ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Бизнес и Икономика » Финансови борси, Инвестиции

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
kfm

Регистриран: 12.06.2013
Какво се случва с KFM Capital Investments?/само за договорни партньори
    #3061896 - 12.06.2013 15:47

Какво се случва с KFM Capital Investments?
Защо не изплаща реализираната печалба по сключените договори?
Започвам вече да не вярвам на "Има проверка, сметките са блокирани".
Ще се окаже ли KFM поредната пирамида?
Да започваме ли съдебно-процесуални действия срещу дружеството?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
kfm

Re: Какво се случва с KFM Capital Investments?/само за договорни партньори
    #3062003 - 12.06.2013 18:52 [Re: kfm]

И аз се страхувам да не сме попаднали в поредната пирамида.
Скоро писах писмо на е-ммейла им, да си изтегля вноската от партн. споразумение, защото съм в ремонт и ми трябват пари, но никой не ми отговори. Тъкмо си мислех в направление съдебно искане и получих известие за този форум.

kfm

#3062226 - 13.06.2013 00:00 [Re: kfm]

Супер Значи не само на мен ми мирише на пирамида. Изпратих този e-mail на всички, които участват в споразумението. Предлагам да изчакаме известно време, да видим колко хора ще се съберем, след което да направим един колективен съдебен иск. Явно в тази държава, с такива ... като KFM друг начин няма!
Очакваме и други "опарени" от KFM да се присъединят към нас, и да действаме ЗАЕДНО, докато не са избягали с парите ни в чужбина!
Сега виждам, че тази тема се появява и в Google...

Редактирано от kfm (13.06.2013 00:30)

kfm

#3063460 - 17.06.2013 13:43 [Re: kfm]

Някой говорил ли е с юридическо лице?
Има два момента:
1. Договори за заем
2. За обучение
3. Не знам партньорските как се водят

kfm

#3063991 - 19.06.2013 01:08 [Re: kfm]

Включвам се и аз. Тъй като не познавам повечето хора, които са инвестирали в КФМ, до сега поддържах връзка само с човека, който ме насочи към тях. От няколко месеца вече се опитвам да инициирам среща или такъв разговор, в който всички, които имаме да получаваме пари да се обединим и да се консултираме с адвокат как да действаме, защото няма какво да се лъжем - парите без усилие от наша страна няма да си ги получим. Дано поне с усилие да успеем, че и това не е много сигурно.

kfm

#3064203 - 19.06.2013 20:11 [Re: kfm]

Цитат:

...всички, които имаме да получаваме пари да се обединим и да се консултираме с адвокат как да действаме, защото няма какво да се лъжем - парите без усилие от наша страна няма да си ги получим...

Напълно споделям това мнение!
Предлагам от сега (докато някой от КФМ кепитал не е кракнал форума) да започнем да уточняваме някоя дата, която ще е удобна на всички ни, на която да се срещнем всички заедно и да инициираме процедура по принудително събиране на средствата по съдебен път. Предлагам да е някъде през септември, за да има време повече хора да прочетат форума. Чакам предложения за датата, часа мястото и т.н. Ако има други предложения - свободно споделяйте....
P.S. Или може би конферентен разговор по skype, или пък чат...?

kfm

#3064702 - 21.06.2013 01:48 [Re: kfm]

Как така чак септември? Според мен тези 3 месеца до тогава са изключително важни. Всяко забавяне ни намалява шансовете драстично. Мисля, че все ще намерим удобна дата за всички още през юли, да не кажа и до края на юни. Всеки ще се обади на хората, които познава и бързо да се организираме

NadinАдминистратор
Charmed

Регистриран: 17.05.2002
От: The Windy City
    #3064703 - 21.06.2013 01:57 [Re: kfm]

Монолог някакъв се е заформил тук?

--------------------
Ако искаш да бъдеш чут, първо се научи да слушаш.

kfm

Re: Какво се случва с KFM Capital Investments?
    #3065091 - 22.06.2013 01:50 [Re: Nadin]

Nadin, не е монолог; просто всички се log-ваме с едно потребителско име и една парола.
Иначе - предложих септември, защото идва сезона на отпуските и за нас и за Съда, но ако успеем да се организираме по-рано - добре. Аз лично не познавам хората от партньорското ни споразумение, имам само e-mail'ите.
Ами тогава - да започнем с някаква дата, например - как сме на 16-17 юли, имаме ли възможност да се спретнем дотогава, и ако отговорът е "ДА" - казвайте място и час.

NadinАдминистратор
Charmed

Регистриран: 17.05.2002
От: The Windy City
    #3068736 - 01.07.2013 03:58 [Re: kfm]

Бих ви посъветвала да се регистрирате тези всички, защото така определено изглежда, като монолог и едва ли такава "дискусия" би привлякла допълнителни участници.

--------------------
Ако искаш да бъдеш чут, първо се научи да слушаш.

kfm

#3070238 - 06.07.2013 10:51 [Re: kfm]

Илиан Илков
Вместо регистрация, когато пиша тук ще започвам с името си. Аз лично на 16-17 юли съм съгласен и готов за среща, на която да обсъдим какво да правим. Разбрах, че искали някаква отсрочка до септември, за да платят парите. От опит знам и съм почти сигурен, че това е стар трик, с който да си дадат време и да се покрият тотално. Пък и ако стартираме процедура със съдебен иск, тя така или иначе до септември няма да е приключила, така че нищо не губим - ако случайно изплатят парите през септември, просто ще има споразумение по процедурата и ще бъде прекратена. Но иначе губим ценни 2 месеца, след които може изобщо вече да нямаме възможност да направим нещо. Това е моето мнение

kfm

#3071480 - 11.07.2013 12:53 [Re: kfm]

Здравейте, г-н Илков!
Напълно споделям мнението Ви!

Когато открих форума, предполагах че ще има по-голям интерес, инициативност и диалогичност от страна на участниците в партньорското споразумение, но засега явно сме само двамата с Вас, или може би трима. Остава да се уговорим за срещата. Ако нямате нищо против, предпочитам това да стане лично, за да не обменяме данни в публичното пространство. Може да ми пишете на e-mail'а от профила - ibmthinkpad@abv.bg , на който да се уточним кога и къде да се срещнем; може да разменим и телефонни номера, ще се свържа веднага с Вас.

Ако междувременно се появят и други желаещи - ще се радваме да се присъединят към нас! Ако не ТУК, може да ми пишете на горния e-mail. Остава отворено предложението ми да координирам организирането на обща среща, в която да участваме колкото може повече от нас!

ПОЗДРАВ !

arliani
неориентиран

Регистриран: 11.07.2013
    #3071501 - 11.07.2013 14:02 [Re: kfm]

Здравейте. Аз съшо бих се присъединила към вас само кажете дата,място и часи съм там. Нямам никакво намерение на оставя нещата така!

kfm

#3071544 - 11.07.2013 17:13 [Re: arliani]

Привет arliani, радваме се, че се присъединяваш към нас
Срещата ще бъде следващата седмица, вероятно между 15 и 17 юли. Очаквам да се свържа с г-н Илков за по-конкретна уговорка, след което веднага ще те информирам. Може да ми пишеш на ibmthinkpad@abv.bg, да оставиш някакъв телефон за връзка с теб, или просто да проверяваш в този форум за точните дата,място и час на срещата. Веднага щом се уговорим ще я напиша, за да може да дойде всеки, който желае!
Поздрав!

kfm

#3072033 - 13.07.2013 16:23 [Re: kfm]

Spored men skoro proverkata na kfm ste svurshi i investiciite ni 6te budat vurnati.

dog
неориентиран

Регистриран: 16.09.2013
    #3089385 - 16.09.2013 01:03 [Re: kfm]

Пиша за последен път в този форум. Не се получи почти нищо от него, много малко хора се включиха, на всичкото отгоре от различни градове и нямаше как да се срещнем. Съжалявам за този наивен народ, който се доверява и вярва сляпо на всякакви мошенници и пладнешки обирджии като Даскалов, явно това ни е съдбата.
Обръщам се към Даскалов - сигурен съм, че и той ще попадне тук, ако вече не го е направил. Борисе, Даскале - защо по този начин? Вярно, че заплатите на учителите са малки , но защо така? Винаги съм се чудил как спи човек, след като е ограбил толкова много хора, изобщо - как се чувства. Но явно когато съвестта е "прегоряла" - всичко е наред. Поне засега. Какво те чака оттук нататък? Нищо съществено. Ако останеш тук и успеят да те открият - някое друго привикване в полицията, някое друго дело може би - ти си опитно момче, ще се оправиш. Ако си тръгнеш от тази държава - тогава ще се отървеш от всякакви съдилища, и ще си живееш честито и спокойно дълги, дълги години, до дълбока старост....
Само не знам как ще се отървеш от един друг съд, пред когото всички ще застанем рано или късно - съдът, на който съдия е самият Създател на Вселената. А Той е неподкупен и съди справедливо! Как ще се оправдаеш тогава, какво ще кажеш...?
Спирам дотук. Мога още много да пиша, но не искам да конкурирам Паисий Хилендарски. Който между впрочем би се обърнал в гроба, ако знаеше, че в този народ някога ще се родят мерзавци като Даскала!
И още нещо : хора, след KFM е дошла Kооперацията Ю Си - UNITED COOPERATORS, която е поредната пирамида на Великият фараон Борис Даскалов!
От мен - толкова. Ако имате някакви въпроси - ibmthinkpad@abv.bg. От време на време я отварям...
Успех и много късмет!

kfm

#3113473 - 25.11.2013 20:30 [Re: dog]

.... Май всъщност се оказва, че истинският виновник за това, че инвестициите ни в KFM не са ни върнати не е г-н Б.Даскалов, а институцията КФН (Комисия за финансов надзор)... Ако това е така, поднасям искрените си извинения на г-н Даскалов!

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Дон Кихот, tanariil 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 7320

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.062 seconds in which 0.041 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.