ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Бизнес и Икономика » Финансови борси, Инвестиции

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
simtod
неориентиран

Регистриран: 18.01.2006
Re: 10 000 lv !?riskuwai-----
    #1122535 - 18.01.2006 12:35 [Re: Aли]

What is Forex trading?

Forex (Foreign Exchange) is the name given
to the direct access trading of foreign
currencies. With an average daily volume
of $1.4 trillion, Forex is 46 times larger
than all the futures markets combined and,
for that reason, is the world's most liquid market.

With its industry-leading platform, Marketiva allow
you to start trading in Forex market with as little
as $1! Due to their strict lot specifications, most
of other Forex brokers require at least $500 to start with.

www.marketiva.com/?gid=2730

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
lucknetman
неориентиран

Регистриран: 08.01.2006
Уважаеми Г-н Император !!!
    #1123257 - 18.01.2006 20:54 [Re: Императорът.]

Цитат:

Печеля различно - по време на най-големите възходи и по няколкостотин кинта на ден.

Много-много искам да ти повярвам /предполагам, че и ти би искал/ като по този начин ще защитиш всичките си 727 мнения в толкова разнообразни области като :Художествена литература, философия, изобразително изкуство, фотография фондова борса... /справка - твоят профил/ ЕТО какво ти предлагам :
Напиши конкретно/стъпка по стъпка как точно спечели няколкостотин лева 1.Какво купи? 2.От кого? 3.Чрез какво? Колко? Кога? Как продаде? На кого? Ей такива на- простички въпросчета, на които е добре да се дадат конкретни отговори с конкретни имена и стойности. ЗАЩО ЛИ ? Ами много просто - защото в Интернет си едновременно неповторим поет, уникален художник, велик философ, перфектен актьор, карате инструктор, доктор, животновъд и естествено МЪДЪР ФИНАНСИСТ и съветник на най-богатите баровци /широко се усмихвам/ аз съм с икономическо образование и вярвай ми ще те разбера спокойно можеш да използваш тази терминология, ако разбира се имаш ДОСТОЙНСТВО и изпълниш молбата ми! Ако ли не - по-добре не се включвай с общи /философски/ приказки по професионални теми/приятелски съвет/

Императорът.
акула с добро сърце

Регистриран: 09.05.2005
От: Западна София
Re: Уважаеми Г-н Император !!!
    #1123336 - 18.01.2006 21:39 [Re: lucknetman]

Цитат:

Цитат:

Печеля различно - по време на най-големите възходи и по няколкостотин кинта на ден.

Много-много искам да ти повярвам /предполагам, че и ти би искал/ като по този начин ще защитиш всичките си 727 мнения в толкова разнообразни области като :Художествена литература, философия, изобразително изкуство, фотография фондова борса... /справка - твоят профил/ ЕТО какво ти предлагам :
Напиши конкретно/стъпка по стъпка как точно спечели няколкостотин лева 1.Какво купи? 2.От кого? 3.Чрез какво? Колко? Кога? Как продаде? На кого? Ей такива на- простички въпросчета, на които е добре да се дадат конкретни отговори с конкретни имена и стойности. ЗАЩО ЛИ ? Ами много просто - защото в Интернет си едновременно неповторим поет, уникален художник, велик философ, перфектен актьор, карате инструктор, доктор, животновъд и естествено МЪДЪР ФИНАНСИСТ и съветник на най-богатите баровци /широко се усмихвам/ аз съм с икономическо образование и вярвай ми ще те разбера спокойно можеш да използваш тази терминология, ако разбира се имаш ДОСТОЙНСТВО и изпълниш молбата ми! Ако ли не - по-добре не се включвай с общи /философски/ приказки по професионални теми/приятелски съвет/

Нямаш проблеми, мамка му !!!
1.Пазарувам само акции на качествени компании, или много-много подценени такива - от доста време постъпвам тъй.
2.От кого? Самият факт, че задаваш такива въпроси показват, че може да имаш 8 дипломи за икономически образования, ама от фондови борси не разбираш. Клиентите са анонимни - можеш да разбереш най-много инвестиционният посредник, който ги представлява.
3. Как чрез кого - ами чрез брокерите ми - моите са Еврофинанс. Или ти, драги ми приятелю, мислеш, че човекът може ей-така да си отиде в централата на БФБ и да почне да пазарува?
4.Колко, колко - различно - няма да взема да ти цитирам какви пакети имам. Може би искаш и ключът от сейфът ми? (както казваше Остап Бендер). Все пак мога да ти кажа приоритетните ми компании - Албена (пазарувал съм ги на 6-6.5 кинта, сега са по 81) ХЕС (купени по 3 кинта, днес стигнаха 82, ако не се лъжа) М+С ( купени 25-29, сега 145), Момина крепост (купени 1.2, сега около 14) и т.н.
5. Кога? Различно - от около 6 години досега главно пазарувам.
6. Продавам рядко - по същата схема. Избягах например част от непубличните си дружества - регистрирайки нелоши печалбички - напримерно пакет акции от Бороспорт - купени по 27 стинки, продадени по 4 кинта, пакет от Пауталия турс - напазарувани по 2 стинки, шитнати по 90 ( 4500% печалба, не е зле, нали? ) и т.н. Но важните, ценни акции - като изброените в точка 4 НЕ ГИ ПРОДАВАМ - защото знам, че цените им ще растат още и още, особено след влизането ни в ЕС.
7. На кого? Вече обясних, че крайните клиенти са анонимни.

Това че пиша поезия, трилъри, че рисувам секси (както сам призна), че се занимавам со фотография и имам нужните за всеки човек медицински познания (а за някои неща и по-големи от докторските) и имам научна степен по философия според теб трябва да означава че съм финансов идиот като 96,8% от българите ли?
Карате инструктор, животновъд и актьор не съм и не съм казвал че съм. Вярно е, че обичам да гледам Джеки Чан, и Междузвездни войни и други филми, както и да ям прасета, но какво от това?

Ако имаш други въпроси, мамка му, нямам против да ги изслушам, да.

--------------------
Съществуването на цялостно битие е невъзможно без Човекът.

Редактирано от Императорът. (18.01.2006 21:42)

Императорът.
акула с добро сърце

Re: Уважаеми Г-н Император !!!
    #1123349 - 18.01.2006 21:45 [Re: lucknetman]

А дали ще ми повярваш - това си е лично твоя работа - мене честно казано ми е все тая дали ще ми...
Да.

--------------------

Aли

Регистриран: 21.10.2004
Re: 10 000 lv !?riskuwai-----
    #1123350 - 18.01.2006 21:46 [Re: simtod]

Прочетох този странен текст.
Не разбрах, защо го написа на английски?
В същност каза нещо и нищо

lucknetman
неориентиран

Регистриран: 08.01.2006
О.К Бате - печелиш!
    #1128522 - 22.01.2006 18:45 [Re: Императорът.]

Ще ми трябва време да проверя данните, които си поместил, но това ми звучи някак по-конкретно от предишните пост-ове.
Е надявам се не си се обидил на провокацията ми, но наистина се начетох на измислици - премислици в др. теми. А за икономическото образование си напълно прав - не струва. Почвам да чета сериозно /преди месец завърших УНСС / Аиде като се подготвя по темата ще напиша нещо

Императорът.
акула с добро сърце

Re: О.К Бате - печелиш!
    #1128738 - 22.01.2006 22:00 [Re: lucknetman]

Човече, ако мислиш, че тия 75% печалба на БФБ за миналата година са някакво нечовешко постижение, грешиш.

--------------------

zak
пада другарят

Регистриран: 28.07.2004
Re: АКО ИМАТЕ 10 000 ЛВ. ???
    #1133779 - 26.01.2006 01:15 [Re: lucknetman]

Изпий ги – инак няма полза – както казва един приятел – не си ли го забучиш на вилицата или на оная работа – нищо не остава

zak
пада другарят

Регистриран: 28.07.2004
Re: АКО ИМАТЕ 10 000 ЛВ. ???
    #1133786 - 26.01.2006 01:22 [Re: lucknetman]

Сега – сериозно – имам един приятел, дето преди година търсеше инвестиция от порядъка на 5 000 лв. и не намери де – възвращаемостта беше от 2.5 пъти на горе след половин година. Ставаше въпрос за лабораторна техника за училищата, със необходимия софтуер към нея – човека си ги произвежда сам работите и може да има добър доход, ако му се помогне малко. Всичко се прави за износ и пазар си има, ама не му стигат парите за да започне.
Ако те интересува мога да го питам дали още му трябват пари.
Можеш и на лични да ме търсиш – не съм измамник – ако искаш можеш да разпиташ – познават ме доста хора.

jim_beam
Много рядко в България
**

Регистриран: 26.06.2005
От: Zimbabwe
Re: О.К Бате - печелиш!
    #1151121 - 07.02.2006 12:56 [Re: Императорът.]

75% на година е доста добре,макар,че има такива с доста повече-до 1000% съм виждал.както казваш за консервативен инвеститор не е зле.
още нещо не разбрах тези инвестиции(императора) в акции,фондове или други банкови форми си ги направил?защото при само акции няма консервативни участници-риска да изгубиш всичко е огромен.

и още един въпрос : при покупка чрез брокер на бг-борса какви комисиони се заплащат и въобще как функционира?
в зап. европа например при най-добрите акцийни фондове таксите стигат до над 7% при покупката.
е благодаря предварително!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Дон Кихот, tanariil 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: **
Брой показвания: 12115

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.166 seconds in which 0.152 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.