ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Нещата от живота

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
lost_lullacry

Регистриран: 07.10.2005
Re: Есенно
    #2967343 - 12.10.2012 23:12 [Re: Моман]

Не обичам чушки, но пък миризмата им ми носи много мили спомени, когато баба правеше лютеница.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
lost_lullacry

#2967344 - 12.10.2012 23:14 [Re: kapitoliq]

https:// />

Редактирано от lost_lullacry (12.10.2012 23:16)

nelka
пълен член

Регистриран: 21.08.2005
От: Norge
    #2967381 - 13.10.2012 00:46 [Re: Nadin]

Надинка, не знам какво друго да кажа, освен
Допълвам с още нещо тролско:

----------------------

lost_lullacry, Може би не се чувстваш докрай, ама съвсем докрай комфортно там , където живееш сега и затова не ти е хубаво през този сезон.
На мен обратно, както и СиДи-то спомена нещо в тази насока, есенно време ми е едно топло, уютно, изпитвам някакво усещане за сигурност. Не знам от какво точно идва то, но сигурно има нещо общо с началото на учебната година? Обичах да ходя на училище, обичах мириса на нови тетрадки и на шумата по асфалт и алеи.
Обичах - и все още - това, че есенно време можеш да се облечеш с толкова много фантазияи това те кара да се чувстваш добре.
През есента се радвам на топлите дни, но се радвам и на другите, мрачните и хладни - тогава се сгушваш вкъщи, наоколо ти е топло и ти се иска да се занимаваш с едни такива ежедневни, но приятни неща. Неща, които може би повече от всичко останало ти дават усещане за покой и радост от живота такъв, какъвто е той тук и сега.

---
Си Ди, всичко ми беше хубаво във Варна, дори зимата, с онези издухани от вятъра улици, пак беше хубаво. Но хайде за зимата по-нататък...
Обаче ти я кажи още нещо за кошками, если что...

Uma Rojo
inner while

Регистриран: 25.04.2005
    #2967385 - 13.10.2012 00:56 [Re: nelka]

Цитат:

На мен обратно, както и СиДи-то спомена нещо в тази насока, есенно време ми е едно топло, уютно, изпитвам някакво усещане за сигурност. Не знам от какво точно идва то, но сигурно има нещо общо с началото на учебната година? Обичах да ходя на училище, обичах мириса на нови тетрадки и на шумата по асфалт и алеи.
Обичах - и все още - това, че есенно време можеш да се облечеш с толкова много фантазияи това те кара да се чувстваш добре.
През есента се радвам на топлите дни, но се радвам и на другите, мрачните и хладни - тогава се сгушваш вкъщи, наоколо ти е топло и ти се иска да се занимаваш с едни такива ежедневни, но приятни неща. Неща, които може би повече от всичко останало ти дават усещане за покой и радост от живота такъв, какъвто е той тук и сега.

Боже, Нелка, като да си изписала моите мисли. обичам есента, мъничката ми огнена прелюдия към зимата. аз съм като децата, радвам се на всеки нов сезон като да ми е за първи път. тук, таме някое дежа ву с предишен /сезон/.
Чехов беше казал, че когато човек е щастлив не забелязва зима ли е или лято. в очакване, нетърпеливо очакване на зимата съм. но преди това изцяло се отдавам на есенните дни - топли, слънчеви, мъгливи, ухаещи на мокри листа, бор и сутрешен студ. как обичам да ходя в сутрешните есенни мъгли и да ме "няма"...

--------------------
Трудна за отвличане.

nelka
пълен член

#2967419 - 13.10.2012 04:31 [Re: Uma Rojo]

О, слабост моя, Умичке!
Виж с какво ще ти отвърна аз

То, дето е дума, и само снимката стига...

Uma Rojo
inner while

Регистриран: 25.04.2005
    #2967468 - 13.10.2012 10:40 [Re: nelka]

Нелка, Нелка...
есента и зимата за мен са точно тези гласове, ритъм и мелодия - Нат, Синатра, Дийн, Били, Дийна и т.н.
имам една безконечна листа, която не, че някога спира, но в тези месеци е от най-предпочитаните.
снимките ти винаги, толкова ме развълнуват, че ми иде да скоча в тях. но от прекалено вълнение от написаното от теб снощи пропуснах да спомена

--------------------
Трудна за отвличане.

lost_lullacry

#2967599 - 13.10.2012 15:18 [Re: nelka]

Цитат:

----------------------

lost_lullacry, Може би не се чувстваш докрай, ама съвсем докрай комфортно там , където живееш сега и затова не ти е хубаво през този сезон.

Снимката е много красива!
Права си, не се чувствам вкъщи. Но и есента в БГ не ми допада особено. Есента по–миналата година тук ми хареса много, миналата ми се стори страшна, а тази.. хм, още я определям.

Azalea
Alien

Регистриран: 19.10.2009
От: from another planet
    #2967726 - 13.10.2012 20:04 [Re: lost_lullacry]

Цитат:

Как ви се отразява есента?

Най-любимия ми сезон. Това казва всичко!

--------------------
Cвобода - это отсутствие привязанности

nelka
пълен член

#2967811 - 13.10.2012 22:09 [Re: lost_lullacry]

Не остава друго освен да ти пожелая, след равносметката, да си определила тази есен като най-хубавата досега. И да си останеш с едно приятно усещане, че следващата ще е още по-добра!

Умичке, май не успях аз да напиша онова, за което си мислех ... За снимката ми е думата.
Изобщо не ми беше до моите собствени камъни, а си мислех за онзи любезен господин , подпрял се с лице към нас там в прозорчето на клипа. Та, с други думи, мисълта ми беше, дори само картинката стига; и да прескочи човек песента, пак е на полза, един вид.

lost_lullacry

#2967824 - 13.10.2012 22:23 [Re: nelka]

Благодаря от сърце!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, Hard Rock fan 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 2285

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.012 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.