Re: D-r Kostova]

Надявам се повече хора да се занимават с хомеопатията! Тя е доказана от хилядолетия,за разлика от вредните фармацевтични продукти(наложени от Рокфелеровите пари).Фармацевтичните продкути не правят нищо съществено освен да те прехвърлят от една болест,в друга...

D-r KostovaМодератор
заслужил ветеран

#923264 - 19.08.2005 22:45 [Re: D-r Kostova]

Семинар, София – 4, 5 и 6 ноември
9 - 18 ч.

Д-р ДЖАВАХАР ШАХ отново в България

Програма на семинара:
Първи ден: Астма, лечение на астма, видеослучаи.
Втори ден: Поведенчески и психиатрични нарушения, видеослучаи.
Трети ден: Малките реперториуми - Кнер. Случаи на напреднали патологии. Лекарства. Видеослучаи.

Такси за записване:
До 14 октомври: 50 Евро
За членове на хомеопатичното общество: 40 Евро
След 14 октомври: 55 Евро
За членове на хомеопатичното общество: 45 Евро
Такса за един ден: 20 Евро

Отстъпки за групи
• над 10 души – 10 %
• над 20 души – 15 %

За подробности и записвания:
Хомеопатично общество, тел. 02/8229246
Email: bg.homeopathy@abv.bg

D-r KostovaМодератор
заслужил ветеран

#1032346 - 09.11.2005 09:00 [Re: D-r Kostova]

Вестник "Хомеопатия за всички"

Поради продължаващия интерес, редакцията на в. "Хомеопатия за всички" ще организира курсове за пациенти всеки месец. Целта е да се научите да се самолекувате с хомеопатия, но и да знаете кога да спрете и да потърсите компетентна помощ. Мотото на курса е

КАК ДА СЕ САМОЛЕКУВАМЕ С ХОМЕОПАТИЯ И ДОКОГА

Хорариумът е 20 часа/месечно. Цена - 60 лв
малки групи, вечер и възможност за събота и неделя.

За информация и записвания:
02 8518557; 02 862 45 97; 0898246283- Екатерина Чамурлийска

zdravi4
неориентиран

Регистриран: 24.09.2005
    #1069111 - 06.12.2005 07:43 [Re: Stahlgewitter]

ИНТЕРЕСУВА МЕ ТЕЗИ КУРСОВЕ ПО ХОМЕОПАТИЯ САМО ЗА МЕДИЦИНСКИ ЛИЦА ЛИ СА.

D-r KostovaМодератор
заслужил ветеран

#1069234 - 06.12.2005 10:05 [Re: zdravi4]

тези които са към хомеопатично общество са и за немедици

The Queen
Нова на престола

Регистриран: 13.01.2006
    #1118855 - 16.01.2006 11:07 [Re: D-r Kostova]

А във Варна няма ли да има някой и друг такъв курс? Много ми е необходим като за немедицинско лице.

--------------------
Не съм достатъчно голям лицемер, за да се харесам на всички!

Hamaelleon

Регистриран: 16.10.2004
От: София
    #1136750 - 27.01.2006 19:51 [Re: The Queen]

18 март 2006

ЗАПОЧВА НОВ 2-ГОДИШЕН КУРС

за обучение на хомеопати.

Семинарите се провеждат в Лесотехнически университет (Студентски град)

За подробности и записвания:

Хомеопатично общество: тел. 02/8512348

E mail: bg.homeopathy@abv.bg

-----------

Това го изкопирах от сайта на хомеопатичното общество: http://www.bghomeopathy.org/bg/news_bg.php

-----------

Този курс ще е 7-ми по ред. Програмата на започналия през април 2005 6-ти курс можете да видите тук:
http://www.vlkomarov.info/sc/125.htm

-----------

Успех!

--------------------
www.date-dreaming.com www.vlkomarov.info www.myastrodata.com

Нерегистриран

#1539659 - 05.12.2006 13:39 [Re: D-r Kostova]

D-r KostovaМодератор
заслужил ветеран

#2052270 - 06.03.2008 20:55 [Re: D-r Kostova]

В НАЧАЛОТО НА ЕДНА ГОДИНА, ПРЕЗ КОЯТО Е ОТРУПАН, КАКТО НИКОГА ДОСЕГА, С АНГАЖИМЕНТИ КАТО ЛЕКТОР, СЛЕД СЕРИЯ ОТ СУПЕРУСПЕШНИ СЕМИНАРИ В САЩ, “РАЗПРОДАДЕНИ” ДАЛЕЧ ПРЕДИ НАЧАЛОТО ИМ, ФРАНС ВЕРМЮЛЕН С ПРИСЪЩОТО СИ БЛАГОРОДСТВО НА СЪВЪРШЕН ДЖЕНТЪЛМЕН ПРИЕ ЛЮБЕЗНАТА ПОКАНА ОТ БЪЛГАРИЯ ДА ГОСТУВА НА БЪЛГАРСКИТЕ ХОМЕОПАТИ.
ТОЙ ЩЕ БЪДЕ СРЕД НАС ОТ 21 ДО 23 МАРТ 2008.

ОТЗИВЧИВОСТТА И НЕПОСРЕДСТВЕНОСТТА НА ФРАНС ВЕРМЮЛЕН НИ ДАВАТ УНИКАЛНАТА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ВИДИМ И ЧУЕМ ЕДИН ОТ НАЙ-ГОЛЕМИТЕ КАПАЦИТЕТИ НА СЪВРЕМЕННАТА ХОМЕОПАТИЯ, НАМИРАЩ СЕ В ЗЕНИТА НА НЕВЕРОЯТНИЯ СИ ТВОРЧЕСКИ ПОТЕНЦИАЛ!

ИМА ЛИ НЕЩО ПО-ЕСТЕСТВЕНО ЗА ВСЕКИ ПОСВЕТИЛ СЕ НА ХОМЕОПАТИЯТА БЪЛГАРИН ОТ ТОВА ДА НАПРАВИ ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО, ЗА ДА ВИДИ С ОЧИТЕ СИ ФРАНС ВЕРМЮЛЕН – БЕЗСПОРЕН АВТОРИТЕТ, КАКЪВТО ИДВА В БЪЛГАРИЯ ВЕДНЪЖ НА НЯКОЛКО ГОДИНИ?!
МОЖЕ ЛИ ИСТИНСКИ ВЛЮБЕНИЯТ В ПРЕКРАСНОТО СИ ИЗКУСТВО ХОМЕОПАТ ДА СИ ПОДНЕСЕ ПО-ЧУДЕСЕН ПРОЛЕТЕН ПОДАРЪК ОТ ТОЗИ – ДА ПОСРЕЩНЕ ПЪРВА ПРОЛЕТ С ФРАНС ВЕРМЮЛЕН!

НИЕ ОТ “ХОМЕОХЕЛП – БЪЛГАРСКОТО ХОМЕОПАТИЧНО ИЗДАТЕЛСТВО” И ЦЕНТЪР “ХОМЕОПАТИЧЕН ФОРУМ” ПОДГОТВИХМЕ ВСИЧКО ЗА СЕМИНАРА – ЗА ВАС, СКЪПИ КОЛЕГИ И СЪМИШЛЕНИЦИ, ОСТАНА САМО ДА СЕ ЗАПИШЕТЕ И ДА СЕ ПОДГОТВИТЕ ПРАЗНИЧНО.
НИЕ, ОТ СВОЯ СТРАНА, ЩЕ СЕ ПОСТАРАЕМ ДА СЕ ЧУВСТВАТЕ СПЕЦИАЛНИ.
САМО НА СЕМИНАРА НА ФРАНС ВЕРМЮЛЕН ВИ ОЧАКВА ФЕСТИВАЛ НА ХОМЕОПАТИЧНАТА КНИГА.
!!! ЩЕ ПРИСЪСТВАТЕ НА ПРЕМИЕРАТА НА ПЪРВИ ТОМ НА “СПЕКТРУМ МАТЕРИЯ МЕДИКА” ОТ ФРАНС ВЕРМЮЛЕН НА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК – “MONERA/ЕДНОКЛЕТЪЧНИ” – И ЩЕ МОЖЕТЕ ДА Я ПОЛУЧИТЕ НЕ САМО С АВТОГРАФ НА АВТОРА, НО И С 10% ОТСТЪПКА ОТ РЕАЛНАТА Й ЦЕНА!
!!! ЩЕ ИМАТЕ УНИКАЛНАТА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ПРЕДПЛАТИТЕ СЪС ЗНАЧИТЕЛНА ОТСТЪПКА ОТ РЕАЛНАТА МУ ЦЕНА ПЪРВИЯ ШЕДЬОВЪР НА РАДЖАН ШАНКАРАН, ИЗДАВАН ОТ “ХОМЕОХЕЛП” – “THE SENSATION IN HOMEOPATHY/УСЕЩАНЕТО В ХОМЕОПАТИЯТА”!
!!! ПЪРВИ ЩЕ МОЖЕТЕ ДА ДЪРЖИТЕ В РЪЦЕ ДЪЛГООЧАКВАНОТО ВТОРО ИЗДАНИЕ НА “ХОМЕОПАТИЧНА ПСИХОЛОГИЯ” ОТ ФИЛИП БЕЙЛИ!
!!! ЩЕ БЪДЕТЕ СРЕД ПЪРВИТЕ, КОИТО ЩЕ ИМАТ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА ЗАКУПЯТ И ДА ПОРЪЧАТ ЕДНИ ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ ХОМЕОПАТИЧНИ КНИГИ, ОТПЕЧАТВАНИ НА АНГЛИЙСКИ И РУСКИ ЕЗИК – ПРОИЗВЕДЕНИЯТА НА ФРАНС ВЕРМЮЛЕН, РАДЖАН ШАНКАРАН, ДЖАЙЕШ ШАХ, МАСИМО МАНДЖАЛАВОРИ, ЯН ШОЛТЪН, ДИДИЕ ГРАНЖОРЖ, ДЖУДИТ РАЙХЕНБЪРГ, ЕДУАРД УИТМЪНТ, БЬОРИКЕ, КЕНТ, ПИТЪР ЧАПЪЛ, МАРГАРЕТ ТАЙЛЪР И МНОГО, АМА МНОГО ДРУГИ – И ТО НА ЦЕНИ, ВСЕ ЕДНО ГИ КУПУВАТЕ ДИРЕКТНО ОТ ИЗДАТЕЛСТВАТА!

АКО ВЕЧЕ СТЕ ВЗЕЛИ ЕДИНСТВЕНОТО ЧЕСТНО СПРЯМО ВАС РЕШЕНИЕ,
ЕТО И НАШИТЕ КООРДИНАТИ:
“ХОМЕОХЕЛП” – 058/838 236; 0886 325 905; e-mail: homeohelpbg@gmail.com
ЦЕНТЪР “ХОМЕОПАТИЧЕН ФОРУМ” – 02 851 85 57; 0898 246 283; e-mail: acacia@abv.bg

МЯСТО ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА СЕМИНАРА, ТЕМИ, ТАКСИ И ДРУГИ ПОДРОБНОСТИ:
homeohelp.eu и homeopathyfor.us

passerby
неориентиран

Регистриран: 10.08.2008
От: София
Център "Хомеопатичен форум" организира
    #2170030 - 10.08.2008 23:49 [Re: D-r Kostova]

2-годишно следдипломно обучение по системата на д-р Раджан Шанкаран.
Ще бъдат показани десет видеосеминара на д-р Раджан Шанкаран, съдържащи над 30 случая. Раджан сам представя новия си метод - Vital sensation - и той е не само изключителен хомеопат, но и обаятелен и харизматичен преподавател.

Първият видеосеминар ще се състои на 4 и 5 октомври 2008 г.

Не пропускайте това презизвикателство на духа. Раджан ни качва директно на 7 ниво.

ИЗТОЧНИКЪТ ГОВОРИ!

подробности тук
http://www.homeopathyfor.us/index.php?catid=1&subcat=&page=1&id=159

homeohelp
приятел

Регистриран: 15.02.2008
От: Добрич
Европейска Хомеопатична Лятна Школа с д-р Динеш Чохан
    #2394770 - 09.06.2009 09:58 [Re: passerby]

Европейска Хомеопатична лятна Школа стартира с 5-дневен семинар от 30 август до 3 септември с основен лектор д-р Динеш Чохан - един от най-близките сътрудници на д-р Шанкаран.

Освен възможността най-после и българските хомеопати да започнат системно изучаване на Sensation Метода, семинарът ще включва и други събития, които ще го направят пръв по рода си в България.

Възможности за записване с отстъпка - до 30 юни.
Подробна информация може да получите от http://homeohelp.eu.

wildside
ентусиаст

Регистриран: 05.12.2008
    #2663781 - 15.07.2010 00:19 [Re: D-r Kostova]

престанете да лъжете хората и продавате вода и проповядвате псевдонаука.

Пласибото не трябва да струва пари, камо ли пък да се взимат пари за преподаване на ползването му!

--------------------
Heaven's a distance, not a place!

teo2

Регистриран: 01.05.2010
    #2664056 - 15.07.2010 13:54 [Re: wildside]

Хомеопатията е лекувала, но все пак тя по принцип е била най-подходяща за лечение и профилактика на по-леки(-те) заболявания, такива като: настинка, хрема, и пр., но определено винаги е била по-безвредна от фармацефтичната традиционна медицина, и точно това е една от силните и страни.
И защо примерно най-разпространените хомеопатични таблетки, произвеждани(-те) от BOIRON, да са вода или лъжа, или псевдо лекарства?! Но сигурно е имало и не-малко от онези, които са правили луди пари чрез (практикуване(-то) на) спекулативна(-та) хомеопатия.

wildside
ентусиаст

#2664267 - 15.07.2010 17:52 [Re: teo2]

лекува леките оплаквания и болежки именно защото са такива - ЛЕКИ. Лекува със силата на внушението - т.е. пласибо ефект! Няма как да е вредна, като на пациентите се дава ... как да го кажа ... "разредена" вода. Въпросът е дали е по-полезна от стандартната медицина.

Което води и до въпроса за алтернативната медицина - ако беше успешна, тая дума "алтернативна" просто щеше да отпадне и да се води МЕДИЦИНА. Проблемът на всички тея методи и шарлатании е един единствен - това са практики, които или не са тествани в съответствие с нормите и методите на науката с контролни групи, ясно показващи ефекта или липсата на такъв, или са били тествани И СА СЕ ПРОВАЛИЛИ при тези тестове. Точно и просто.

--------------------

teo2

#2664342 - 15.07.2010 19:31 [Re: wildside]

Човеците си имат всякакви, дори и силни/мощни, методи за лечение, но ако трябва наистина да сме истинни, само Господ Бог предлага 100% съвършенно Лечение. Например, Натуропатията е алтернативна медицина, но пък е най-мощният и дълбок човешки метод за профилактика и лечение на повече болести отколкото, която и (да е) друга човешка медицина. А хомеопатията е по-скоро превантивна медицина, дори по-скоро профилактична, иначе, както и в предишният си отговор обясних, не е само с "разредена вода", но има и таблетки(например тези на компанията BOIRON), които никак не са разредени, но съдържат най-качествени и пречистени ингредиенти. Но, както вече поясних, ако трябва да бъда съвсем Истинен и Откровен, само самият истински Господ Бог на Доброто предлага винаги 100% съвършенно и пълно/трайно Лечение при всяка една болест и всеки един здравословен проблем. А, иначе, сигурно е имало доста хомеопатични шарлатани, с разните (там), както ти ги наричаш, "разредени(или голи) води".

Си Ди
гаргойл

Регистриран: 13.01.2004
    #2664417 - 15.07.2010 21:27 [Re: teo2]

Цитат:

А хомеопатията е по-скоро превантивна медицина, дори по-скоро профилактична, иначе, както и в предишният си отговор обясних, не е само с "разредена вода", но има и таблетки(например тези на компанията BOIRON), които никак не са разредени, но съдържат най-качествени и пречистени ингредиенти.

http://www.homeopathybg.org/pharmacist/production.html
Линка е за твоя информация - обърни внимание на т.нар. "динамизация"

Иначе хомеопатията НЕ Е превантивна медицина - претендира да си е съвсем редовна такава :
http://www.homeopathy-gelian.com/bg/what_is_homeopathy.php
Парадоксално е, че понякога /сякаш/ има ефект, само дето не се знае кое всъщност е подействало и това последното го казвам съвсем отговорно..

ПП Стига си тикал в носа на хората "натуропатия, та натуро патия" - напиши го на БЪЛГАРСКИ!
Нарича се на български ПРИРОДОЛЕЧЕНИЕ !!!! Имаме си традиции, които никак не са за пренебрегване!
Лошото му е, че колкото "претенденти", толкова и разновидности, и са възможни злоупотреби...

Най-общото легално обяснение за "натуропатия", което намерих, е:
"Натуропатите използват широк кръг от природни средства като контрол на храненето, прием на билкви препарати и различни видове физиотерапия, например хидротерапия, подбрани в зависимост от индивидуалните потребности на човека."

Не че имам нещо против здравословното хранене, или отричам значението му - напротив!!!
Това какво, как и кога ядем е много важно и е основа на живота ни, както и подпомага лечението, когато това се наложи, защото организмът ни наистина е самоподдържаща се ситема, но истината е, че не трябва да се противопоставя на медицината.
Между другото, голяма част от лекарствата са въз основа на екстракти от билки, или пък диетата е жизненоважна част от терапията, предписана от специалиста!

Хората, било поради неграмотност, било поради ниска култура, било поради доверчивост, са тези, които злоупотребяват с лекарствата или се самолекуват, което е и истински бич, ядат боклуци, имат вредни за тях навици и т. н. и т.н. и т.н.

Ето една старичка статия, която е пример за това, което имам предвид с горенаписаното:
http://www.protos.bg/diabet/vd/i69/vd_i69_03.html

Редактирано от Си Ди (15.07.2010 22:20)

teo2

#2664443 - 15.07.2010 21:58 [Re: Си Ди]

От много километри си личи че дрънкаш каквото ти "скимне", но най-вече обичаш да противоречиш, а не да обясняваш нещата според реалната полза. Въобще не смятам да защитавам хомеопатията, но все пак не смятам и да ръся лъжи по неин адрес. Отношението ми е същото и когато става дума за Натуропатията, просто си личи че ти не си от онези, които имат достатъчно дълъг практически опит с нея, но признавам че тя е алтернативен път за лечение, т.е. тогава когато поради някакви причини Господ Бог не изцелява човека, тогава той(човека) може да си помогне с Натуропатия, или с друг алтернативен метод от безгрешните.
Защо ли този, вашият "род" (хора), обича да ходи винаги по ръба от външната страна на Истината?, що за мания е това?!

Си Ди
гаргойл

Регистриран: 13.01.2004
    #2664452 - 15.07.2010 22:03 [Re: teo2]

Човек вижда нещата такива, каквито иска и очаква да види..
Жив и здрав!

--------------------
"Ако някой ден пак имаш нужда от помощ, ако изпаднеш в беда и някой трябва да ти подаде ръка, за да те измъкне...Моля те, не се колебай, а веднага върви по дяволите.. "

Редактирано от Си Ди (15.07.2010 22:26)

wildside
ентусиаст

#2664785 - 16.07.2010 11:09 [Re: teo2]

има един сайт http://whywontgodhealamputees.com/ който добре описва нещата с лечението и ролята на господ в него.

В щатите все по-често се срещат случаи, при които религиозни фанатици си губят децата от напълно лечими болести, защото решават че трябва да се молят вместо да закарат болния на лекар.

Натуропатията, трябва да си призная не я бях чувал като алтернативна медицина, но от това което прочетох съм напълно съгласен с горното мнение. И пак ти казвам - ако всички тези алтернативни медицини имат какъвто и да е ОБЕКТИВЕН доказуем ефект, най-лесното е да се направят тестове с контролни групи и да се види, при какви болести действат, при какви не действат, доколко действат въобще. Но това не се прави или когато се прави, въпросните алтернативни медици се провалят! Ако бяха по-успешни и в същото време безвредни, никой лекар не би се отказал от тях. Случаят не е такъв. Факт.

--------------------

Na_ra_Den
реалист
*

Регистриран: 07.10.2004
От: София, Пловдив
    #2703062 - 07.10.2010 11:17 [Re: D-r Kostova]

На 30 и 31 октомври в София и на 6 и 7 ноември във Варна стартира нов 4 годишен курс на обучение по класическа хомеопатия.

Курсът е в две форми редовна и за слушатели.

Завършилите пълния курс могат да се явят на изпит към департамента по хомеопатично обучение към Университет Мидълсекс в Лондон и да получат диплом бакалавър по хомеопатия.

Повече информация тук:
http://www.psiholis.com/homeopathy_school.htm

Страници: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 28656

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.011 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.