ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Бизнес и Икономика » Финансови борси, Инвестиции

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
kfm

Регистриран: 12.06.2013
Re: Какво се случва с KFM Capital Investments?/само за договорни партньори
    #3070238 - 06.07.2013 10:51 [Re: kfm]

Илиан Илков
Вместо регистрация, когато пиша тук ще започвам с името си. Аз лично на 16-17 юли съм съгласен и готов за среща, на която да обсъдим какво да правим. Разбрах, че искали някаква отсрочка до септември, за да платят парите. От опит знам и съм почти сигурен, че това е стар трик, с който да си дадат време и да се покрият тотално. Пък и ако стартираме процедура със съдебен иск, тя така или иначе до септември няма да е приключила, така че нищо не губим - ако случайно изплатят парите през септември, просто ще има споразумение по процедурата и ще бъде прекратена. Но иначе губим ценни 2 месеца, след които може изобщо вече да нямаме възможност да направим нещо. Това е моето мнение

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
kfm

#3071480 - 11.07.2013 12:53 [Re: kfm]

Здравейте, г-н Илков!
Напълно споделям мнението Ви!

Когато открих форума, предполагах че ще има по-голям интерес, инициативност и диалогичност от страна на участниците в партньорското споразумение, но засега явно сме само двамата с Вас, или може би трима. Остава да се уговорим за срещата. Ако нямате нищо против, предпочитам това да стане лично, за да не обменяме данни в публичното пространство. Може да ми пишете на e-mail'а от профила - ibmthinkpad@abv.bg , на който да се уточним кога и къде да се срещнем; може да разменим и телефонни номера, ще се свържа веднага с Вас.

Ако междувременно се появят и други желаещи - ще се радваме да се присъединят към нас! Ако не ТУК, може да ми пишете на горния e-mail. Остава отворено предложението ми да координирам организирането на обща среща, в която да участваме колкото може повече от нас!

ПОЗДРАВ !

arliani
неориентиран

Регистриран: 11.07.2013
    #3071501 - 11.07.2013 14:02 [Re: kfm]

Здравейте. Аз съшо бих се присъединила към вас само кажете дата,място и часи съм там. Нямам никакво намерение на оставя нещата така!

kfm

#3071544 - 11.07.2013 17:13 [Re: arliani]

Привет arliani, радваме се, че се присъединяваш към нас
Срещата ще бъде следващата седмица, вероятно между 15 и 17 юли. Очаквам да се свържа с г-н Илков за по-конкретна уговорка, след което веднага ще те информирам. Може да ми пишеш на ibmthinkpad@abv.bg, да оставиш някакъв телефон за връзка с теб, или просто да проверяваш в този форум за точните дата,място и час на срещата. Веднага щом се уговорим ще я напиша, за да може да дойде всеки, който желае!
Поздрав!

kfm

#3072033 - 13.07.2013 16:23 [Re: kfm]

Spored men skoro proverkata na kfm ste svurshi i investiciite ni 6te budat vurnati.

dog
неориентиран

Регистриран: 16.09.2013
Re: Какво се случва с KFM Capital Investments?
    #3089385 - 16.09.2013 01:03 [Re: kfm]

Пиша за последен път в този форум. Не се получи почти нищо от него, много малко хора се включиха, на всичкото отгоре от различни градове и нямаше как да се срещнем. Съжалявам за този наивен народ, който се доверява и вярва сляпо на всякакви мошенници и пладнешки обирджии като Даскалов, явно това ни е съдбата.
Обръщам се към Даскалов - сигурен съм, че и той ще попадне тук, ако вече не го е направил. Борисе, Даскале - защо по този начин? Вярно, че заплатите на учителите са малки , но защо така? Винаги съм се чудил как спи човек, след като е ограбил толкова много хора, изобщо - как се чувства. Но явно когато съвестта е "прегоряла" - всичко е наред. Поне засега. Какво те чака оттук нататък? Нищо съществено. Ако останеш тук и успеят да те открият - някое друго привикване в полицията, някое друго дело може би - ти си опитно момче, ще се оправиш. Ако си тръгнеш от тази държава - тогава ще се отървеш от всякакви съдилища, и ще си живееш честито и спокойно дълги, дълги години, до дълбока старост....
Само не знам как ще се отървеш от един друг съд, пред когото всички ще застанем рано или късно - съдът, на който съдия е самият Създател на Вселената. А Той е неподкупен и съди справедливо! Как ще се оправдаеш тогава, какво ще кажеш...?
Спирам дотук. Мога още много да пиша, но не искам да конкурирам Паисий Хилендарски. Който между впрочем би се обърнал в гроба, ако знаеше, че в този народ някога ще се родят мерзавци като Даскала!
И още нещо : хора, след KFM е дошла Kооперацията Ю Си - UNITED COOPERATORS, която е поредната пирамида на Великият фараон Борис Даскалов!
От мен - толкова. Ако имате някакви въпроси - ibmthinkpad@abv.bg. От време на време я отварям...
Успех и много късмет!

kfm

Re: Какво се случва с KFM Capital Investments?
    #3113473 - 25.11.2013 20:30 [Re: dog]

.... Май всъщност се оказва, че истинският виновник за това, че инвестициите ни в KFM не са ни върнати не е г-н Б.Даскалов, а институцията КФН (Комисия за финансов надзор)... Ако това е така, поднасям искрените си извинения на г-н Даскалов!

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Дон Кихот, tanariil 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 7278

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.187 seconds in which 0.172 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.